اخبار

پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟

مستند «این یک اعتراض است» با نگاهی به نقش جنبش‌های دانشجویی در تحولات سیاسی و اجتماعی ایران از شبکه افق پخش می‌شود.

پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق

نخستین قسمت مجموعه مستند «سرداران روستا»، روایت عشق و دلدادگی اکبر بابایی از رزمندگان دوران دفاع مقدس به اسلام و انقلاب، شنبه ۱۱ آذر ماه از شبکه افق پخش شد.

آیا طرح گردشگری آشوراده به محیط زیست آسیب می‌زند؟

سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه‌های سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طرح گردشگردی آشوراده که تصویب شده صرفا در محدوده ۲۲ هکتاری و بر اساس تفرج گسترده است و تفرجی که در منطقه اتفاق خواهد افتاد با ظرفیت بردی مشخص شده، تعریف و تمام تمهیدات حفاظتی برای آن در نظر گرفته شده است.

۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند

برنامه‌های مختلفی طی هفته با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، و سیاسی از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، شنبه شب با موضوع چرایی توقف آتش‌بس در غزه و سرانجام این جنگ روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

ضدگلوله با شبکه افق

پخش نخستین فصل از مستند مسابقه ضدگلوله از شبکه افق آغاز شد.

پخش مستندهای جدید و متنوع از افق

مجموعه‌ای از مستندهای تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوعات اجتماعی، علمی، فرهنگی و تاریخی در این هفته از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

وقتی «مقاومت» تنها مسیر است

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» جمعه شب و در نخستین روز اتمام آتش‌بس میان حماس و رژیم صهیونیستی، با محوریت دلایل نقض آتش‌بس از سوی طرف اسرائیلی و آینده این جنگ، روی آنتن شبکه افق رفت.

وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد

مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های فرش‌ دستبافت کشور گفت: در حق بزرگترین کالای فاخر ایران ظلم شده هیچ حمایتی از این کالا وجود ندارد و متاسفانه فرش دستباف ایران متولی ندارد.

رابطه یبوست و سردردهای میگرنی

یک متخصص طب سنتی گفت: تحقیقات و مقالات ثابت کرده است که رابطه بسیار نزدیکی بین یبوست و سردردهای میگرنی وجود دارد.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

پیشگیری از سرطان از نگاه حکما «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی ضدگلوله با شبکه افق رابطه یبوست و سردردهای میگرنی یک مولتی ‌ویتامین طبیعی رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار این میوه را تازه تازه بو نکنید! پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟ نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ پخش مستندهای جدید و متنوع از افق حمایت از فلسطین نماد روشن‌فکری در جهان است آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد مقاومت مدیون زن فلسطینی است قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ وقتی «مقاومت» تنها مسیر است آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ پاسخ به ابهامات و شایعات در مورد جنگ غزه آیا طرح گردشگری آشوراده به محیط زیست آسیب می‌زند؟ چرا آمریکا تا آخر پای اسرائیل ایستاده است؟ پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق معرفی مستندهای آدینه هفته شبکه افق بررسی جنایات زیست محیطی اسرائیل در غزه پخش دومین قسمت «سرداران روستا» در شبکه افق آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ مصرف نامتعارف گاز در بخش تجاری روایتی از حیدریه همدان در سومین قسمت «سرداران روستا» تخلف حداکثری از اجرای قانون و سکوت قوه قضائیه! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف عدم تایید ۲۹ نماینده کنونی مجلس برای دور بعد