مشاهده خبر

یک شنبه 2 اردیبهشت 1403

ماجراهای دیوارنگاره‌های میدان ولیعصر

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» یکشنبه شب دوم اردیبهشت ماه با موضوع دیوارنگاره‌های میدان ولیعصر تهران، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

0

در بخش نخست، گزارش اختصاصی از غزه پخش شد و سپس مهدی آقا موسی طهرانی به مرور آخرین اتفاقات و حواشی بعد از عملیات وعده صادق و همچنین میدان جنگ در غزه پرداخت.

چرا صهیونیست‌ها مدام به کرانه باختری حمله می‌کنند؟

در ادامه با مازن بلبیسی - خبرنگار اختصاصی به افق فلسطین در غزه – ارتباط اینترنتی برقرار شد؛ او اظهار کرد: صهیونیست‌ها در طولکرم، وارد خانه‌ها و مغازه‌های مردم شدند و شروع به کشتار مردم بی گناه از جمله زنان و کودکان کردند؛ این اقدام برای افزایش فشار بر مبارزان کرانه باختری است تا اجازه ندهد مقاومت در آنجا گسترش یابد.

بلبیسی افزود: در عین حال ارتش اسرائیل هنوز نتوانسته برنامه‌هایش را در کرانه باختری پیاده کند چون هر بار با مقاومت شدید مواجه می‌شود.

داستان یک پرچم؛ تصویری دوباره از یک عکس ساختگی!

سید احسان باقری – مدیر خانه عکاسان ایران - مهمان ویژه برنامه به افق فلسطین بود؛ او در گفت‌وگو با سید حسین حسینی اظهار کرد: در سال 1394 و در گرماگرم برجام، عکس صحنه‌پردازی شده‌ی «داستان یک پرچم» را تولید کردیم، ایده‌ی ما هم بیانات رهبر معظم انقلاب بود که فرمودند آمریکا همچنان مصداق کامل استکبار جهانی است.

باقری افزود: در این عکس سعی شده شعار «مرگ بر آمریکا» به صورت کاملا تصویری به نمایش گذاشته شود و تپه‌ای هم که سربازان بر آن ایستاده‌اند، مملو از جنایات بین‌المللی آمریکاست.

دیوارنگاره‌ای برای پاسداشت مدافعان سلامت؛ فرصت بحران

مدیر خانه عکاسان ایران با اشاره به تصویر مشهور به «فرصت بحران» اظهار کرد: در این دیوارنگاره سعی کردیم آسمان را روشن و امیدبخش به تصویر بکشیم و مدافعان سلامت را که تاکنون دیده نشده بودند، به خوبی به مردم معرفی کنیم.

او ادامه داد: اقدامات کادر درمان در دوره کرونا، همانند کار رزمندگان در زمان دفاع مقدس بود و نام دیوارنگاره هم از کلام حاج قاسم سلیمانی اقتباس شده است.

او در ادامه در مورد تصاویر صحنه‌پردازی شده‌ی دیگری همچون عصر عاشورا و خرمشهرها هم توضیحاتی ارائه کرد.

آخرین اخبار

حکمرانی مطلوب و آینده ایران دیدگاه‌های قاضی‌زاده هاشمی در مورد مسئله فلسطین اعلام مواضع نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه «به افق فلسطین» «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» روی آنتن شبکه افق بی‌بی ماه در «بزرگراه همت» روایتی از ناگفته‌های انقلاب اسلامی در شبکه افق سیما گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها