مشاهده خبر

سه شنبه 24 مرداد 1402
نائب رئیس مجلس:

برهم زدن آرامش مردم خواسته دشمن در سالگرد اغتشاشات است

دشمن در سالروز اغتشاشات اخیر به دنبال الگو دهی و برهم زدن آرامشی است که بعد از یک سال بر کشور حاکم شده است و طبیعی است که به حرف‌هایی روی آورند و بگویند که این کار، از خود نظام بوده است.

0

 

 

برنامه وارونگی با موضوعات اجتماعی و فرهنگی و با هدف پاسخگویی به شبهات مطرح شده، روز دوشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش اول این برنامه به اخبار جعلی منتشر شده در 24 ساعت گذشته از سوی رسانه‌های معاند پرداخته شد که از جمله این خبرها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: خبرهای ضدونقیض درباره حذف ارز نیمایی از واردات گوشت قرمز به ایران، رخداد شدیدترین بارش قرن، اعتراض یکی از ورزشکاران دو و میدانی به بهداشت خوابگاه، وخامت حال آیت الله جنتی

در بخش بعدی این برنامه به موضوع حمله تروریستی مجدد به شاه چراغ و با حضور مجتبی ذوالنوری، نایب رییس مجلس به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: اگر داعش بخواهد از ابتدا مسئولیت این حملات تروریستی را قبول کند، از همان ابتدا به عنوان یک گروه تروریستی شناخته خواهند شد و این در حالی است که جنگ امروز، جنگ ادارکی است و باید با برنامه‌های رسانه‌ای خود، مخاطبان را ابتدا گیج کنند و اخبار ضد و نقیضی را به خورد مخطبان خود بدهند. ابتدا یک چیز را می‌گویند و بعد اقدامات طرف مقابل را خنثی می‌کنند و تلاش می‌کنند تا تاثیر روایت واقعی را بی‌تاثیر کنند و بعد از این اقدام به شبهه پراکنی می‌کنند.

وی افزود: دشمن جنگ نیابتی را در منطقه و در کشورهایی مثل ایران، جایگزین جنگ مستقیم کرده‌اند. جنگ اقتصادی را شروع کرده‌اند، آشوب‌های خیابانی را ترتیب دادند که در هیچ کدام از این موارد موفق نشدند ولی شروع کرده‌اند حمایت از گروه‌های تروریستی مثل داعش اما اگر خود این کشورها، اعمالی مثل حادثه تروریستی شاه چراغ را «تروریستی» بخوانند، ماهیت تروریستی داعش تایید کرده‌اند.

ذوالنوری گفت: دشمن در سالروز اغتشاشات اخیر به دنبال الگو دهی و برهم زدن آرامشی است که بعد از یک سال بر کشور حاکم شده است و طبیعی است که به حرف‌هایی روی آورند و بگویند که این کار، از خود نظام بوده است.

نایب رییس مجلس افزود: دشمن برای موفق شدن خود به این سروصداها و اغتشاش نیاز دارد و هرچه به سالروز اغتشاشات و انتخاب مجلس نزدیک می‌شویم، این اتفاق جدی‌تر می‌شود.

مهمان دیگر این بخش از برنامه، مهدی بختیاری، دبیر سیاسی خبرگزاری تسنیم بود که توضیحاتی پیرامون تحلیل این واقعه ارائه کرد.

وی گفت: رسانه‌های بیگانه طی سال‌های گذشته از ظرفیت رسانه‌ها به عنوان بازوی قدرت مقابله با ایران استفاده کرده‌اند و تلاش می‌کنند از طریق جنگ نرم علیه مردم ایران اقدام کنند و رسانه‌ها یکی از همین ابزارها به شمار می‌رود.

آخرین اخبار

موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است مستندهای آدینه این هفته افق پلتفرم‌های قدیمی خودرو در ایران سود ده هستند! پیشنهاد «ابتکار» برای مقابله جهانی با رژیم صهیونیستی آیا پارکینسون درمان می‌شود؟ کواکبیان: دفاع از فلسطین وظیفه همه کشورهای اسلامی است قانون مالیات بر خانه‌های خالی و آمارهای متناقض بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین آیا ارائه تسهیلات به افراد زیر مجموعه بانک‌ها قانونی است؟ آرتروز و ارتباط آن با اختلال داخلی بدن سقوط صهیونیست‌ها از ابتدای درگیری شروع شد خوراک طیب چه نوع غذایی است؟ جنگ کثیف؛ تنها دستاورد رژیم صهیونسیتی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها