اخبار

توصیه جدی به اربابان اسرائیل: کنترلش کنید!

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» سه‌شنبه شب با حضور روح الله نجابت – نماینده مجلس و پژوهشگر حوزه مقاومت – روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

اگر اسرائیل پیام ایران را نگرفته باشد...

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» دوشنبه شب با موضوع «رویارویی ایران و رژیم صهیونیستی؛ ملاحظات رسانه‌ای و امنیتی» و با حضور بیژن پیروز روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

سناریوهای محتمل برای واکنش اسرائیل به عملیات موشکی ایران

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» دوشنبه شب با موضوع بررسی اقدامات احتمالی اسرائیل در پاسخ به ایران، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» یکشنبه شب با موضوع عملیات وعده صادق و تنبیه رژیم صهیونیستی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

«سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی

جوان آنلاین نوشت: «سرزمین ستاره‌ها» در دورانی که بسیاری از برنامه‌های مذهبی تلویزیون به شعارزدگی و کلیشه‌های رایج گرفتارند، مسیری متفاوت را در پیش می‌گیرد.

رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها»

«صبا» در یادداشتی به پخش مجموعه «سرزمین ستاره‌ها» پرداخته و نوشته است: این مستند سفرنامه‌ای قرآنی است که به روایت دو حافظ و استاد بین‌المللی قرآن، علی و مهدی حبیبی، به تصویر کشیده شده است.

راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» جمعه شب با موضوع عوامل فرسایشی شدن جنگ غزه و تاثیرگذاری نظم نوین جهانی در موضوع فلسطین، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی

برنامه «به افق فلسطین» پنجشنبه شب با موضوع نقش مردم در تحریم کالاهای اسرائیلی و حمایت از مقاومت، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» چهارشنبه شب با موضوع تولید آثار هنری در ایران با موضوع مقاومت و طوفان الاقصی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

راز قدس در روایت فتح

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» دوشنبه شب با موضوع اندیشه شهید آوینی در موضوع فلسطین، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

>> > ... 11 12 13 14 15  ... < << 

پربازدیدترین

طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت دنیایی نو به نام «عصر خمینی» نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین»