مشاهده خبر

شنبه 21 بهمن 1402

ماجرای ماگ‌های یک فروشگاه معروف؛ شیطنت یا توطئه صهیونیستی؟

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» شنبه 21 بهمن ماه با حضور مرتضی طاهری رئیس هیئت مدیره خانه مداحان کشور روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

0

در بخش نخست، مرتضی طاهری - رئیس هیئت مدیره خانه مداحان کشور – در برنامه حضور یافت؛ او درباره برگزاری مراسم مذهبی پیش از انقلاب اظهار کرد: پیش از انقلاب اگر صرف برگزاری مراسم مذهبی بود و هیچ تعارضی با حاکمیت نداشت، ممانعتی صورت نمی‌گرفت.

طاهری خاطرنشان کرد: همیشه سه نفر مخبر پای منابر بودند و گزارش می‌دادند که فلان سخنران یا مداح حرفی زده که منظورش اعلی حضرت بوده، آن شخص را احضار و توهین و تهدید می‌کردند.

نقش مداحان و سخنرانان مجالس مذهبی در بیان مشکلات معیشتی جامعه

رئیس هیئت مدیره خانه مداحان کشور گفت: جهاد تبیین راه و روش خودش را دارد، اگر بخواهیم به مخاطبی که پای منبر نشسته و هیچ نقشی در تنگناهای اقتصادی ندارد اشاره کنیم، صرفا تحریک احساساتی است که نتیجه‌ای هم ندارد.

به گفته او، جهاد تبیین این است که اگر مسئولی پای منبر آمده یا صدای منبر به او می‌رسد مخاطب قرار بگیرد و درباره مشکلات معیشتی به او گفته شود.

طاهری تصریح کرد: دشمن برنامه‌ریزی وسیعی دارد و طرح‌های تهاجمی ترکیبی اجرا می‌کند، گاهی به مسائل اخلاقی و بعضی مواقع به مسائل اعتقادی ضربه می‌زند؛ خط قرمز ما مسائل اعتقادی است و پشت جریان اهانت، جریان صهیونیستی قرار دارد.

رئیس هیئت مدیره خانه مداحان کشور با بیان اینکه به کار بردن اسامی دیگر، توجیه استفاده از نام‌های مقدس روی ماگ‌هاست عنوان کرد: البته اقلام دیگری همچون کفش و زیر لیوانی هم بوده که حاوی اسامی مقدس و حتی آیات قرآن بوده است.

او ادامه داد: در هیئت مدیره خانه مداحان، پیگیر حقوقی ماجرا هستیم و عرضه‌کنندگان باید پاسخ سختی بگیرند، البته برخورد با آن فروشگاه معروف منظورمان نیست ولی باید دقت بیشتری داشته باشند.

دوگانگی آشکار دولت آمریکا در مورد جنگ غزه

بعد از بخش اخبار با اجرای مهدی آقا موسی طهرانی، ارتباط زنده اینترنتی با برونو بیکلینی - استاد دانشگاه در برزیل – برقرار شد.

این کارشناس سیاسی گفت: آمریکایی‌ها هر نوع حمایتی از رژیم صهیونیستی انجام داده و دموکرات‌ها با ایپک (صهیونیست‌های آمریکا) همکاری گسترده‌ای دارند.

او با بیان اینکه باید یک اتفاق در آمریکا بیفتد تا نگرش‌ها عوض شود خاطرنشان کرد: حرف‌های متناقض در مورد ماهیت رژیم صهیونیستی از سوی مقامات آمریکایی بیان می‌شود ولی در نهایت اقدامی آشکار در حمایت از اسرائیل را از کلیت دولت ایالات متحده شاهد هستیم.

اگر انقلاب اسلامی نبود مقاومت فلسطین هم نبود

در ادامه گفت‌وگو با طاهری پی گرفته شد؛ او با اشاره به واکنش جامعه مداحان کشور به جنگ غزه اظهار کرد: اگر انقلاب اسلامی نبود، قطعا مقاومت در فلسطین وجود نداشت.

طاهری خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب دیدیم که برخی رهبران فلسطینی کوتاه آمدند و دست دوستی به صهیونیست‌ها دادند و نتیجه‌اش را هم دیدند.

به گفته او، همان افرادی که خود را دوست یاسر عرفات نشان می‌دادند، او را ترور کردند.

طنین شعار «الله اکبر» توسط مرتضی طاهری در استودیوی به افق فلسطین

رئیس هیئت مدیره خانه مداحان کشور در پایان به چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: شعار «الله اکبر» از اعتراضات مردم در پیش از انقلاب شکل گرفت و به خاطر محدودیت‌های فراوان، تظاهرات به پشت بام‌ها رسید و با شعار الله اکبر، اعتراض خود را فریاد می‌زدند.

او افزود: در اغتشاشات گذشته، دشمن سعی کرد از همین شعار که مخصوص انقلاب بود، علیه نظام استفاده کند که موفق نشد

آخرین اخبار

حکمرانی مطلوب و آینده ایران دیدگاه‌های قاضی‌زاده هاشمی در مورد مسئله فلسطین اعلام مواضع نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه «به افق فلسطین» «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» روی آنتن شبکه افق بی‌بی ماه در «بزرگراه همت» روایتی از ناگفته‌های انقلاب اسلامی در شبکه افق سیما گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها