اخبار

کریدورهای پول‌ساز در راه ایران

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: به دلیل اینکه حدود 10 تا 30 درصد هزینه تمام شده یک کالا را حمل و نقل تشکیل می‌دهد. بنابراین مساله کریدورها بسیار حائز اهمیت است.

«عالی نسب» مهمان افق می‌شود

مستند «عالی‌نسب»، روایتی زندگی و فعالیت سید میر‌مصطفی عالی‌نسب، یکی از چهره‌های مهم اقتصاد معاصر ایران در دهه 30، سه شنبه 11 مهر ماه به روی آنتن شبکه افق می‌رود.

پخش «محمد رسول الله» از افق

فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» ساخته مجید مجیدی به مناسبت هفته وحدت و در آستانه سالروز میلاد پیامبر گرامی مسلمانان، سه‌شنبه 11 مهر ساعت 18:30 از افق پخش می‌شود.

«اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود

مستند «اهل گنبد» و با موضوع آشنایی با مردم شهر گنبد کاووس و شناخت فرهنگ و آداب و رسوم آن منطقه، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان

مجموعه مستند "فناورانه" به تهیه‌کنندگی صندوق نوآوری و شکوفایی و با هدف روایت توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده

یک متخصص طب سنتی گفت: درجه اهمیت معده این است که سلامت همه اعضا وابسته به سلامت معده است. اگر معده خوب غذا را هضم نکند، خلط صالح برای بدن تولید نمی‌شود و اینگونه همه سلامت بدن تحت تاثیر قرار می‌گیرذ.

لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان

امام جمعه مهاباد گفت: به نظر من باید امت مسلمان دارای یک اتحادیه رسانه‌ای علیه دشمن شود تا بتواند در مقابل جنگ رسانه‌ای دشمن ایستادگی کند.

چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی»

مستند فیلم گلافی جهت آشنایی با حرفه بازسازی لنج به نام « گلافی » و تلاش برای جلوگیری از به فراموشی سپردن شدن این حرفه سنتی در آبادان امشب ساعت 20:30 به روی آنتن شبکه افق می‌رود.

«رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب

مستند رزم‌ نامه با محوریت ادبیات پایداری به صورت تخصصی با نویسندگان مشهور و معروف این زمینه در رابطه با دفاع مقدس و ادبیات پایداری صحبت می‌کند.

دیپلماسی توییتری!

تاثیر شبکه‌های اجتماعی اینقدر برای سیاست‌مداران مهم و قابل توجه است که چندین واژه مانند دیجیپلماسی که ترکیبی از دیجیتال و دیپلماسی است را وارد ادبیات علوم سیاسی کرده است.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود پخش «محمد رسول الله» از افق اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی درمان نازایی با طب سنتی یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران پوکی استخوان، بیماری قرن آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها آرامش ذهن کودکان در طب سنتی دست‌ورزی‌های شفابخش برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی مستندی درباره تنها بازمانده «امید» سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور رخدادی فرامتن در شبکه افق نگاه نادرست به ایمنی در ایران چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا کریدورهای پول‌ساز در راه ایران دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ دیپلماسی توییتری! فرار به سمت نجات! برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان «عالی نسب» مهمان افق می‌شود