اخبار

عدم تایید ۲۹ نماینده کنونی مجلس برای دور بعد

سخنگوی ستاد انتخابات گفت: از نمایندگان فعلی مجلس ۵ نماینده عدم احراز و ۲۹ نماینده عدم تایید هستند که در مراحل ابتدایی فرآیند‌های بررسی است.

چرا آمریکا تا آخر پای اسرائیل ایستاده است؟

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، پنجشنبه شب و با موضوع اجماع جهانی علیه صهیونیسم و همچنین بررسی آخرین تحولات در غزه، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

معرفی مستندهای آدینه هفته شبکه افق

در پایان این هفته، مجموعه‌ای از مستند‌های تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوعات اجتماعی، علمی، فرهنگی و تاریخی از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

حمایت از فلسطین نماد روشن‌فکری در جهان است

برنامه تلویزیونی به افق فلسطین، سه‌شنبه شب و با محوریت تحلیل آخرین اتفاقات رخ داده در غزه، به صورت زنده از شبکه افق پخش شد.

مصرف نامتعارف گاز در بخش تجاری

مدیر امور هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: مصرف گاز در بخش‌های تجاری طی سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته است و نزدیک به ۲۵ میلیون متر مکعب مصرف نامتعارف وجود دارد

بررسی جنایات زیست محیطی اسرائیل در غزه

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، دوشنبه شب و با موضوع جنایات زیست محیطی رژیم صهیونیستی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

تخلف حداکثری از اجرای قانون و سکوت قوه قضائیه!

رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران گفت: علیرغم اینکه در این قانون قوه قضائیه شعبات بسیار زیادی را برای شناسایی جرم مجرمین ترک فعل و متخلفین قانون استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی مشخص کرده ثری از قوه قهریه در اینکار نمی‌بینیم.

روایتی از حیدریه همدان در سومین قسمت «سرداران روستا»

ومین قسمت مجموعه مستند «سرداران روستا»، روایتی از زندگی و فعالیت‌های جهادی، ولی الله سیفی از رزمندگان دوران دفاع مقدس، دوشنبه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه افق پخش می‌شود.

به افق فلسطین

پاسخ به ابهامات و شایعات در مورد جنگ غزه

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، یکشنبه شب با موضوع بررسی و تحلیل آخرین اتفاقات جنگ غزه، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

پخش دومین قسمت «سرداران روستا» در شبکه افق

دومین قسمت مجموعه مستند «سرداران روستا»، روایتی از زندگی و فعالیت های جهادی محمد مهین خاکی از جانبازان دوران دفاع مقدس، یکشنبه ساعت 17:30 از شبکه افق پخش می‌شود.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

پیشگیری از سرطان از نگاه حکما «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی ضدگلوله با شبکه افق رابطه یبوست و سردردهای میگرنی یک مولتی ‌ویتامین طبیعی رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار این میوه را تازه تازه بو نکنید! پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟ نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ پخش مستندهای جدید و متنوع از افق حمایت از فلسطین نماد روشن‌فکری در جهان است آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد مقاومت مدیون زن فلسطینی است قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ وقتی «مقاومت» تنها مسیر است آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ پاسخ به ابهامات و شایعات در مورد جنگ غزه آیا طرح گردشگری آشوراده به محیط زیست آسیب می‌زند؟ چرا آمریکا تا آخر پای اسرائیل ایستاده است؟ پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق معرفی مستندهای آدینه هفته شبکه افق بررسی جنایات زیست محیطی اسرائیل در غزه پخش دومین قسمت «سرداران روستا» در شبکه افق آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ مصرف نامتعارف گاز در بخش تجاری روایتی از حیدریه همدان در سومین قسمت «سرداران روستا» تخلف حداکثری از اجرای قانون و سکوت قوه قضائیه! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف عدم تایید ۲۹ نماینده کنونی مجلس برای دور بعد