مشاهده خبر

جمعه 31 فروردین 1403

نماینده معترضان اسرائیلی و آمریکایی مهمان شبکه افق شد!

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» جمعه شب 31 فروردین ماه با حضور عباس موزون، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

0

در بخش نخست، سید حسین حسینی مجری برنامه به مرور آخرین اتفاقات مربوط به حمله پهپادی به تاسیساتی در اصفهان پرداخت و بازخوردهای رسانه‌ای و مجازی به این موضوع را مورد بررسی قرار داد.

بعد از آن ارتباط اینترنتی با سید علیرضا آل داود - پژوهشگر حکمرانی سایبری – برقرار شد.

حمله ریزپرنده‌های اسرائیلی زیر ذره‌بین کاربران مجازی

او اظهار کرد: بلافاصله بعد از حمله مضحک اسرائیل به تاسیساتی در اصفهان، دشمن شروع به پروپاگاندای رسانه‌ای کرد ولی بعد از روشن شدن موضوع، حتی در سرزمین‌های اشغالی هم تعداد زیادی از ساکنان و اکانت‌ها در شبکه‌های اجتماعی، به پاسخ اسرائیل با ریزپرنده‌ واکنش نشان دادند و آن را به تمسخر گرفتند.

آل داود افزود: رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند با اخبار جعلی، برای خودش آبرو بخرد چون در میدان، معادلات توسط جمهوری اسلامی تغییر کرده است.

اذعان CNN به بی اثر بودن حمله دیشب به اصفهان

ارتباط بعدی با محمد شلتوکی – کارشناس و خبرنگار حوزه دفاعی – برقرار شد؛ او در گفت‌وگو با حسینی اظهار کرد: ساعتی قبل CNN تصاویری را از پایگاه مورد حمله اصفهان منتشر و اذعان کرده آثار هیچ اصابتی در این پایگاه به چشم نمی‌خورد که مهر تایید دیگری بر باطل بودن عملیات روانی رژیم صهیونیستی در فضای مجازی است.

شلتوکی افزود: ماجرا با صدای شلیک پدافند هوایی در اصفهان شروع شد، سامانه‌ای توپخانه‌ای که آخرین لایه پدافند محسوب می‌شود؛ این سامانه‌ها نسبت به هر شیء مشکوکی شروع به فعالیت می‌کنند.

این کارشناس و خبرنگار حوزه دفاعی خاطرنشان کرد: تصاویر لاشه موشک در عراق همزمان با حمله ریزپرنده‌ها به اصفهان، مربوط به موشک‌های هواپرتاب در اختیار رژیم صهیونیستی هستند که احتمالا در آسمان عراق منهدم شده‌اند.

آیا حمله دیشب به اصفهان مقدمه یک عملیات بزرگ‌تر است؟

او ادامه داد: می‌توان این احتمال را در نظر گرفت که حمله ریز پرنده‌ها به پایگاهی نظامی در اصفهان، آزمایشی برای عملیاتی دیگر باشد ولی اگر هم بوده، آزمایشی کاملا شکست خورده است.

شلتوکی خاطرنشان کرد: نکته دیگر اینکه اگر قرار بود این حمله یک آزمایش باشد، باید بلافاصله بعد از آن حمله بزرگ‌تری صورت می‌گرفت ولی ظاهرا در همان مراحل اولیه شکست خورده باشد.

این کارشناس حوزه دفاعی افزود: ریز پرنده‌ها برد آنچنانی ندارند و در واقع کوادکوپتر محسوب می‌شوند و به احتمال زیاد از همان نزدیکی‌های اصفهان پرتاب شده باشند و از نظر عملی امکان ندارد منشأ پرتاب آنها، کشور دیگری باشد.

به گفته او، عملیات دیشب یک حمله نظامی به شمار می‌رود و قابل مقایسه با عملیات وعده صادق هم نیست.

عباس موزون همچنان به دنبال تجربه‌گر فلسطینی است

در ادامه عباس موزون – مجری و تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی زندگی پس از زندگی – در استودیوی شبکه افق حضور یافت؛ او در گفت‌وگو با حسینی اظهار کرد: در جریان ماه‌های نخست جنگ غزه، خبر رسید کودکی مدت‌ها زیر آوار بوده و سرانجام توسط امدادگران نجات یافته بود، او عنوان می‌کرد در تمام این مدت موجودی نورانی یا فرشته‌ای همراهش بوده و از او مراقبت می‌کرده؛ به دنبال این کودک بودم تا به فصل پنجم زندگی پس از زندگی برسد ولی موفق نشدیم.

موزون افزود: کودکی من همراه بود با جنگ تحمیلی و بمباران مناطق مسکونی در جنوب کشور؛ تمام آنچه امروز در غزه می‌گذرد را به چشم دیدم و مگر می‌شود آدمی اینها را ببیند و احساسی نداشته باشد؟

تجربه‌گرانی ماورایی از دزفول تا غزه

این مجری و برنامه‌ساز عنوان کرد: زمان جنگ، کودکی در آوارهای شهر دزفول گرفتار شده بود، بعد از چند روز که نجات پیدا کرد گفت گرسنه و تشنه نیستم، فردی به نام «مش جمشید» مراقبم بود و جالب اینکه مش جمشید در همان بمباران شهید شده بود.

او خاطرنشان کرد: مشابه همین اتفاق در زلزله ترکیه هم اتفاق افتاده بود و آنجا موجودی نورانی بود که از کودک مراقبت کرده بود.

عباس موزون نماینده بخشی از ساکنان اسرائیل و آمریکا شد!

این برنامه‌ساز با بیان اینکه موافقان و مخالفان داخلی و خارجی ایران دارای تریبون هستند و حرفشان را می‌زنند، ولی مخالفان داخلی رژیم صهیونیستی و آمریکا، از چنین امکانی محروم هستند گفت: آنها گلایه دارند و من هم می‌خواهم گلایه آنها را به گوش همگان برسانم.

او تصریح کرد: مردم آمریکا یکی از سنگین‌ترین نظام‌های مالیاتی دنیا را دارند و دولت آمریکا هم هزینه‌های مختلفی دارد که یکی از آنها مربوط به بدهی‌های ملی است و مردم هم باید مالیات بیشتری بدهند تا جبران شود؛ این یکی از گلایه‌های مردم ایالات متحده هست که صدایی از آنها نمی‌شنویم.

هزینه‌تراشی اضافی اسرائیل برای مالیات‌دهندگان آمریکایی

موزون افزود: مالیات‌دهندگان آمریکایی، هزینه سلاح‌هایی را می‌پردازند که به رژیم صهیونیستی صادر می‌شود، حالا گلایه جدید مردم ایالات متحده این است که چرا اسرائیل برایشان هزینه جدید می‌تراشد؟

این مجری تلویزیون گفت: هزینه جدید این است که اسرائیلی‌ها به کنسولگری ایران حمله کردن و آمریکا و متحدانش مجبور شدند بیش از یک میلیارد دلار فقط برای دفاع هوایی در برابر عملیات وعده صادق هزینه کنند.

جوانان ایرانی می‌توانند عرض اسرائیل را تک چرخ بزنند!

او با بیان اینکه بخشی از ساکنان اراضی اشغالی هم گلایه دارند خاطرنشان کرد: آنها می‌گویند از همه کشورهای دنیا جمع شده‌ و با وعده امنیت و رفاه به آنجا آورده شده‌اند، کشوری جعلی با طول و عرض بسیار کم که حالا نه امنیت دارد نه رفاه.

موزون عنوان کرد: عرض اراضی اشغالی در کمترین حالت، 15 کیلومتر است، معادل بلوار وکیل آباد مشهد که برخی جوانان کل آن را به صورت تک چرخ می‌روند.

این مجری و برنامه‌ساز گفت: گنبد آهنینی برای ساکنان فلسطین اشغالی ساخته‌اند که حتی اگر صد در صد هم از آنها محافظت کند، باز هم این زندگی اصلا به درد نمی‌خورد، زندگی زیر آتش دائمی.

دقیقا چه رژیمی قصد درگیری با ایران را دارد؟!

او تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در یک سه نظام (لبنان، سوریه و غزه) گیر کرده و مقاومت از هر سه طرف در حال له کردن این رژیم هستند؛ حالا چنین رژیمی می‌خواهد با ایران در بیفتد.

جشن پوریم یهودی‌ها افسانه‌ای بیش نیست

موزون گفت: صهیونیست‌ها سالی یک بار جشن پوریم (ایرانی کشی) می‌گیرند، البته این افسانه‌ای بیش نیست و بر اساس نوشته‌ای از خشایارشاه، ایرانیان کاملا شاد بوده‌اند آن هم در زمانی تخیلی که یهودیان معتقدند مردم ایران را قتل عام کرده‌اند.

این مجری و برنامه‌ساز با بیان اینکه صهیونیست‌ها بر اساس این توهمات فکر می‌کنند حریف ایرانیان هستند خاطرنشان کرد: زن و بچه بی گناه فلسطینی را با ناجوانمردی می‌کشند و گمان می‌کنند با حمله به کنسولگری، بر ایران هم پیروز می‌شوند.

اقدام متقابل در برابر تجاوز قانون سازمان ملل است

او افزود: رژیم صهیونیستی هنوز گمان می‌کند چون بمب اتمی دارد، می‌تواند حریف جمهوری اسلامی شود، نمی‌دانم چرا نمی‌فهمند دوره این حرف‌ها به سر آمده است؛ مجاز بودن اقدام متقابل، قانون سازمان ملل است و ایران هم بر همین اساس عملیات وعده صادق را انجام داد.

آخرین اخبار

حکمرانی مطلوب و آینده ایران دیدگاه‌های قاضی‌زاده هاشمی در مورد مسئله فلسطین اعلام مواضع نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه «به افق فلسطین» «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» روی آنتن شبکه افق بی‌بی ماه در «بزرگراه همت» روایتی از ناگفته‌های انقلاب اسلامی در شبکه افق سیما گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها