اخبار

سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده

یک متخصص طب سنتی گفت: درجه اهمیت معده این است که سلامت همه اعضا وابسته به سلامت معده است. اگر معده خوب غذا را هضم نکند، خلط صالح برای بدن تولید نمی‌شود و اینگونه همه سلامت بدن تحت تاثیر قرار می‌گیرذ.

لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان

امام جمعه مهاباد گفت: به نظر من باید امت مسلمان دارای یک اتحادیه رسانه‌ای علیه دشمن شود تا بتواند در مقابل جنگ رسانه‌ای دشمن ایستادگی کند.

چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی»

مستند فیلم گلافی جهت آشنایی با حرفه بازسازی لنج به نام « گلافی » و تلاش برای جلوگیری از به فراموشی سپردن شدن این حرفه سنتی در آبادان امشب ساعت 20:30 به روی آنتن شبکه افق می‌رود.

«رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب

مستند رزم‌ نامه با محوریت ادبیات پایداری به صورت تخصصی با نویسندگان مشهور و معروف این زمینه در رابطه با دفاع مقدس و ادبیات پایداری صحبت می‌کند.

دیپلماسی توییتری!

تاثیر شبکه‌های اجتماعی اینقدر برای سیاست‌مداران مهم و قابل توجه است که چندین واژه مانند دیجیپلماسی که ترکیبی از دیجیتال و دیپلماسی است را وارد ادبیات علوم سیاسی کرده است.

مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا

تهیه کننده مستند «نسل سوم» بیان کرد: این مستند در اصل پرتره‌ای از فرزندان شهدایی است که در حوزه کار و فعالیت خود افراد موفقی هستند و به نوعی مسیر راستین پدر خود را طی کرده‌اند.

مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود

اگر این روزها پای گیرنده‌های تلویزیونی خود نشسته و شبکه افق را برای تماشا انتخاب کرده باشید، با یکی از انواع مختلف جاسوسی آشنا می‌شوید؛ مجموعه مستند « جاسوسان صنعتی» شنبه همین هفته ساعت 20:30 از دریچه شبکه افق سیما پخش می‌شود.

برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق

برنامه‌های مختلف تلویزیونی با موضوعات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، طی این هفته از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی

قسمت‎های بیستم الی بیست و چهارم فصل دوم مستند برای تاریخ، روایتی از علل شروع جنگ ایران و عراق و همچنین بررسی تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس با روایت شاهدان عینی، این هفته ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران

تهیه کننده مجموعه مستند «سلام به آینده» گفت: مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی "مهارت‌محور" است که مادران و پدران ایرانی از هم‌اکنون برای پربار شدن آینده فرزندان‌شون و برای "رشد ایران‌آینده" برنامه‌ریزی کرده‌اند.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی درمان نازایی با طب سنتی یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران پوکی استخوان، بیماری قرن آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی «سوران» به افق می‌آید یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها آرامش ذهن کودکان در طب سنتی دست‌ورزی‌های شفابخش تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد نگاه نادرست به ایمنی در ایران رخدادی فرامتن در شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا پخش «محمد رسول الله» از افق دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ فرار به سمت نجات! برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی دیپلماسی توییتری! فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود «عالی نسب» مهمان افق می‌شود