مشاهده خبر

یک شنبه 30 اردیبهشت 1403

او به تک تک ایرانیان توجه دارد

ویژه برنامه «جهان آرا» یکشنبه ش 30 اردیبهشت ماه با موضوع بررسی فعالیت‌های رئیس جمهور سیزدهم و سانحه سقوط بالگرد حامل وی و همراهان در جریان سفر به آذربایجان شرقی، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

0

در این برنامه سید احمد عبودتیان – دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت – حضور داشت؛ او با اشاره به اینکه برخی حملات زیادی به سفرهای استانی رئیس دولت داشته و دارند اظهار کرد: آقای رئیسی از جمله افرادی است که تعطیلات نمی‌شناسد و بلافاصله بعد از یک سفر استانی، سفر بعدی را تدارک می‌بیند.

او افزود: همین مسائل است که در اقصی نقاط کشور و در استان‌های مختلف، مردم دست به دعا برداشته‌اند، چون یکی از خودشان را در خطر و مشکل دیده‌اند.

سفر امروز رئیسی یک الگوی تراز انقلابی برای دیپلماسی است

عبودتیان خاطرنشان کرد: همین امروز رئیس جمهور سدی را افتتاح کرد که فناوری و توانمندی جمهوری اسلامی و مهندسان ایرانی را به رخ کشورهای همسایه کشید، آن هم در کشوری که رژیم صهیونیستی سرمایه‌گذاری زیادی در آنجا انجام داده است.

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت گفت: حضور میدانی در شرایط جوی سخت و در میان مردم، ارائه الگویی از مدیریت تراز مردمی توسط رئیسی است.

ویژگی رئیسی این است که تک تک مردم را جدی می‌گیرد

او ادامه داد: یکی از ویژگی‌های بارز آیت‌الله رئیسی این است که مردم را جدی می‌گیرد، خصوصیتی که در برخی مسئولان دیده نمی‌شود.

عبودتیان با بیان اینکه رئیس جمهور همیشه تاکید دارد به تک تک درخواست‌ها و نامه‌های مردمی توجه شود گفت: رئیس جمهور همیشه می‌گوید حتی اگر خواسته آنها اجرایی نشد، باز هم پاسخ داده شود تا به این ترتیب به آنها احترام گذاشته شود.

آنهایی خوشحالند که دستشان به خون هزاران ایرانی آلوده است

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت خاطرنشان کرد: امثال منافقین که دستشان به خون هزاران ایرانی آلوده است، امروز مردم را تشویق به خوشحالی و حتی شورش کردند، آن هم به خاطر اینکه رئیس جمهور کشور دچار سانحه شده است.

او گفت: رسانه‌هایی مثل ایران اینترنشنال هم شروع کرده است به یاوه‌گویی، در کنار رژیم کودک‌کش صهیونیستی که از این حادثه خوشحال است.

راز سخنان آرامش‌بخش رهبری بعد از سانحه بالگرد رئیس جمهور

عبودتیان با بیان اینکه سخنان امشب رهبر معظم انقلاب، عقبه‌ای 45 ساله دارد، پشتوانه‌ای که حاصل تجربیات هشت سال جنگ و سال‌ها اتفاقات مختلف است تصریح کرد: رهبری فرمودند مردم نگران رئیس جمهورشان هستند، آدمی قابل احترام ولی هر اتفاقی بیفتد، قرار نیست کشورمان دچار مشکل شود، چون ایران کشوری نیست که در حرکت به سمت قله، توقفی ندارد.

مگر نمی‌شود در تهران نشست و رئیس جمهور بود؟

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت گفت: رئیس جمهور به این جمع‌بندی رسیده که باید برای استان‌های مرزی مثل خوزستان هزینه شود و خودش شخصا به آنها برود و مدیریت کار را بر عهده بگیرد.

او ادامه داد: رئیس جمهور به گزارش‌ها اکتفا نمی‌کند و در جریان سفرهای استانی با همان افرادی که مشکل داشتند گفت‌وگو می‌کند تا بدون واسطه مسائل را دریابد و تدبیر کند؛ ابتکار رئیسی در زمینه سفرهای استانی، برای ورود به دل مشکلات و حل دقیق و کامل مسئله است.

رئیسی؛ مردی که اهل خطر کردن است

عبودتیان خاطرنشان کرد: همه می‌گفتند رئیس جمهور نباید بعد از حادثه تروریستی کرمان به این منطقه برود، ولی رئیسی روز تشییع پیکر شهدا به کرمان رفت و در جلسه شورای تامین استان حضور یافت.

آخرین اخبار

گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها