اخبار

آب‌های روان، راه‌حل پایدار و کم‌هزینه آبرسانی به سیستان و بلوچستان

یک پژوهشگر حکمرانی، سیاستگذاری و دیپلماسی آب گفت: راه‌حل بحران کم آبی این استان این است که سازه‌های روان آب در کل استان پراکنده شود.

نگاه ویژه افق به جامعه رژیم صهیونیستی در جنگ طوفان الاقصی

در این هفته، مجموعه‌ای از مستندهای تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوعات اجتماعی، مفهوم مقاومت، فرهنگی و تاریخی از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

بیمه کارگران تولیدی‌های پوشاک و قانون خاک خورده سال 62

رئیس اتحادیه خیاطان تهران گفت: مبلغ بیمه کارگران تولیدی‌های پوشاک سال 62 مصوب شده ولی اگر یک تولیدی بخواهد بیشتر از پنج نفر کارگر را به کار بگیرد باید 30 درصد حق بیمه هر کارگر را خودش پرداخت کند.

آماده باش افق برای جنگ غزه

پایان این هفته مجموعه‌ای از مستندهای تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوع «مبارزه مردم فلسطین اشغالی» از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

خانم‌ها؛ لطفا به خودتان استراحت بدهید!

یک متخصص طب سنتی گفت: خانم‌های شاغل نباید توقعشان را از خودشان زیاد کنند، گاهی اوقات اشکالی ندارد خانه نامرتب بوده یا تمیز نباشد.

طوفان الاقصی حقیقی، تغییر افکار عمومی است

یک کارشناس سیاسی گفت: آنچه که در افکار عمومی اتفاق افتاد، با آنچه سیاست‌مداران انجام می‌دهند، متفاوت است بنابراین مردم نمی‌توانند نسبت به این فجایع انسانی بی‌تفاوت باشند؛ به نظر من طوفان الاقصی حقیقی همانی است که در افکار عمومی شکل گرفته است.

گسترش موج تحریم کالاهای صهیونیستی در اروپا

یک تحلیل‌گر مسائل بین‌الملل گفت: کمپین‌های بزرگ تحریم کالاهای رژیم صهیونیستیی به شدت اوج گرفته حتی تحریم شرکت‌هایی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند در اروپا خیلی قوی‌تر و گسترده‌تر شده است.

سلاح‌های اهدایی به اکراین چطور سر از غزه درآورد

مجموعه مستند «ذره بین» با گفتگوی علی علیزاده در خصوص سلاح‌های اهدایی به اکراین امروز چهارشنبه ساعت 17 به روی آنتن افق می‌رود.

تمهید دولت سیزدهم برای اشتغالزایی عادلانه

معاون وزیر کار گفت: توزیع اشتغال و توزیع پیشرفت‌های اقتصادی در کشور متوازن نیست و این مساله به دلیل عملکرد 40 ساله در دولت‌های مختلف بوده است به همین دلیل در دولت سیزدهم برای اولین بار در حوزه بازار کار ویژه استان‌های محروم و مرزی تمهیدی اندیشیدیم که پیش از پایان سال، محابسه می کنیم که هر استان برای اینکه یک نرخ بیکاری معقول در سال آینده داشته باشد چه مقدار شغل نیاز دارد.

صهیونیسم؛ تهاجم به ذات انسانیت

کشیش خلیفه‌گری ارامنه تهران گفت: ما امروز شاهد آن هستیم که صهیونیست‌‌ها چگونه سخنان و اعتقادات ساختگی خود را چون سلاح ویرانگر استفاده کرده و انسانیت را نابود می‌کند.

>> > ... 6 7 8 9 10  ... < << 

پربازدیدترین

روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ کریدورها و بقای کشورها مستند‌های ستاره دار در افق چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده یک مولتی ‌ویتامین طبیعی جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی «دربرابر تاریکی» به افق رسید سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی این میوه را تازه تازه بو نکنید! دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی مقاومت مدیون زن فلسطینی است ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی