مشاهده خبر

سه شنبه 18 اردیبهشت 1403

گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید»

سردبیر ویژه‌برنامه «نشان امید» خبر داد: این برنامه با محور دستاوردهای هلال احمر پس از انقلاب به مناسبت گرامی‌داشت روز هلال احمر از امروز، سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت آنتن شبکه افق سیما می‌رود و پخش آن تا ۲۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مهراد نجفی سردبیر برنامه نشان امید درباره این برنامه که به مناسبت گرامی‌داشت هلال احمر جمهوری اسلامی هر روز روی آنتن شبکه افق می رود، بیان کرد: برنامه نشان امید قرار است از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ماه هر شب از حوالی ساعت ۱۸ به روی آنتن شبکه افق برود. خانم حانیه ربیعی اجرای این برنامه گفتگو محور را بر عهده دارند. اکثرا برنامه‌های گفتگو محوری که مرتبط با سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف هستند، شکل و شمایل تبلیغاتی پیدا می‌کند؛ اما ما در این برنامه تلاش کردیم تا ایراد به کار وارد نباشد.

نجفی با اشاره به این که از سه آیتم مختلف استفاده کردیم افزود: آیتم اول آیتم مردمی است که خود مردم نظرات‌شان را نسبت به هر قسمت از برنامه اعلام می‌کنند. هر قسمت از برنامه هم متناسب با روزهای هفته هلال احمر موضوعیت پیدا کرده است؛ مثلا یک روز مختص به روز امداد و نجات، روز دیگر مختص سازمان جوانان و یک روز مختص بانوان است. آیتم دیگر گفتگو است و برای اینکه گفتگو به صورت یکنواخت نباشد، یک پیوست تصویری به عنوان آیتم تولیدی تهیه دیدیم که مرتبط با آن روز آیتم تولید شده است.

نجفی گفت: در پایان برنامه هم به یکی از شهدای امدادگر هلال احمر از دوران دفاع مقدس تا به الان مثل شهیده مکرمه حسینی که در سالگرد شهادت حاج قاسم در انفجار تروریستی به شهادت رسیدند، می‌پردازیم.

سردبیر برنامه نشان امید در رابطه با تغییرات سری جدید برنامه گفت: آن چیزی که برای تیم تولید و عوامل قابل توجه بود، این بود که هلال احمر جمهوری اسلامی بعد از انقلاب توانسته بیش از ۳ میلیون داوطلب را جذب، آموزش و به کارگیری کند. به گفته خود مسئولان هلال احمر، ایران بعد از چین، دومین جمعیت داوطلبان در سطح دنیا را دارد.

وی افزود: علاوه بر این هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر بیش از ۲۵ فروند هلیکوپتر برای امداد هوایی دارد؛ اما در اکثر کشورهای دنیا امداد هوایی را نیروهای نظامی بر عهده می‌گیرند. هلال احمر جمهوری اسلامی در این زمینه خلبان‌های اختصاصی خود را تربیت و پرورش داده است.

نجفی در پایان اذعان داشت: سری جدید برنامه نشان امید با ظاهری جدید به روی آنتن شبکه افق می‌آید.


منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار

گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها