اخبار

دنیای ناشناخته ابریشم

یک پزشک طب سنتی گفت: ابریشم خاصیت گرم کنندگی دارد و در درمان سردی‌ها مانند سردی رحم و ناباروری می‌تواند موثر باشد.

رژیم صهیونیستی یگانه منبع شرارت در جهان

یک فعال سیاسی گفت: رژیم صهیونیستی نه تنها بخاطر جنایت‌هایی که تاکنون انجام داده است و می‌دهد بلکه بخاطر ماهیت وجودی آن محکوم و یگانه منبع شرارت در جهان است.

ازدواج دیرهنگام و دردسرهای ناباروری

یک متخصص طب سنتی گفت: یکی از مشکلاتی که می‌تواند بر روی باروری اثر بگذارد، شغلی است که می‌تواند بسیار موثر باشد. فضای شغلی که هوای مناسب ندارد، بر روی باروری موثر است.

پژوهشکده‌های دستگاه‌های اجرایی باید تعطیل شوند!

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: پژوهشکده‌های دستگاه‌های اجرایی بودجه زیادی دارند ولی حقیقت این است که این مراکز باید تعطیل شوند تا پژوهش و تحقیق، وارد فضای دانشگاه‌ها شود.

راه درمان یکی از بیماری‌های همه‌گیر ایرانیان

یک متخصص طب سنتی گفت: برای درمان کبد چرب باید از آب یخ، روغن، بادمجان، ماکارونی تا مدتی مشخص پرهیز کرد.

شبکه افق سیما در ارزیابی عملکرد درگاه‌های مجازی شبکه‌های سیما در ایام محرم پیشتاز شد

این گزارش نشان می‌دهد که شبکه افق سیما با اتخاذ رویکردی متفاوت در تولید و انتشار محتوای فضای مجازی توانسته است توجه مخاطبان را به خود جلب کند و در ارزیابی عملکرد درگاه‌های مجازی شبکه‌های سیما در ایام محرم پیشتاز شود.

رهبری «بازمانده» را از توقیف درآورد!

تهیه کننده فیلم بازمانده گفت: رهبری فرمودند مشکل فیلم چیست که عرض کردم مسئله حجاب بازیگران است که ایشان فرمودند نگاه فیلم‌ساز آنقدر نجیب است که روسری نداشتن چند بازیگر به چشم نمی‌آید.

طوفان الاقصی؛ تحولی در ماهیت مبارزه فلسطینی‌ها

وزیر اسبق وزارت امور خارجه گفت: عملیات طوفان الاقصی از منظر نظامی دارای اهمیت فراوانی است، اولین تغییر معادله در سرزمین‌های اشغالی این بود که دوران انتفاضه سنگ تمام شده و فلسطین باید مسلح شود.

ناشنیده‌هایی از ویروس مرموز کرونا

یک پژوهشگر حوزه زیستی در برنامه فرامتن شبکه افق، به مسائل کمتر شنیده شده درباره کووید 19 پرداخت.

حقوق بین الملل تبعیض آمیز/ امروز در افق بررسی می‌شود

مجموعه مستند «ذره بین» با گفتگوی علی علیزاده در خصوص حقوق بین‌الملل تبعیض آمیز امروز دوشنبه ساعت 17 به روی آنتن افق می‌رود.

>> > ... 6 7 8 9 10  ... < << 

پربازدیدترین

روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ کریدورها و بقای کشورها مستند‌های ستاره دار در افق چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده یک مولتی ‌ویتامین طبیعی جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی «دربرابر تاریکی» به افق رسید سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی این میوه را تازه تازه بو نکنید! دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی مقاومت مدیون زن فلسطینی است ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی