اخبار

مقاومت در جنگ رسانه‌ای هم پیروز میدان است

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: رزمنده‌ای که در حال هدف گرفتن تانک رژیم صهیونیستی است در همان لحظه هم تصویربرداری می‌کند و بعد در اتاق‌های مقاومت این فیلم‌ها تنظیم می شود و به دنیا مخابره می‌شود. این جنگ رسانه‌ایست که اتفاقا مقاومت در آن هم پیروز شده است.

خطر آنفولانزا و کرونا یکسان شده است

یک متخصص طب سنتی گفت: علائم آنفولانزا و کرونا الان خیلی با هم تفاوت ندارند و شبیه هم هستند و مانند سرماخوردگی است با این تفاوت که سرماخوردگی زود برطرف می‌شود اما آنفلوآنزا و کرونا طولانی مدت هستند.

برخی سران عرب از شر صهیونیست‌ها به آمریکا پناه می‌برند!

عضو مصلحت تشخیص نظام گفت: برخی سران کشورهای عرب به صورت خودخواسته از شر رژیم صهیونیستی به آمریکا پناه می‌برند، آمریکایی که بارها اعلام کرده که دست از حمایت رژیم صهیونیستی برنمیدارد. همین الان اجر کودک‌کشی‌های رژیم صهیونیستی را در کنگره آمریکا با رقم 14 میلیون دلاری دادند.

آیا سندروم روده تحریک پذیر درمان می‌شود؟

یک متخصص طب سنتی گفت: سندروم روده تحریک پذیر همانطور که از اسمش پیداست، جزو بیماری‌هایست که نسبتا با فرد ماندگار است و همنشین او می شود اما قابل کنترل و کاهش است در حدی که فرد بتواند زندگی عادی خود را داشته باشد.

«متولد غزه» داستان رنجنامه کودکان فلسطینی

مستند «متولد غزه» رنجنامه کودکان فلسطینی که جنگ را می‌فهمند و آثار مخرب و ویرانگر آن را با پوست و گوشت خود حس کردند، چهارشنبه ساعت ۱۵ از قاب شبکه افق سیما پخش می‌شود.

با بستن دهان‌ها فضای مجازی حکمرانی نمی‌شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بر این قائلیم اگر می‌خواهیم حکمرانی فضای مجازی کنیم با بستن دهان‌ها فضای مجازی حکمرانی نمی‌شود بلکه با تغییر اذهان، فضای مجازی مدیریت می‌شود. راه تغییر اذهان راست گفتن و صادق بودن با مردم است.

روایتی از زندگی و مقاومت مردم غزه در افق

مستند «داستان ساحل شرقی» که روایتی از زندگی و مقاومت مردم غزه سه‌شنبه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۵ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

کنترل حالات روحی و روانی با طب سنتی

یک متخصص طب سنتی گفت: والدین باید تلاش کنند که فرزندان خود را تک بعدی بار نیاورند. یکی از عواملی که باعث افسردگی می‌شود، تک بعدی بار آوردن فرزند است.

مساله حمایت از فلسطین، بحث شرافت است

یک فعال گردشگری گفت: مساله فلسطین و غزه، جاییست که ما باید موضع خودمان را مشخص کنیم، ببینیم آتش درونمان هنوز زنده و روشن است یا نه، جاییست که باید ببینیم ما انسانیم و شرافت و وجدان برای ما اهمیت دارد یا خیر.

تخلف دانشگاه آزاد و شهرداری‌های در ارائه اطلاعات مالی

مدیرکل دفتر امور شرکت‌های دولتی گفت: بخش زیادی از شرکت‌های دولتی اطلاعاتشان را تا امروز در سامانه سما بارگزاری کرده‌اند ولی بخشی در وارد کردن این اطلاعات تخلف می‌کنند مثل دانشگاه آزاد، شهرداری‌های کلانشرها مثل تهران و اصفهان و شرکت‌های زیرمجموعه آن‌ها که جزو متخلف‌ها هستند.

>> > ... 6 7 8 9 10  ... < << 

پربازدیدترین

روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ کریدورها و بقای کشورها مستند‌های ستاره دار در افق چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده یک مولتی ‌ویتامین طبیعی جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی «دربرابر تاریکی» به افق رسید سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی این میوه را تازه تازه بو نکنید! دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی مقاومت مدیون زن فلسطینی است ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی