اخبار

خبر خوب شبکه افق برای مخاطبان

بخش جدید مجله خبری تحلیلی فرامتن با عنوان "هواشناسی خبر خوب"

ویژه برنامه اختصاصی نمایشگاه کتاب هر روز روی آنتن می‌رود

ویژه برنامه اختصاصی نمایشگاه کتاب هر روز ساعت ۱۲:۳۰ به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود.

آشنایی با مفاهیم کلیدی در سواد رسانه‌ای

برنامه‌ای با محوریت سواد رسانه ای و با رویکرد به سینما ، پویانمایی ، فضای مجازی، بازی‌های رایانه ای

شایعات داغ فضای مجازی برملا می شود

برنامه وارونگی با هدف پاسخ به شبهات و شایعات مطرح شده در فضای مجازی از شبکه افق پخش می شود

وزارت بازرگانی، آری یا خیر؟

برنامه عیار با دعوت از سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور و مصطفی طاهری رییس کمیسیون صنایع مجلس موضوع تشکیل وزارت بازرگانی و نسبت آن با مهار تورم و رشد تولید را مورد بررسی قرار داده است.

توسعه صنعت برق زیر ذره‌بین فرامتن

برنامه فرامتن در برنامه خود مسائل مربوط به صنعت برق کشور و توسعه آن پرداخته است.

بررسی راهکارهای افزایش تولید و مهار تورم

برنامه جهان آرا در پخش دوشنبه شب خود با دعوت از سید ياسر جبرائیلی عضو هیات علمی دانشگاه و مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به موضوع راهکارهای افزایش تولید و مهار تورم پرداخته است.

شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئله حجاب

برنامه جهان آرا در پخش شنبه شب خود با دعوت از دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به برنامه‌های این شورا در حوزه عفاف و حجاب پرداخته است.

مستندهای شبکه افق در هفته جاری

شبکه افق با مجموعه‌ای از مستندها با موضوعات متنوع مهمان خانه مخاطبین می‌شود.

برنامه‌های افق در هفته جاری

شبکه افق با برنامه‌های متنوع در هفته جاری مهمان خانه مخاطبین می‌شود.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

قانون مالیات بر عایدی سرمایه؛ ایرادات مجمع تشخیص چیست؟ برای تشخیص کبد سالم، به پوستتان نگاه کنید! عدالت‌خواهی فقط مبارزه با ظلم نیست، باید امکان ظلم را از بین برد برای جلوگیری از ناباروری مراقب لباس پوشیدنتان باشید! «انقلابی‌ها» در شبکه افق زردی نوزاد را در همان دوران بارداری برطرف کنید از خوشبینی به حل مشکل خودرو تا اطلاعات جدید در مورد شاسی بلندهای مجلس «امت روح‌الله» از حضور مردم در اندیشه امام می‌گوید «خداحافظ رفیق» در آدینه افق «سلاح ایرانی» برای «نسل سوم»ی‌ ها نوید معاون وزیر کار برای فارغ‌التحصیلان بیکار از مسیریاب تا دشمن‌یاب با استفاده از اینترنت اشیاء امام خمینی(ره)؛ موافق یا مخالف ادامه جنگ؟ «انارستان» و توصیه‌هایی برای بارداری سالم تضعیف سیاست خارجی ایران پس از توافق با عربستان؛ از توهم تا واقعیت! «هم آهنگ» با افق برای «وارونگی» 360 درجه‌ای! رویای آمریکایی در بازی‌های رایانه‌ای جهت‌گیری‌های کلان اقتصادی در اندیشه امام خمینی(ره) سیاست کاهش جمعیت در ایران؛ از طرح‌ریزی بیگانگان تا اجرای مسئولان مطالبات امام امت در 3 حوزه اقتصادی اندیشه امام خمینی(ره) به قیام مردم ایران هویت و اصالت داد چاقی و اضافه وزن عامل اصلی دیابت بارداری مذهب هالیوودی! تضمین انسان‌محور و ایمن‌ بودن هوش مصنوعی؛ دغدغه دولت‌ها مافیای کاغذ و هزینه‌های سرسام‌آور خرید کتاب ‌فردگرایی در صنعت انیمیشن سازی آمریکا استخدام کارمندان شرکتی در هاله‌ای از ابهام رویای کارگردانان ایرانی؛ حذف مجور و پروانه ساخت! «داده‌ها» چاه نفت بازار دیجیتال! «خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز امام خمینی(ره)؛ صادق‌ترین فرد نسبت به وعده‌ها چاقی و لاغری یکباره را جدی بگیرید! حذف تعهدات ارزی؛ انگیزه‌ای برای قالیبافان و صادرکنندگان فرش ایرانی بهتر است زنان باردار چه میوه‌هایی بخورند؟ خشکسالی در کمین ماست! ایده‌‌های امام خمینی(ره)؛ ظرفیتی برای ایجاد دگرگونی تاریخی در ایران خودباوری و مقاومت در اندیشه امام امت انعکاس نقدهای اجتماعی در هنر پس از انقلاب