اخبار

رقص خون، قصه یک آرمان از شبکه افق

«رقص خون» روایتی از زندگی شهید آرمان علی‌وردی، به کارگردانی امیر نیک‌زاد و تهیه‌کنندگی سیاوش مختاری شنبه 6 آبان ماه ساعت 17 روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.

قهرمانان مقاومت مهمان شبکه افق می‌شوند

در این هفته، مجموعه‌ای از مستندهای تک قسمتی یا مجموعه مستند با موضوعات اجتماعی، مفهوم مقاومت، فرهنگی و تاریخی از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

مسجد و کنیسه برای ارتش صهیونیستی فرقی ندارد، همه را می‌زند!

یک کارشناس سیاسی گفت: شما در غزه می‌بینید که مسجد مورد حمله قرار می‌گیرد، کلیسا مورد حمله قرار می‌گیرد حتی اگر کنیسه بود باز هم مورد حمله قرار می‌گرفت.

«پسر ژنرال» به افق آمد

«پسر ژنرال» مستندی کوتاه از سرگذشت یک نظامی یهودی که حالا تبدیل به یک مدافع فلسطین شده، جمعه ساعت 23 به روی آنتن افق سیما می‌رود.

قطعنامه‌های بی‌اثر سازمان ملل!

نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران گفت: بیش از ۸۰ قطعنامه در سازمان ملل تصویب شده که فلسطین باید به ساکنان اصلی آن یعنی اعراب بازگردد ولی تاکنون هیچ یک از آنها اجرایی نشده است.

بازیگر ایرانی، در نقش واقعی چریک ضد اسرائیلی

محمدرضا داوودنژاد در برنامه نقش جهان شبکه افق، از خاطرات خود از حضور در فلسطین برای مبارزه با اسرائیل گفت.

آمریکا هم به دنبال طب سنتی است

یک پزشک طب سنتی گفت: در سال ۲۰۰۰ ، دولت آمریکا 68 میلیون دلار برای توسعه طب سنتی و مکمل ، بودجه اختصاص داده بود.

دستفروشی هنوز یک شغل نیست!

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: دستفروشی همچنان به عنوان یک شغل در کشور ما تعریف نمی‌شود.

مشخص شدن زمان پرداخت مطالبات مراکز درمانی از بیمه

معاون بیمه سلامت گفت: مطالبات معوق مراکز درمانی از بیمه سلامت تا هفته آینده پرداخت می‌شود.

مستند «غزه ۸۵ مایل» از شبکه افق پخش می‌شود

مستند «غزه، 85 مایل» روایت سفر کشتی "ماوی مرمره" به غزه است که پنجشنبه ساعت 16 به روی آنتن افق سیما می‌رود.

>> > ... 11 12 13 14 15  ... < << 

پربازدیدترین

روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ کریدورها و بقای کشورها مستند‌های ستاره دار در افق چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده یک مولتی ‌ویتامین طبیعی جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی «دربرابر تاریکی» به افق رسید سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی این میوه را تازه تازه بو نکنید! دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی مقاومت مدیون زن فلسطینی است ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی