اخبار

«گوهرشاد» به روی آنتن افق

ویژه برنامه زنده گوهرشاد به مناسبت واقعه گوهرشاد و هفته عفاف و حجاب پنجشنبه و جمعه در فواصل زمان مختلف بین برنامه‌ها از قاب افق سیما پخش می‌شود.

هفته عفاف و حجاب با ویژه برنامه «خیابان آزادی»

ویژه‌برنامه «خیابان آزادی» به مناسبت هفته عفاف و حجاب با هدف ارتقاء آگاهی عمومی و ارائه پاسخ‌های مناسب به چالش‌های فرهنگی پیرامون مسئله حجاب، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۱ و ۲۲ تیر ماه و همچنین پنجشنبه هفته آینده مورخ ۲۸ تیرماه ساعت ۲۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در ستاد امر به معروف چه می‌گذرد؟

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» چهارشنبه شب بیستم تیرماه با عنوان «جان فدا کردن پی احیای دین پیمان اوست» و به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

این است حقیقت غرب: بازداشت به خاطر چند پست در صفحه شخصی

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» دوشنبه شب با عنوان رفتارشناسی هراس جریانات معاند خارج کشور از صندوق‌های رأی روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

روایتی از کودتای نوژه در مستند «آنچه گذشت»

مستند «آنچه گذشت» به شکل روایی در هر قسمت به زاویای کمتر پرداخته شده و ناگفته از انقلاب اسلامی ایران می پردازد و با کمک تصاویر بکر آرشیوی وقایع را بازگو می کند که امشب یکشنبه حوالی ساعت ۲۲ از قاب افق سیما پخش می‌شود.

روایتی از امید و توسل در مستند «فرشی برای رُستن»

مستند «فرشی برای رُستن» با روایتی از امید و توسل به امام حسین (ع) در سختی‌ها ویژه شروع ایام محرم امشب یکشنبه حوالی ساعت ۲۲:۴۰ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

کار جهادی؛ مسیری امتحان پس داده پیش روی دولت چهاردهم

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» شنبه شب 16 تیرماه با عنوان وظیفه دینی و انقلابیِ مردم پس از انتخابات، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

شبکه افق در اولین روز محرم سیاه پوش می‌شود

برنامه‌های مختلف تلویزیونی با محوریت ویژه ماه محرم طی این هفته از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

فصل اول «نجلا» در قاب افق

مجموعه تلویزیونی «نجلا ۱» یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی خیرالله تقیانی پور به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳ از قاب شبکه افق پخش می‌شود.

«خانه‌های نورانی» با روضه‌های سید الشهدا (ع)

مستند «خانه های نورانی»، به روضه های خانگی با قدمت و سابقه طولانی می پردازد که توسط پیرغلامان اداره می شوند.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین

فصل اول «نجلا» در قاب افق مستند «محافظ» با روایتی از زندگی نامه شهید سید مهدی موسوی ماه بانو در «بزرگراه همت» شبکه افق در اولین روز محرم سیاه پوش می‌شود روایتی از کودتای نوژه در مستند «آنچه گذشت» «برسد به دست رئیس جمهور» نامه‌ای برای رئیس جمهور آینده ایران «پرواز اردیبهشت» امشب روی آنتن شبکه افق هفته عفاف و حجاب با ویژه برنامه «خیابان آزادی» این نامه برسد به دست رئیس‌جمهور روایتی متفاوت از سیاست‌ورزی مقتدرانه دولت شهید رئیسی برنامه «انتخاب ایران» برای دور دوم انتخابات به افق رسید شبکه افق با «آوردگاه» به عید مباهله می‌پردازد کار جهادی؛ مسیری امتحان پس داده پیش روی دولت چهاردهم در ستاد امر به معروف چه می‌گذرد؟ مجلس دوازدهم، دولت چهاردهم و آینده سیاست و اقتصاد ایران تازه‌های مستند افق سیما در هفته افشای حقوق بشر آمریکایی «من یک هیولا گرفته‌ام» به پخش افق رسید/ داستانی واقعی؛ از فاسدترین واحد پلیس آمریکا «خانه‌های نورانی» با روضه‌های سید الشهدا (ع) مستندهای افق رنگ و بوی محرم گرفت بازخوانی جنایتی که از یاد‌ها نخواهد رفت نظم نوین چند قطبی و چالش جدید آمریکا روایتی از تبعیض نژادی آمریکایی‌ها به آنتن افق رسید «آخرین ایست بازرسی» به افق رسید «گوهرشاد» به روی آنتن افق این است حقیقت غرب: بازداشت به خاطر چند پست در صفحه شخصی روایتی از امید و توسل در مستند «فرشی برای رُستن» گزارش و گفت‌وگوهای اختصاصی «به افق فلسطین» از غزه دویست و شصت و هشتمین روز جنگ غزه و مردمی که همچنان مقاومند