اخبار

تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد

یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: طراحان اغتشاش چند مساله را مدنظر قرار ندادند، نخست آنها از نظر ایدئولوژیک و گفتار با جامعه ایران فاصله داشتند، دوما عمق اجتماعی جمهوری اسلامی ایران را نفهمیده بودند و سوما نقش مهم رهبر را اشتباه محاسبه کرده بودند. چیزی که آنها را شکست داد، مجموعه تدابیر، درایت و ذکات رهبر بود.

درمان دردهای عضلانی با طب سنتی

یک متخصص طب سنتی گفت: عضلاتی در برخی نقاط از بدن وجود دارد که خفته هستند و منتظر یک هشدار مانده‌اند مانند استرس حاد که شایع‌ترین علت است و بیمار با یک شک حاد دچار دردهای شدید کمر می‌شود.

از نهضت سوادآموزی تا پزشکی!

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: آمار رشد سوادآموزی در ایران با مقدار 50 درصدی از سطح جهانی هم بالاتر است، طبق آمار دوره اخیر حدود 50 نفر پس از تخصیل در نهضت، وارد رشته پزشکی شدند.

چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟!

یک کارشناس رسانه گفت: رسانه‌های خارجی تب جامعه ایرانی را می‌سنجشند و مشکلات را شناسایی می‌کنند و سپس روی این مشکلات موج سواری می‌کنند.

اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی

یک پزشک طب سنتی گفت: چیزی که امروزه مورد توجه واقع می‌شود، تغییر رنگ در ناحیه گردن است، لکه‌ها یا خطوط قهوه‌ای رنگ می‌تواند اثر کبد چرب باشد که حتی ممکن است در سونوگرافی نشان داده نشود.

داستان «ولایت عشق» در افق

فیلم سینمایی «ولایت عشق»، آدینه این هفته روی آنتن شبکه افق می‌رود.

بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها

مدیر عامل بیمه سلامت گفت: روستاییان همگی بیمه هستند و دولت برای کسانی که هیچ گونه بیمه‌ای ندارند نیز شرایطی فراهم کرده تا به صورت رایگان یا به صورت حداقل حق بیمه، زیر پوشش قرار بگیرند.

همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود»

مجموعه مستند «گمشده‌ای که پیدا بود» روایتی از تیم‌های تفحص پیکر شهدا، شنبه تا چهارشنبه از شبکه افق پخش می‌شود.

تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق

مستند «قطعه‌ای از بهشت» درباره زندگی استاد محمد علی کریمخانی، جمعه این هفته روی آنتن شبکه افق می‌رود.

«قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست

مستند «قرار روز شانزدهم» روایت صد روز فرماندهی شهید محمد حسین محمدخانی در سوریه، پنجشنبه این هفته روی آنتن شبکه افق می‌رود.

>> > ... 6 7 8 9 10  ... < << 

پربازدیدترین

شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی درمان نازایی با طب سنتی یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران پوکی استخوان، بیماری قرن آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی «سوران» به افق می‌آید یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها آرامش ذهن کودکان در طب سنتی دست‌ورزی‌های شفابخش تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد نگاه نادرست به ایمنی در ایران رخدادی فرامتن در شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا پخش «محمد رسول الله» از افق دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ فرار به سمت نجات! برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی دیپلماسی توییتری! فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود «عالی نسب» مهمان افق می‌شود