اخبار

سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی

یک کارشناس رسانه گفت: دشمن از سکوهای رسانه‌ای به عنوان یک سلاح شناختی استفاده می‌کند و برای اینکه بتوانند به انقلاب آسیب بزنند، از همین سلاح‌های شناختی استفاده می‌کنند.

تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: یکی از مسائل اصلی ما در حوزه علم و فناوری، لایه حکمرانی و سیاست‌گذاری است اما هنوز این موضوع در کشور حل نشده است و ما سه شورای تخصصی عالی داریم که هر سه در حوزه سیاست‌گذاری فعالیت می‌کنند.

رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی

دبیر مجمع فعالین نوشت افزار ایرانی گفت: رشدهایی که در این چند سال برای نوشت افزارهای ایرانی اتفاق افتاده است در بستر عدم ممنوعیت واردات بوده است اما در یکی دو سال اخیر که ممنوعیت ایجاد شده است، میزان قاچاق افزایش یافته است.

آرامش ذهن کودکان در طب سنتی

یک پزشک طب سنتی گفت: یکی از چیزهایی که می‌تواند به مغز آرامش دهد این است که بعد از انجام کارهای فکری، استفاده از گوشی تلفن همراه کاهش یابد و به جای آن باید کارهایی انجام داد که آرامش فکر را برگرداند و دغدغه فکری ایجاد نکند.

فرار به سمت نجات!

یک کارشناس مذهبی گفت: موقعیت دنیا موقعیت فرار است اگر با تمام وجود اهل فرار به سمت خدا نباشیم، به سمت شیطان و هوای نفسانی است.

با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟

یک پزشک طب سنتی گفت: پاییز طبیعت خشکی دارد و در زمان استحمام، روغن بنفشه و بادام به بدن مالیده شود، به رطوبت بدن کمک خواهد کرد. همچنین استحمام باید با تاخیر بیشتری انجام شود زیرا خشکی پوست را افزایش می‌دهد.

مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور

سخنگوی انجمن داروسازان ایران گفت: درصد بسیار زیادی از مشکل نقدینگی دارویی فعلی کشور با الزام وزارت بهداشت به بیمارستان‌ها هزینه‌کرد در بخش دارو باشد.

دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: رییس جمهور امسال در شرایطی وارد نیویورک شد که هیچ کس نمی‌توانست ایران را در انزوای سیاسی نشان دهد. ایران در منطقه به شدت پررنگ است، روابط خود را با همسایگان خصوصا عربستان تقویت کرده، عضویت در شانگهای و بریکس و رها شدن ایران از تنش‌های سیاسی داخلی، آزاد سازی منابع مالی از سوی امریکا همگی عواملی بود که رییس جمهور با دست پر وارد سازمان ملل شد.

رخدادی فرامتن در شبکه افق

برنامه‌های مختلف تلویزیونی با موضوعات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، طی این هفته از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

«جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها

در این هفته، مجموعه‌ای از مستندهای تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوعات اجتماعی، علمی، فرهنگی و تاریخی از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی درمان نازایی با طب سنتی یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران پوکی استخوان، بیماری قرن آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی «سوران» به افق می‌آید یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها آرامش ذهن کودکان در طب سنتی دست‌ورزی‌های شفابخش تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد نگاه نادرست به ایمنی در ایران رخدادی فرامتن در شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا پخش «محمد رسول الله» از افق دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ فرار به سمت نجات! برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی دیپلماسی توییتری! فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود «عالی نسب» مهمان افق می‌شود