اخبار

وضعیت کارگران زیر ذره‌بین فرامتن

برنامه فرامتن با دعوت از معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به موضوع وضعیت کارگران در سال 1402 پرداخته است.

بررسی نظام مسائل فرهنگیان و کارگران

برنامه جهان آرا در پخش دوشنبه شب خود با دعوت از رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات حوزه فرهنگیان و کارگران پرداخته است.

روایت تهدید‌هایی که فرصت شد

مجموعه مستند «داستان تحریم» از شبکه افق پخش می‌شود.

جوانان انقلاب

مجموعه مستند «نسل سوم» در جدول پخش برنامه‌های شبکه افق قرار گرفت.

راهکارهای مهار تورم

برنامه جهان آرا در پخش شنبه شب خود با دعوت از محمد جواد ایروانی، وزیر اسبق اقتصاد و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به مسئله تورم و راهکارهای مهار آن در کشور پرداخته است.

ویژه برنامه‌ای برای مجاهد انقلاب

ویژه برنامه آقای نادر به مناسبت سالگرد فوت حاج نادر طالب‌‎زاده از شبکه افق پخش می‌شود.

چگونگی مدیریت تؤمان تولید و تورم

برنامه عیار در پخش این هفته خود به موضوع راهکارهای مدیریت تورم در کشور ضمن افزایش تولید پرداخته است.

عید فطر با شبکه افق

شبکه افق سیما با مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع در روز عید سعید فطر مهمان خانه مخاطبین شده است.

سیاست‌های ارزی و نقش آن در مهار تورم

برنامه جهان آرا در پخش دوشنبه خود به موضوع اهمیت سیاست‌های ارزی دولت و نقش آن در مهار تورم پرداخته است.

قیمت‌گذاری خودرو

برنامه فرامتن در پخش شب گذشته خود به موضوع قیمت گذاری خودرو در شورای رقابت پرداخته است.

>> > ... 36 37 38 39 40  ... < << 

پربازدیدترین

اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی درمان نازایی با طب سنتی یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی درمان دردهای عضلانی با طب سنتی روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی «سوران» به افق می‌آید یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اروپایی‌های همیشه بد عهد داستان «ولایت عشق» در افق پوکی استخوان، بیماری قرن با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور آرامش ذهن کودکان در طب سنتی «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! نگاه نادرست به ایمنی در ایران سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور رخدادی فرامتن در شبکه افق تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ فرار به سمت نجات! برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس