اخبار

راهکار پیشگیری و درمان گرفتگی عضلات در پیاده‌روی

یک پزشک طب سنتی گفت: گرفتگی‌های آنی عضلات در ایام اربعین ناشی از کم شدن املاح و آب بدن است که توصیه می‌شود حتما مراقبت از کاهش آب بدن صورت بگیرد.

چطور از گرمازدگی حین پیاده‌روی در امان بمانیم؟

یک متخصص طب سنتی گفت: حکمای طب سنتی ما در تدابیر سفر به این موارد اشاره می‌کنند که قبل از سفر خود را با شرایط سفر عادت بدهیم.

آیا اربعین ساخته و پرداخته حاکمیت است؟

عضو ستاد مردمی اربعین گفت: اربعین یک حرکت مردمی است وطبق نظرسنجی اخیری که انجام شده است 72 درصد از مردم بیان کرده‌اند که اگر شرایط فراهم شود، دوست دارند به زیارت اربعین بروند.

شرکت‌های واسطه بلای جان نیروی انسانی

هیچ نظارتی بر روی شرکت‌های واسطه وجود ندارد و کسانی که تعارض منافع دارند به شدت قوی هستند و رسانه، قدرت و ثروت دارند که علی رغم تاکید فراوان ریس جمهور آنان در اجرای دستورات سنگ اندازی می‌کنند.

ضرورت جذب نخبگان در لایه‌های بالای حاکمیتی

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: اگر نخبه را در سطحی که می‌تواند و متناسب با ظرفیت‌های او به خدمت گرفته نشود، اسراف کرده‌ایم چون باید نخبگان در لایه‌های بالای نظام باشند.

چای عراقی درمان اورژانسی مسمومیت و اسهال در پیاده‌روی اربعین

پزشک و متخصص طب سنتی گفت: با توجه به اینکه افراد در مسیر پیاده روی دچار اسهال و مسمویت می شوند، حتما روزی دو الی سه بار با توجه به عادت خودشان چای عراقی میل کنند. البته کسانی که دیابت یا زخم معده دارند، مصرف نکنند. این چای هم از مشکلات معده و هم مسمومیت و اسهال جلوگیری میکند.

پیاده‌روی اربعین در بارداری

پژوهشگر طب سنتی گفت: یکی از موارد مهمی که برای بانوان باردار در پیاده‌روی اربعین توصیه می‌شود، پیاده‌روی‌های نه چندان طولانی و استراحت هر نیم ساعت یک بار داشته باشند. بوداده شده دانه بارهنگ نیز می‌تواند از خونریزی جلوگیری کند و خطر سقط را کمتر می‌کند

سندی که 12 سال است خاک می‌خورد!

وزیر آموزش و پرورش گفت: سند تحول آموزش و پرورش 6 ساحت مختلف دارد که تمام دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها در اجرا نشدن آن دخیل و مقصر هستند.

خرید هواپیماهای برجامی هوشمندانه نبود

رئیس سازمان هوایی کشور گفت: خرید هواپیماهای برجامی خرید هوشمندانه ایی نبود ، نه با اقلیم و شرایط ما سازگار بود و نه حتی قیمتی که برای آن پرداخت کردیم، ارزش واقعی آن ها بود. و متاسفانه شاهد بدعهدی طرف غربی هستیم. از 13 فروند خریداری شده، امروز 10 فروند زمین گیر شده است.

چرا رسانه‌های بیگانه از اربعین وحشت دارند؟

دبیر هیئت اندیشه‌ورز جامعه فعالان مردمی اربعین گفت: انگیزه این اتاق فکرها از شبهه‌پراکنی این است که از شور و اشتیاقی که مردم جهان به حرم امام حسین علیه‌السلام دارند، هراس و وحشت زیاد دارند. این جاذبه اباعبدالله است که همه احرار عالم را از سراسر جهان جذب می‌کند.

>> > ... 6 7 8 9 10  ... < << 

پربازدیدترین

شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود پخش «محمد رسول الله» از افق اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی درمان نازایی با طب سنتی یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران پوکی استخوان، بیماری قرن آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها آرامش ذهن کودکان در طب سنتی دست‌ورزی‌های شفابخش برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی مستندی درباره تنها بازمانده «امید» سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور رخدادی فرامتن در شبکه افق نگاه نادرست به ایمنی در ایران چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا کریدورهای پول‌ساز در راه ایران دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ دیپلماسی توییتری! فرار به سمت نجات! برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان «عالی نسب» مهمان افق می‌شود