اخبار

ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما

پخش ویژه برنامه «شهید جمهور»، به مناسبت شهادت آیت‌الله رئیسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و جمعی از همراهان ایشان به روی آنتن افق سیما می‌رود.

او که شهید خدمت بود و خادم جمهور

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» دوشنبه شب 31 اردیبهشت ماه با موضوع پاسداشت سال‌ها مجاهدت بی وقفه شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

او به تک تک ایرانیان توجه دارد

ویژه برنامه «جهان آرا» یکشنبه ش 30 اردیبهشت ماه با موضوع بررسی فعالیت‌های رئیس جمهور سیزدهم و سانحه سقوط بالگرد حامل وی و همراهان در جریان سفر به آذربایجان شرقی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

«میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع)

برنامه «میدون خراسون» با تهیه‌کنندگی مجید ظریف در دهه کرامت با بهره‌گیری از چهره‌های شناخته‌شده موسیقی به روی آنتن شبکه افق تلویزیون رفته است.

سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» شنبه شب 29 اردیبهشت ماه با موضوع اعتماد به پارلمان در ایران و جهان و با حضور دکتر محسن ردادی، عضو هیات علمی دانشگاه، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد

برنامه «شب به خیر آمریکا» شنبه 29 اردیبهشت ماه، با موضوع بررسی اعتراضات دانشجویی در آمریکا از دریچه نگاه یک خبرنگار انگلیسی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» شنبه شب 29 اردیبهشت ماه با موضوع سیاست کشورهای حوزه بالکان در قبال جنگ غزه، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق

مجموعه‌ای از مستند‌های تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوعات اجتماعی، فرهنگ مقاومت و تاریخی در این هفته از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق

مستند «رویای بزرگ»، امشب از کافه مستند شبکه افق پخش می‌شود.

تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» دوشنبه ٢۶ اردیبهشت ماه با موضوع تصویر اقتصاد مردمی در افق تمدن اسلامی و با حضور دکتر سید یاسر جبرائیلی عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

سریالی از کره جنوبی به افق رسید! «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا او که شهید خدمت بود و خادم جمهور پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق رازهای زندگی مرد موشکی ایران «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس شهید رئیسی و جدیت در خدمت مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است زندگی شهدا تجلی شهادتشان است همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه او به تک تک ایرانیان توجه دارد نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق او مردم را باور داشت و مردم هم او را