اخبار

سناریوهای محتمل برای واکنش اسرائیل به عملیات موشکی ایران

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» دوشنبه شب با موضوع بررسی اقدامات احتمالی اسرائیل در پاسخ به ایران، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» یکشنبه شب با موضوع عملیات وعده صادق و تنبیه رژیم صهیونیستی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

«سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی

جوان آنلاین نوشت: «سرزمین ستاره‌ها» در دورانی که بسیاری از برنامه‌های مذهبی تلویزیون به شعارزدگی و کلیشه‌های رایج گرفتارند، مسیری متفاوت را در پیش می‌گیرد.

رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها»

«صبا» در یادداشتی به پخش مجموعه «سرزمین ستاره‌ها» پرداخته و نوشته است: این مستند سفرنامه‌ای قرآنی است که به روایت دو حافظ و استاد بین‌المللی قرآن، علی و مهدی حبیبی، به تصویر کشیده شده است.

راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» جمعه شب با موضوع عوامل فرسایشی شدن جنگ غزه و تاثیرگذاری نظم نوین جهانی در موضوع فلسطین، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی

برنامه «به افق فلسطین» پنجشنبه شب با موضوع نقش مردم در تحریم کالاهای اسرائیلی و حمایت از مقاومت، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» چهارشنبه شب با موضوع تولید آثار هنری در ایران با موضوع مقاومت و طوفان الاقصی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

راز قدس در روایت فتح

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» دوشنبه شب با موضوع اندیشه شهید آوینی در موضوع فلسطین، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، یکشنبه شب با موضوع شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» شنبه شب با موضوع نقش آمریکا در ادامه یا توقف جنگ غزه، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

>> > ... 11 12 13 14 15  ... < << 

پربازدیدترین

طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین»