مشاهده خبر

سه شنبه 24 مرداد 1402
نائب رئیس مجلس:

برهم زدن آرامش مردم خواسته دشمن در سالگرد اغتشاشات است

دشمن در سالروز اغتشاشات اخیر به دنبال الگو دهی و برهم زدن آرامشی است که بعد از یک سال بر کشور حاکم شده است و طبیعی است که به حرف‌هایی روی آورند و بگویند که این کار، از خود نظام بوده است.

0

 

 

برنامه وارونگی با موضوعات اجتماعی و فرهنگی و با هدف پاسخگویی به شبهات مطرح شده، روز دوشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش اول این برنامه به اخبار جعلی منتشر شده در 24 ساعت گذشته از سوی رسانه‌های معاند پرداخته شد که از جمله این خبرها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: خبرهای ضدونقیض درباره حذف ارز نیمایی از واردات گوشت قرمز به ایران، رخداد شدیدترین بارش قرن، اعتراض یکی از ورزشکاران دو و میدانی به بهداشت خوابگاه، وخامت حال آیت الله جنتی

در بخش بعدی این برنامه به موضوع حمله تروریستی مجدد به شاه چراغ و با حضور مجتبی ذوالنوری، نایب رییس مجلس به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: اگر داعش بخواهد از ابتدا مسئولیت این حملات تروریستی را قبول کند، از همان ابتدا به عنوان یک گروه تروریستی شناخته خواهند شد و این در حالی است که جنگ امروز، جنگ ادارکی است و باید با برنامه‌های رسانه‌ای خود، مخاطبان را ابتدا گیج کنند و اخبار ضد و نقیضی را به خورد مخطبان خود بدهند. ابتدا یک چیز را می‌گویند و بعد اقدامات طرف مقابل را خنثی می‌کنند و تلاش می‌کنند تا تاثیر روایت واقعی را بی‌تاثیر کنند و بعد از این اقدام به شبهه پراکنی می‌کنند.

وی افزود: دشمن جنگ نیابتی را در منطقه و در کشورهایی مثل ایران، جایگزین جنگ مستقیم کرده‌اند. جنگ اقتصادی را شروع کرده‌اند، آشوب‌های خیابانی را ترتیب دادند که در هیچ کدام از این موارد موفق نشدند ولی شروع کرده‌اند حمایت از گروه‌های تروریستی مثل داعش اما اگر خود این کشورها، اعمالی مثل حادثه تروریستی شاه چراغ را «تروریستی» بخوانند، ماهیت تروریستی داعش تایید کرده‌اند.

ذوالنوری گفت: دشمن در سالروز اغتشاشات اخیر به دنبال الگو دهی و برهم زدن آرامشی است که بعد از یک سال بر کشور حاکم شده است و طبیعی است که به حرف‌هایی روی آورند و بگویند که این کار، از خود نظام بوده است.

نایب رییس مجلس افزود: دشمن برای موفق شدن خود به این سروصداها و اغتشاش نیاز دارد و هرچه به سالروز اغتشاشات و انتخاب مجلس نزدیک می‌شویم، این اتفاق جدی‌تر می‌شود.

مهمان دیگر این بخش از برنامه، مهدی بختیاری، دبیر سیاسی خبرگزاری تسنیم بود که توضیحاتی پیرامون تحلیل این واقعه ارائه کرد.

وی گفت: رسانه‌های بیگانه طی سال‌های گذشته از ظرفیت رسانه‌ها به عنوان بازوی قدرت مقابله با ایران استفاده کرده‌اند و تلاش می‌کنند از طریق جنگ نرم علیه مردم ایران اقدام کنند و رسانه‌ها یکی از همین ابزارها به شمار می‌رود.

آخرین اخبار

زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران روایت «تنهایی» همسران شهدا آداب و رسوم اقوام ایرانی را در مستند «پارسین» تماشا کنید شهید رئیسی از زبان برادر نقشه راهی که دولت سیزدهم نوشته است او که یار رئیس جمهور شهید بود/ ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی به روایت مدیرعامل خبرگزاری ایرنا رأی این دادگاه چقدر اعتبار دارد؟ شبکه افق با مستند‌هایی از شهید جمهور رئیسی، استاد برجسته حوزه علمیه و مرد خستگی‌ناپذیر کار جهادی مردان دیپلماسی و میدان انتخاب مردم شخصی مثل رئیسی است او مردم را باور داشت و مردم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها