مشاهده خبر

چهار شنبه 23 اسفند 1402

سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند

«همسفره» افطارهای ماه مبارک رمضان از شبکه افق سیما به صورت زنده از پارک لاله تهران مهمان سفره‌های شما می‌شود.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، ویژه برنامه «همسفره» افطارهای ماه مبارک رمضان از شبکه افق سیما روانه آنتن می‌شود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی میثم ریاحی و اجرای محمدمحسن آزادی در ایام ماه مبارک رمضان پیش از افطار روانه آنتن می‌شود و در هر قسمت میزبان مهمانان مردمی و فعالان فرهنگی است.
 
میثم ریاحی، تهیه‌کننده «همسفره» درباره این برنامه بیان کرد: ویژه برنامه ماه رمضانی همسفره کاری از گروه معارف شبکه افق سیما، هر شب در ایام ماه مبارک رمضان حوالی ساعت ۱۸ با مدت ۵۵ دقیقه به روی آنتن این شبکه می‌رود. این ویژه برنامه هر شب به صورت زنده و مستقیم از پارک لاله تهران برای مخاطبان شبکه افق با بسته اذان گاهی به صورت زنده و پخش آیتم‌های گوناگون به روی آنتن می‌رود.
 
ریاحی با اشاره به محتوای این ویژه برنامه، اذعان داشت: محتوای برنامه همسفره در ایام ماه رمضان پیرامون سفره داری است و ما در این برنامه تلاشمان بر این است که سوژه‌های مردمی که سفره‌ دار هستند را از کف جامعه به برنامه دعوت کنیم. این سفره‌داری در غالب مادی و معنوی به معنای امور خیر اجتماعی است.
 
وی اضافه کرد: برنامه اذان گاهی همسفره در قالب گفت‌وگو با مهمانان و سوژه‌های مردمی با اجرای محمد محسن آزادی به روی آنتن می‌رود. در بخش دیگر از این برنامه قرار است کارشناس برنامه در محدوده پارک لاله تهران به میان مردم برود و در زمان افطار هم وطنان ضمن گفت و گو با آن‌ها، نکات محتوایی خودش را برای مخاطبان ارایه کند.
 
ریاحی افزود: در بخش دیگر از این برنامه، هر شب به سراغ یکی از مساجد آرمانی تهران که بعد از نماز مغرب و عشا تدارک سفره افطار مومنان را دارد، سر می‌زنیم.
 
تهیه کننده ویژه برنامه «همسفره» درباره سوژه‌های این برنامه گفت: سوژه‌های این برنامه در قالب سفره داران این جامعه انتخاب شده‌اند؛ مثلا یکی از سوژه‌ها خاله زهرا مادر شهید غلامرضا برزگر است که ۳۵ سال هر هفته در قطعه ۵۳ بهشت زهرا بر سر مزار پسرش غذا طبخ می‌کند. 
 
وی ادامه داد: مهمان دیگر این برنامه فرد کارخانه‌داری است که در کودکی دچار فلج اطفال می‌شود و در حال حاضر تصمیم گرفته است که تمام اعضای کارخانه را از جمعیت توان یابان انتخاب کند.

 

منبع: خبرگزاری برنا

آخرین اخبار

نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر حزب دموکرات و مصادره به مطلوب اعتراضات دانشجویی در آمریکا میراث حاج نادر و افق‌های نو در آمریکا پخش «در مرز غبار آلود» از افق / روایتی متفاوت از نادر طالب‌زاده پخش مستند‌هایی با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و تاریخی از شبکه افق مسابقه‌ای برای کلاه‌سبزان نیروی دریایی پخش «بازی اختاپوس» از شبکه افق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها