مشاهده خبر

یک شنبه 7 خرداد 1402

«داده‌ها» چاه نفت بازار دیجیتال!

برنامه «360 درجه»، شنبه این هفته با موضوع اقتصاد شبکه‌های اجتماعی از شبکه افق پخش شد.

1

در قسمت دهم  برنامه «360 درجه» درباره الگوریتم و شیوه کسب درآمد در شبکه های اجتماعی صحبت شد.

بانک داده (اطلاعات دارندگان شبکه‌های اجتماعی) جهاندر اقتصاد دیجیتال حکم نفت و گاز در اقتصاد غیر دیجیتال دارد و فقط کشورهای انگشت شماری هستند که به این داده‌ها دسترسی دارند.

شبکه‌های اجتماعی ابزار خیلی خوب برای خرید و فروش هستند و بر بستر آنها، فروشنده به راحتی می‌تواند با مشتری در تعامل باشد و نیازهای او را از طریق الگوریتم‌های شبکه های اجتماعی و براساس فعالیت‌های او، شناسایی بکند.

شبکه‌های اجتماعی جزء لاینفک زندگی هر فرد شده‌اند به همین دلیل در برنامه شنبه شب 360 درجه، راهکارهای کوچکی برای رهایی از دام این شبکه‌ها ارائه شد.

از جمله این راهکارها می‌توان به خاموش کردن نوتیف شبکه‌های مختلف، خاموش کردن گوشی و تعیین کردن وقت خاص برای استفاده از پلتفرم‌ها اشاره کرد.

360 درجه ، ویژه برنامه شبکه افق است که با محوریت  سواد رسانه‌ای و با رویکرد به سینما، پویانمایی، فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای، شنبه تا دوشنبه روی آنتن می‌رود.

آخرین اخبار

گیاهی که کلیه را تقویت و سنگ کلیه را دفع می‌کند هرمزگان الگوی وحدت میان شیعه و اهل سنت کریدورهای پول‌ساز در راه ایران «عالی نسب» مهمان افق می‌شود پخش «محمد رسول الله» از افق «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب دیپلماسی توییتری! مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ دست‌ورزی‌های شفابخش شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها