مشاهده خبر

یک شنبه 23 اردیبهشت 1403

«میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی

برنامه «میدون خراسون» با تهیه‌کنندگی ظریف در دهه کرامت با بهره‌گیری از چهره‌های شناخته‌شده موسیقی کشور از یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه حوالی ساعت ۱۶ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

8

به گزارش روابط عمومی شبکه افق؛ دهه کرامت رضوی که بازه زمانی بین سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و امام هشتم شیعیان، امام‌رضا (ع) را دربرمی‌گیرد، نه‌فقط مهم‌ترین مناسبت برای اهالی مشهد و خراسان، بلکه برای همه هم‌وطنان در شهر‌های کشور است. ازاین‌روست که این روز‌ها بهانه‌ای شده است تا هرسال برنامه‌ریزان فرهنگی، هنری و اجتماعی رویداد‌های متعددی را در زمینه‌های مختلف برای برگزاری در این دهه تهیه و تدارک ببینند.

همچنین بسیاری از هنرمندان تولیدات هنری‌شان را در این روز‌ها رونمایی می‌کنند و در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهند. در تازه‌ترین این تولیدات، مجید ظریف هنرمند شناخته‌شده مشهدی، همراه با گروهی تقریبا کامل از همشهریانش ساخت یک برنامه تلویزیونی در حوزه موسیقی و شعر رضوی را کلید زده است.

برنامه «میدون خراسون» با تهیه‌کنندگی ظریف در دهه کرامت ازشبکه افق پخش خواهد شد و با بهره‌گیری از چهره‌های شناخته‌شده موسیقی کشور، درصدد است طیف وسیعی از مخاطبان جوان و میان‌سال را پای تلویزیون بکشاند.

برنامه «میدون خراسون» با حضور ستارگان موسیقی، از یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه حوالی ساعت ۱۶ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها