اخبار

به افق فلسطین

طوفان الاقصی تا بهار الاقصی ادامه دارد

نماینده حماس در ایران گفت: مردم ما ۷۵ سال زیر جرم و جنایات رژیم صهیونیستی بودند، امروز دیگر این طوفان خاموش نخواهد شد، طوفان الاقصی تا بهار الاقصی ادامه خواهد داشت.

پیچ در پیچ در کلاف سردرگم خودرو

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در حدود یک ماه گذشته، 370 فقره پرونده یا گزارش تخلف از شرکت‌های مختلف خوردویی برای سازمان تعزیرات آمده است.

چرا خوردن کندر در سه ماهه دوم بارداری خطرناک است؟

یک پزشک طب سنتی گفت: استفاده از کندر به بهانه باهوش شدن فرزند، از جمله باورهای غلط ایام بارداری است که فقط در روزهای نود تا صد ایام بارداری آن هم به صورت کم و جویدنی مصرف شود و استفاده بیشتر می‌تواند مشکلات مغزی برای فرزند به همراه داشته باشد.

درمان زگیل از نگاه طب سنتی

یک پزشک طب سنتی گفت: زگیل یک نوع بیماری ویروسی است که با تقویت سیستم ایمنی بدن و اصلاح تغذیه می‌توان آن را برطرف کرد. بادرنجبویه، سیر، مورد، سرکه از جمله گیاهانی است که می‌تواند برای زگیل مناسب باشد.

کمبود معلم و بلایی که دامن دانش‌آموزان را می‌گیرد

مدیر گروه آموزش و پرورش مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش زیر بار کمبود معلم نمی‌رفت و حاضر نبود که قبول کند مشکلات کمبود معلم دامن دانش‌آموزان را خواهد گرفت. مدیریت مجموعه آموزش و پرورش به دنبال کتمان کردن واقعیت است.

ترویج مهارت‌های کودکان و نوجوانان با «سلام به آینده»

مجموعه مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی "مهارت‌ محور" است که مادران و پدران ایرانی از هم‌اکنون برای پربار شدن آینده فرزندان‌شون و برای "رشد آینده ایران" برنامه‌ریزی کرده‌اند. قسمت دوم این مستند امروز ساعت 20 به روی آنتن افق می‌رود.

ارز برای واردات هست ولی تولید کننده باید منتظر بماند!

رئیس انجمن تولید کنندگان شیرخشک نوزاد گفت: برای واردات در عرض یک ماه هم ارز تخصیص داده شد هم واردات انجام شد این در حالیست که ما با این مقدار ارز می توانستیم دو برابر شیرخشک وارد شده، را تولید کنیم ولی یک سال است که ارزی به ما درست تخصیص داده نمی شود!

سازمان ملل؛ گروگان سیاست‌های غربی

یک کارشناس سیاسی آمریکایی گفت: باید از سازمان ملل پرسید که واقعا تا کنون چقدر در مقابل اسرائیل موضع دقیق اتخاذ کرده است و تا کنون چند بار او را محکوم کرده است؟ چند قطعنامه علیه اسرائیل صادر شده است؟ متاسفانه سازمان ملل تا حد زیادی گروگان سیاست‌ کشورهای غربی است.

گیاهی بسیار مفید برای شادابی قلب

یک پزشک طب سنتی گفت: مفیدترین، موثرترین و با ارزش‌ترین گیاه برای سلامت و شادابی قلب، دارچین است.

همه چیز درباره دستیار هوشمند مجازی

دستیار هوشمند مجازی، یک هوش مصنوعی است که کاربر می تواند به صورت صوتی یا متنی به آن دستور بدهد و این دستیاراو دستورات را انجام دهد.

>> > ... 56 57 58 59 60  ... < << 

پربازدیدترین

طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت دنیایی نو به نام «عصر خمینی» نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین»