مشاهده خبر

شنبه 22 اردیبهشت 1403

«شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب

بخش «شب بخیر آمریکا»، بخش جدیدی از برنامه به افق فلسطین است که به مسائل داخلی آمریکا با محوریت اعتراضات دانشجویی در دانشگاه‌های آمریکا و اروپا می‌پردازد و هر شب حوالی ساعت ۲۰:۴۵ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، با توجه به شروع اعتراضات سراسری دانشگاه‌های اروپا و آمریکا در حمایت از مردم مظلوم غزه، بخش «شب بخیر آمریکا»، بخش جدیدی از برنامه «به افق فلسطین» است که به مسائل داخلی آمریکا با محوریت اعتراضات دانشجویی در دانشگاه‌های آمریکا و اروپا می‌پردازد.

ابراهیم شکوری، خبرنگار سابق ایران در آمریکا، اجرای این بخش را بر عهده دارد. توصیف وضعیت و بحران‌ها و حرکت‌های دانشجویی در آمریکا و ارتباط با دانشجویان معترض از جمله محتوای این بخش است.

مهمانان این بخش عمدتاً افرادی هستند که در آمریکا شاغل، دانشجو یا ساکن بوده‌اند. بیان واقعیت‌های زندگی در آمریکا و رفتارهای متناقض غرب در حوزه حقوق بشر، محور اصلی بخش «شب بخیر آمریکا» است.

پخش برنامه زنده "به افق فلسطین" به بررسی آخرین تحولات و اخبار جنگ غزه می‌پردازد. این برنامه با حضور کارشناسان و تحلیلگران مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی، ابعاد مختلف جنگ غزه را مورد بحث و گفتگو قرار می‌دهد.

ارتباط زنده با خبرنگاران و شاهدان عینی در غزه، از دیگر بخش‌های این برنامه است که به ارائه آخرین اخبار و گزارش‌های میدانی از جنگ می‌پردازد."به افق فلسطین" با بیش از 200 قسمت برنامه زنده با رویکردی تحلیلی و ارائه اطلاعات دقیق و به روز، مخاطبان را از آخرین تحولات جنگ غزه آگاه می‌کند.

دعوت از مهمانان مختلف برای بحث و تبادل نظر پیرامون عملیات طوفان الاقصی و تحولات حول محور غزه و تأثیر آن بر منطقه و جهان، از دیگر بخش‌های جذاب این برنامه است.پوشش کامل جنگ غزه از روزهای ابتدایی، استقبال مخاطبان و جلب توجه مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی، از جمله نقاط قوت این برنامه به شمار می‌رود.

مصاحبه تصویری با خبرنگار اختصاصی برنامه در غزه، تصاویر اعتراضات مردم ایران و دیگر کشورها علیه اشغالگری و کشتار رژیم صهیونیستی و نمایش همزمان اتفاقات غزه از دیگر بخش‌های پرمخاطب "به افق فلسطین" است.

برنامه زنده "به افق فلسطین" هر شب حوالی ساعت ۲۰ و بخش «شب بخیر آمریکا» حوالی ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه افق پخش می‌شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها