اخبار

عیار

مطالبات امام امت در 3 حوزه اقتصادی

برنامه تلویزیونی «عیار» سه‌شنبه با موضوع مطالبات اقتصادی امام امت، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

آرمان‌های انقلاب اسلامی بیش از توانمندی‌ها؛ ادعا یا واقعیت؟

برنامه وارونگی با موضوعات متنوع سیاسی، ورزشی و فرهنگی روز سه شنبه 16 خرداد 1402 پخش شد.

شبکه‌ قوی قاچاق و ورود اجناس بی‌کیفتِ گران به کشور

برنامه فرامتن با پرداختن به موضوعات متنوع سیاسی، ورزشی و فرهنگی روز سه‌شنبه از شبکه افق پخش شد.

انارستان

چک‌آپ‌های غیرضروری مراجعان پیش از معاینه پزشک!

برنامه انارستان با موضوع دردهای مفصلی و راه‌های مقابله با آن روز سه‌شنبه این هفته از شبکه افق پخش شد.

نقش جهان

خودباوری و مقاومت در اندیشه امام امت

«نقش جهان» این هفته با محوریت مقاومت در اندیشه امام راحل(ره)، از شبکه افق سیما پخش شد.

حجت‌الاسلام پناهیان:

عدالت‌خواهی فقط مبارزه با ظلم نیست، باید امکان ظلم را از بین برد

حجت‌الاسلام پناهیان در برنامه جهان آرا گفت: عدالت‌خواهی فقط اقدام علیه ظلم نیست بلکه باید حق را جایی بگذاریم که دیگر کسی نتواند ظلم کند.

جهت‌گیری‌های کلان اقتصادی در اندیشه امام خمینی(ره)

دومین قسمت ویژه برنامه «امت روح الله» با محوریت اقتصاد در اندیشه امام راحل (ره)، روز یکشنبه از شبکه افق سیما پخش شد.

انارستان

چاقی و لاغری یکباره را جدی بگیرید!

پژوهشگر و محقق طب سنتی درباره علل تغییر حالات روحی و روانی فرد گفت: فردی که چاق است و به یکباره لاغر می‌شود، میزان رطوبت بدنش کم می شود و دچار بداخلاقی می شود. فرد چاق رطوبت بدنش بالاس در نتیجه شخص مهربانتر و آرامتر و صبورتر است.

فرامتن

امام خمینی(ره)؛ صادق‌ترین فرد نسبت به وعده‌ها

همزمان با نیمه خرداد و به مناسبت ایام ارتحال امام خمینی(ره) برنامه فرامتن روز شنبه به بررسی چارچوب فکری و شخصیت امام خمینی (ره) پرداخت.

امت روح‌الله

اندیشه امام خمینی(ره) به قیام مردم ایران هویت و اصالت داد

نخستین قسمت ویژه برنامه «امت روح‌الله» با محوریت نقش مردم در اداره جامعه در اندیشه امام راحل، روز شنبه از شبکه افق سیما پخش شد.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

قانون مالیات بر عایدی سرمایه؛ ایرادات مجمع تشخیص چیست؟ برای تشخیص کبد سالم، به پوستتان نگاه کنید! عدالت‌خواهی فقط مبارزه با ظلم نیست، باید امکان ظلم را از بین برد برای جلوگیری از ناباروری مراقب لباس پوشیدنتان باشید! «انقلابی‌ها» در شبکه افق زردی نوزاد را در همان دوران بارداری برطرف کنید از خوشبینی به حل مشکل خودرو تا اطلاعات جدید در مورد شاسی بلندهای مجلس «امت روح‌الله» از حضور مردم در اندیشه امام می‌گوید «خداحافظ رفیق» در آدینه افق «سلاح ایرانی» برای «نسل سوم»ی‌ ها نوید معاون وزیر کار برای فارغ‌التحصیلان بیکار از مسیریاب تا دشمن‌یاب با استفاده از اینترنت اشیاء امام خمینی(ره)؛ موافق یا مخالف ادامه جنگ؟ «انارستان» و توصیه‌هایی برای بارداری سالم تضعیف سیاست خارجی ایران پس از توافق با عربستان؛ از توهم تا واقعیت! «هم آهنگ» با افق برای «وارونگی» 360 درجه‌ای! رویای آمریکایی در بازی‌های رایانه‌ای جهت‌گیری‌های کلان اقتصادی در اندیشه امام خمینی(ره) سیاست کاهش جمعیت در ایران؛ از طرح‌ریزی بیگانگان تا اجرای مسئولان مطالبات امام امت در 3 حوزه اقتصادی اندیشه امام خمینی(ره) به قیام مردم ایران هویت و اصالت داد چاقی و اضافه وزن عامل اصلی دیابت بارداری مذهب هالیوودی! تضمین انسان‌محور و ایمن‌ بودن هوش مصنوعی؛ دغدغه دولت‌ها مافیای کاغذ و هزینه‌های سرسام‌آور خرید کتاب ‌فردگرایی در صنعت انیمیشن سازی آمریکا استخدام کارمندان شرکتی در هاله‌ای از ابهام رویای کارگردانان ایرانی؛ حذف مجور و پروانه ساخت! «داده‌ها» چاه نفت بازار دیجیتال! «خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز امام خمینی(ره)؛ صادق‌ترین فرد نسبت به وعده‌ها چاقی و لاغری یکباره را جدی بگیرید! حذف تعهدات ارزی؛ انگیزه‌ای برای قالیبافان و صادرکنندگان فرش ایرانی بهتر است زنان باردار چه میوه‌هایی بخورند؟ خشکسالی در کمین ماست! ایده‌‌های امام خمینی(ره)؛ ظرفیتی برای ایجاد دگرگونی تاریخی در ایران خودباوری و مقاومت در اندیشه امام امت انعکاس نقدهای اجتماعی در هنر پس از انقلاب آرمان‌های انقلاب اسلامی بیش از توانمندی‌ها؛ ادعا یا واقعیت؟ شبکه‌ قوی قاچاق و ورود اجناس بی‌کیفتِ گران به کشور چک‌آپ‌های غیرضروری مراجعان پیش از معاینه پزشک!