اخبار

فرامتن

استخدام کارمندان شرکتی در هاله‌ای از ابهام

در برنامه فرامتن روز چهارشنبه، موضوع قراردادهای شرکتی کارمندان دستگاه های اجرایی دولت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

360 درجه

‌فردگرایی در صنعت انیمیشن سازی آمریکا

برنامه 360 درجه روز پنجشنبه، موضوع «فردگرایی در انیمیشن‌ها» را مورد بررسی قرار داد.

جهان آرا

ایده‌‌های امام خمینی(ره)؛ ظرفیتی برای ایجاد دگرگونی تاریخی در ایران

مدیر گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده باقرالعلوم در برنامه جهان آرای شبکه افق گفت: ایده‌های امام راحل و جمهوری اسلامی، در واقع امکان ایجاد عدالت بود و این تحول عظیم را در ایران به وجود آورد نه اینکه به یک باره، عدالت را برقرار کرده باشد.

پخش مجموعه مستند و برنامه‌های زنده ویژه نیمه خرداد

«انقلابی‌ها» در شبکه افق

همزمان با فرا رسیدن نیمه خرداد و سالروز ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، ویژه برنامه‌های مختلفی از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

«خداحافظ رفیق» در آدینه افق

فیلم سینمایی «خداحافظ رفیق» از ساخته‌های بهزاد بهزادپور، جمعه این هفته روی آنتن شبکه افق می‌رود.

360 درجه

از مسیریاب تا دشمن‌یاب با استفاده از اینترنت اشیاء

برنامه 360 درجه روز گذشته با موضوع اینترنت اشیا روی آنتن شبکه افق سیما رفت.

انارستان

چاقی و اضافه وزن عامل اصلی دیابت بارداری

«دیابت بارداری» موضوع برنامه روز چهارشنبه انارستان بود که با حضور مریم مقیمی، پزشک و متخصص طب سنتی از شبکه افق سیما پخش شد.

فرامتن

خشکسالی در کمین ماست!

برنامه «فرا متن» روز سه‌شنبه با موضوع بررسی کم آبی و خشکسالی در کشور پخش شد.

انارستان

بهتر است زنان باردار چه میوه‌هایی بخورند؟

برنامه «انارستان» سه‌شنبه این هفته با موضوع «چندقولویی زایی» روی آنتن شبه افق سیما رفت.

وارونگی

رویای کارگردانان ایرانی؛ حذف مجور و پروانه ساخت!

برنامه وارونگی روز سه‌شنبه با رد اخبار جعلی و پاسخ به شبهات درباره علت حضور غیر قانونی فیلم‌های بدون مجوز ایران در جشنواره کن از شبکه افق سیما پخش شد.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

قانون مالیات بر عایدی سرمایه؛ ایرادات مجمع تشخیص چیست؟ برای تشخیص کبد سالم، به پوستتان نگاه کنید! عدالت‌خواهی فقط مبارزه با ظلم نیست، باید امکان ظلم را از بین برد برای جلوگیری از ناباروری مراقب لباس پوشیدنتان باشید! «انقلابی‌ها» در شبکه افق زردی نوزاد را در همان دوران بارداری برطرف کنید از خوشبینی به حل مشکل خودرو تا اطلاعات جدید در مورد شاسی بلندهای مجلس «امت روح‌الله» از حضور مردم در اندیشه امام می‌گوید «خداحافظ رفیق» در آدینه افق «سلاح ایرانی» برای «نسل سوم»ی‌ ها نوید معاون وزیر کار برای فارغ‌التحصیلان بیکار از مسیریاب تا دشمن‌یاب با استفاده از اینترنت اشیاء امام خمینی(ره)؛ موافق یا مخالف ادامه جنگ؟ «انارستان» و توصیه‌هایی برای بارداری سالم تضعیف سیاست خارجی ایران پس از توافق با عربستان؛ از توهم تا واقعیت! «هم آهنگ» با افق برای «وارونگی» 360 درجه‌ای! رویای آمریکایی در بازی‌های رایانه‌ای جهت‌گیری‌های کلان اقتصادی در اندیشه امام خمینی(ره) سیاست کاهش جمعیت در ایران؛ از طرح‌ریزی بیگانگان تا اجرای مسئولان مطالبات امام امت در 3 حوزه اقتصادی اندیشه امام خمینی(ره) به قیام مردم ایران هویت و اصالت داد چاقی و اضافه وزن عامل اصلی دیابت بارداری مذهب هالیوودی! تضمین انسان‌محور و ایمن‌ بودن هوش مصنوعی؛ دغدغه دولت‌ها مافیای کاغذ و هزینه‌های سرسام‌آور خرید کتاب ‌فردگرایی در صنعت انیمیشن سازی آمریکا استخدام کارمندان شرکتی در هاله‌ای از ابهام رویای کارگردانان ایرانی؛ حذف مجور و پروانه ساخت! «داده‌ها» چاه نفت بازار دیجیتال! «خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز امام خمینی(ره)؛ صادق‌ترین فرد نسبت به وعده‌ها چاقی و لاغری یکباره را جدی بگیرید! حذف تعهدات ارزی؛ انگیزه‌ای برای قالیبافان و صادرکنندگان فرش ایرانی بهتر است زنان باردار چه میوه‌هایی بخورند؟ خشکسالی در کمین ماست! ایده‌‌های امام خمینی(ره)؛ ظرفیتی برای ایجاد دگرگونی تاریخی در ایران خودباوری و مقاومت در اندیشه امام امت انعکاس نقدهای اجتماعی در هنر پس از انقلاب