اخبار

عقب‌ماندگی عجیب کشور انقلاب ۵۷ را رقم زد/ تاریخی که فراموش شد

مستند «برای تاریخ» به بررسی ابعاد و علل وقوع جنگ و همچنین تاریخچه انقلاب و عملیات‌های دفاع مقدس از شروع تا پایان جنگ می‌پردازد که روایت شاهدان عینی، نکته قابل توجه این مستند است.

نسل آینده‌ای قوی با این غذاها

استاد طب سنتی گفت: برای داشتن یک نسل قوی، پایه اصلی آن تا دو سالگی نوزاد است. اگر نسل قوی می‌خواهیم باید پایه سلامت و قوت انسان را تا دو سالگی تنظیم کنیم تا بعدها نیازی به درمان‌های زیادی نباشد.

نقش آفرینی روستاییان در افزایش تولید ناخالص داخلی

رئیس ستاد ملی روز روستا و عشایر گفت: متاسفانه طی سال‌های گذشته روند جمعیتی روستا رو به کاهش بوده و ۲۶ درصد از کل جمعیت را تشکیل می‌دهند‌. اما نکته حائز اهمیت این است که سهم آن‌ها در تولید ناخالص داخلی ۲۷.۵ درصد است. به اندازه جمعیت خود و حتی بیشتر در تولید ناخالص داخلی نقش دارند و در واقع توانسته‌اند مولد باشند.

گیاهی که کلیه را تقویت و سنگ کلیه را دفع می‌کند

یک محقق طب سنتی گفت: خارخاسک یکی از گیاهان دارویی مناسب برای تقویت کلیه است و مُدِر است و برای از بین بردن سنگ کلیه نیز استفاده می‌شود و حتی برای ناباروری آقایان نیز استفاده می‌شود.

هرمزگان الگوی وحدت میان شیعه و اهل سنت

امام جمعه اهل سنت بندر پل هرمزگان گفت: در هرمزگان برادران اهل سنت و شیعه به صورت خیلی مسالمت‌آمیز و رفیق‌گونه و برادروار زندگی می‌کنند. این استان به عنوان یک الگوی وحدتی است و هیچ وقت اختلافاتی میان ما و برادران شیعه وجود نداشته است.

کریدورهای پول‌ساز در راه ایران

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: به دلیل اینکه حدود 10 تا 30 درصد هزینه تمام شده یک کالا را حمل و نقل تشکیل می‌دهد. بنابراین مساله کریدورها بسیار حائز اهمیت است.

«عالی نسب» مهمان افق می‌شود

مستند «عالی‌نسب»، روایتی زندگی و فعالیت سید میر‌مصطفی عالی‌نسب، یکی از چهره‌های مهم اقتصاد معاصر ایران در دهه 30، سه شنبه 11 مهر ماه به روی آنتن شبکه افق می‌رود.

پخش «محمد رسول الله» از افق

فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» ساخته مجید مجیدی به مناسبت هفته وحدت و در آستانه سالروز میلاد پیامبر گرامی مسلمانان، سه‌شنبه 11 مهر ساعت 18:30 از افق پخش می‌شود.

«اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود

مستند «اهل گنبد» و با موضوع آشنایی با مردم شهر گنبد کاووس و شناخت فرهنگ و آداب و رسوم آن منطقه، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان

مجموعه مستند "فناورانه" به تهیه‌کنندگی صندوق نوآوری و شکوفایی و با هدف روایت توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

>> > ... 66 67 68 69 70  ... < << 

پربازدیدترین

طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین»