اخبار

«فرش عرش»، پرتره‌ای درباره یک کارآفرین

مستند عرش فرش در جدول پخش برنامه‌های شبکه افق قرار گرفته است.

اثری از حاتمی‌کیا در قاب افق

سینمایی «وصل نیکان» در باکس سینمایی روز جمعه شبکه افق پخش می‌شود.

کارگردان مجموعه با مهر مطرح کرد؛

«قهرمانان معمولی» عجیب و غریب نیستند/ کسی این کارها را می‌کند؟

امین قدمی می‌گوید مخاطب با تماشای «قهرمانان معمولی» به این نکته پی‌ خواهد برد که ایران فقط تهران نیست و در جای‌جای این کشور آدم‌هایی وجود دارند که کارهای بزرگ انجام می‌دهند.

دلاوری با بی‌واسطه به افق آمد

برنامه «بی واسطه» با اجرای محمد دلاوری در جدول پخش برنامه‌های شبکه افق قرار گرفته است.

هنرستانی‌ها موضوع فرامتن شدند

برنامه فرامتن با دعوت از معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به موضوع هنرستان‌ها در سطح کشور پرداخته است.

یوسفی: جمعیت شرق و غرب ایران با سیاست‌های اشتباه در حال خالی شدن است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در برنامه عیار شبکه افق گفت: با سیاست های اشتباه، شرق و غرب کشور خالی از جمعیت شده یا در حال خالی شدن است، نمی توان همه مردم را در تهران و کلانشهرها جمع کرد.

فرصتی برای علاقمندان به تاریخ معاصر

سری دوم مسابقه جذاب «رخداد» شبکه افق سیما فراخوانی برای جذب شرکت‌کننده منتشر کرد.

افق در شبکه‌های اجتماعی

شبکه افق به منظور رعایت حقوق مخاطبین خود و دسترسی بهتر آنها به محتواهای این شبکه در تمام پیامرسان‌های مجاز فعالیت دارد.

وضعیت کارگران زیر ذره‌بین فرامتن

برنامه فرامتن با دعوت از معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به موضوع وضعیت کارگران در سال 1402 پرداخته است.

بررسی نظام مسائل فرهنگیان و کارگران

برنامه جهان آرا در پخش دوشنبه شب خود با دعوت از رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات حوزه فرهنگیان و کارگران پرداخته است.

>> > ... 6 7 8 9 10 < << 

پربازدیدترین

قانون مالیات بر عایدی سرمایه؛ ایرادات مجمع تشخیص چیست؟ برای تشخیص کبد سالم، به پوستتان نگاه کنید! عدالت‌خواهی فقط مبارزه با ظلم نیست، باید امکان ظلم را از بین برد برای جلوگیری از ناباروری مراقب لباس پوشیدنتان باشید! «انقلابی‌ها» در شبکه افق زردی نوزاد را در همان دوران بارداری برطرف کنید از خوشبینی به حل مشکل خودرو تا اطلاعات جدید در مورد شاسی بلندهای مجلس «امت روح‌الله» از حضور مردم در اندیشه امام می‌گوید «خداحافظ رفیق» در آدینه افق «سلاح ایرانی» برای «نسل سوم»ی‌ ها نوید معاون وزیر کار برای فارغ‌التحصیلان بیکار از مسیریاب تا دشمن‌یاب با استفاده از اینترنت اشیاء امام خمینی(ره)؛ موافق یا مخالف ادامه جنگ؟ «انارستان» و توصیه‌هایی برای بارداری سالم تضعیف سیاست خارجی ایران پس از توافق با عربستان؛ از توهم تا واقعیت! «هم آهنگ» با افق برای «وارونگی» 360 درجه‌ای! رویای آمریکایی در بازی‌های رایانه‌ای جهت‌گیری‌های کلان اقتصادی در اندیشه امام خمینی(ره) سیاست کاهش جمعیت در ایران؛ از طرح‌ریزی بیگانگان تا اجرای مسئولان مطالبات امام امت در 3 حوزه اقتصادی اندیشه امام خمینی(ره) به قیام مردم ایران هویت و اصالت داد چاقی و اضافه وزن عامل اصلی دیابت بارداری مذهب هالیوودی! تضمین انسان‌محور و ایمن‌ بودن هوش مصنوعی؛ دغدغه دولت‌ها مافیای کاغذ و هزینه‌های سرسام‌آور خرید کتاب ‌فردگرایی در صنعت انیمیشن سازی آمریکا استخدام کارمندان شرکتی در هاله‌ای از ابهام رویای کارگردانان ایرانی؛ حذف مجور و پروانه ساخت! «داده‌ها» چاه نفت بازار دیجیتال! «خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز امام خمینی(ره)؛ صادق‌ترین فرد نسبت به وعده‌ها چاقی و لاغری یکباره را جدی بگیرید! حذف تعهدات ارزی؛ انگیزه‌ای برای قالیبافان و صادرکنندگان فرش ایرانی بهتر است زنان باردار چه میوه‌هایی بخورند؟ خشکسالی در کمین ماست! ایده‌‌های امام خمینی(ره)؛ ظرفیتی برای ایجاد دگرگونی تاریخی در ایران خودباوری و مقاومت در اندیشه امام امت انعکاس نقدهای اجتماعی در هنر پس از انقلاب