مشاهده خبر

چهار شنبه 20 اردیبهشت 1402

توسعه صنعت برق زیر ذره‌بین فرامتن

برنامه فرامتن در برنامه خود مسائل مربوط به صنعت برق کشور و توسعه آن پرداخته است.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، نجف‌آبادی، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در برنامه فرامتن گفت: مشترکین عزیزی که کاهش مصرفشان تا رنج 50 درصد الگوی مصرف اتفاق بیافتد به ازای هر کیلووات ساعت 2 هزار تومان دریافت می‌کنند و اگر از این کمتر باشد به همین میزان مقدار پاداش کاهش خواهد یافت.

وی افزود: در سال جدید برنامه ما این است که بتوانیم بیشتر از سال گذشته مردم عزیز را در پاداش صرفه جویی مصرف دخیل کنیم و در این راه همراهی مردم را نیاز داریم. نگاه ما این است که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و مشارکت مردم بتوانیم حداقل کاهش 4 درصد مصرف را در ماه‌های گرم داشته باشیم.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر تاکید کرد: در سال 2.5 درصد تعداد مشترکین ما افزایش می‌یابد. انتظار ما این است که سالانه 2.5 درصد رشد مصرف را هم تجربه کنیم اما رد مصرف در سال‌های گذشته 6 درصد بوده است. هر 1000 مگاوات امروز 50 هزار میلیارد تومان باید برای تولید اش هزینه شود. به همین دلیل صرفه‌جویی از اهمیت بسیاری برخوردار است تا

وی ادامه داد: ما همزمان توسعه نیروگاهی و بهینه سازی را با هم دنبال می‌کنیم. در دولت سیزدهم دیده شده که تا پایان دوره دولت 10 هزار مگاوات بحث نیروگاه‌های خورشیدی را خواهیم داشت و به دنبال آن هستیم که از صنایع سنگین در حوزه احداث نیروگاه کمک بگیریم اما یک واقعیت را بپذیریم ما قرار است منابع ملی خود را مراقبت کنیم لذا باید مصرف انرژی بهبود یافته و کاهش یابد.

نجف‌آبادی در پایان گفت: از تمام بینندگان خواهش میکنم به عنوان تجربه که اگر قرار است محلی را اجاره بدهند، حتما مرتبا اطلاعات کنتور را رصد کنند. این کار از طریق مشاهده اپلیکیشن برق من مقدور است زیرا ممکن است مستاجر از ماینر استفاده کند و این موضوع موجر را دچار مشکل خواهد کرد.  

آخرین اخبار

پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟ پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ پخش مستندهای جدید و متنوع از افق وقتی «مقاومت» تنها مسیر است وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد رابطه یبوست و سردردهای میگرنی نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق پیشگیری از سرطان از نگاه حکما پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها