مشاهده خبر

یک شنبه 22 بهمن 1402

هنر متعهد و مسئله مقاومت

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» یکشنبه 22 بهمن ماه با حضور میلاد هارونی روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

0

در بخش نخست، ارتباط زنده اینترنتی با سندس الأسعد - خبرنگار لبنانی – برقرار شد؛ او با بیان اینکه سردار قاسم سلیمانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی، الهام‌بخش مردم فلسطین بوده‌اند به همین دلیل است که امروز می‌بینیم با مقاومت آنها، نیروهای ارتش اسرائیل از برخی مناطق غزه عقب نشسته‌اند.

الآسعد خاطرنشان کرد: این احتمال وجود دارد که با مقاومت غزه، صهیونیست‌ها تصمیم به طرح دیگری گرفته باشند.

به گفته او، با یک دشمن احمق مواجه هستیم و مقاومت می‌داند از چنین دشمنی، هر چیزی بر می‌آید ضمن اینکه نتانیاهو هم چیزی برای از دست دادن ندارد و سعی دارد خود و کابینه‌اش را حفظ کند بنابراین از نسل‌کشی شرمی ندارد.

هنر متعهد قطعا هنر توحیدی است

پس از آن بخش اخبار روی آنتن رفت و سپس سید حسین حسینی مجری به افق فلسطین با میلاد هارونی – خواننده – به گفت‌وگو نشست.

او اظهار کرد: هنر متعهد حول محور توحید می‌گردد و اصولا هنر به معنای بیان زیبایی است و هنری که در آن، حرف یا حال و هوای خدایی باشد، قطعا در مورد زیبایی خداوند و مخلوقات اوست.

هارونی خاطرنشان کرد: هنرمندان زیادی در مورد شهدای غواص اثر هنری خلق کردند، بعدها از شهید حججی گفتند و سپس درباره حاج قاسم و امروز درباره مظلومیت غزه؛ هنرمند رسانه‌ای دارد که می‌تواند از آن برای بیان مطالبی که باید بهتر دیده شوند استفاده کند.

او همچنین دو قطعه از آثار خود در مورد غزه را به صورت زنده اجرا کرد.

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» با موضوع بررسی آخرین تحولات غزه، هر شب حوالی ساعت 20 با حضور هنرمندان، ورزشکاران و تحلیلگران سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود.

آخرین اخبار

حکمرانی مطلوب و آینده ایران دیدگاه‌های قاضی‌زاده هاشمی در مورد مسئله فلسطین اعلام مواضع نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه «به افق فلسطین» «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» روی آنتن شبکه افق بی‌بی ماه در «بزرگراه همت» روایتی از ناگفته‌های انقلاب اسلامی در شبکه افق سیما گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها