مشاهده خبر

یک شنبه 5 فروردین 1403

چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» یکشنبه شب پنجم فروردین ماه با موضوعاتی همچون جنایت جدید صهیونیست‌ها در غزه و نیز اندیشه آخرالزمانی در نگاه به مسئله فلسطین، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

0

در بخش نخست، به جنایت فجیع امروز نظامیان صهیونیست و حمله آنها به بیمارستان شفا پرداخته شد و گزارشی هم در این زمینه پخش شد.

بخش بعدی، ارتباط اینترنتی با هاکان توپکورولو - عضو هیأت رئیسه حزب وطن ترکیه – برقرار شد.

دست غربی‌ها در اتفاقات غزه و مسکو دیده می‌شود

او در گفت‌وگو با سید حسین حسینی مجری به افق فلسطین اظهار کرد: کار امروز صهیونیست‌ها در حمله به بیمارستان شفا، اوج جنایت و وحشی‌گری بود و تصور آن هم وحشتناک است.

این سیاستمدار ترک با طرح این سوال که آیا این همان مدینه فاضله‌ای است که صهیونیست‌ها از آن صحبت می‌کنند؟ گفت: این ذات حقیقی اسرائیلی‌هاست.

توپکورولو خاطرنشان کرد: پشت همه این اتفاقات از غزه تا مسکو، دست غربی‌ها دیده می‌شود، مردان و زنانی که بی رحمانه کشته می‌شوند و شاهد بدترین اتفاقات هستند.

در ادامه، آقا موسی طهرانی به مرور آخرین اخبار میدان جنگ در غزه پرداخت و سپس گزارشی اختصاصی از این منطقه پخش شد.

ارتباط زنده اینترنتی با مازن بلبیسی – خبرنگار اختصاصی برنامه به افق فلسطین در غزه – بخش بعدی بود؛ او در گفت‌وگو با حسینی اظهار کرد: صهیونیست‌ها امروز دوباره به خان یونس حمله کردند و مراکز درمانی را محاصره کرده یا به آنها حمله کردند، از جمله این مراکز، بیمارستان امل است که تیراندازی به سمت آن موجب شهادت یکی از اعضای کادر درمان و یکی از مجروحان شد.

بلبیسی افزود: امروز محاصره بیمارستان ناصر هم ادامه پیدا کرد و صهیونیست‌ها وارد بیمارستان شفا هم شدند و پزشکان و پرستاران را بازداشت کردند، هیچ غذا و دارویی وجود ندارد و مجروحان و بیماران در حال مرگ تدریجی هستند.

او خاطرنشان کرد: وحشی‌گری صهیونیست‌ها هر روز بیشتر می‌شود و آنها انجام هر جنایتی را بر خود مباح می‌دانند.

چرا می‌گوییم اندیشه مقاومت جهانی شده است؟

در ادامه، عظیم ابراهیم‌پور - راوی دوران دفاع مقدس – در استودیوی شبکه افق حاضر شد؛ او در پاسخ به سوال حسینی درباره اندیشه مهدوی با نگاه به جنگ غزه اظهار کرد: تفکر مقاومت از کوچه‌های خرمشهر شروع شد، در نبل و الزهرا و حلب گسترده‌تر شد و امروز در غزه، به اوج خود رسیده است.

ابراهیم‌پور افزود: امروز در خیابان‌های آمریکا و اروپا، شاهد تظاهرات چند میلیونی مردم در حمایت از فلسطین و با تصاویر حاج قاسم هستیم، این به معنای جهانی شدن اندیشه مقاومت است.

او ادامه داد: ویژگی انقلاب اسلامی و امامین آن، حرکت بر اساس سنن الهی است و امروز به مرحله‌ای رسیده‌ایم که اسلام ناب، تمام پاکان عالم را دور خود جمع کرده و یهود شیطانی لیبرالیسم محور، تمام ناپاکان و خبیثان دنیا را گرد آورده است.

چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟

این راوی دوران دفاع مقدس با بیان اینکه کلید رمزآلود فرج در جنگ غزه که رهبری به آن اشاره کرده‌اند، این است که ذهن مردم باز می‌شود یعنی حق و باطل را تشخیص می‌دهند گفت: موضوع فلسطین و غزه، موجب بیداری جهانی شده و این نقطه عطفی در مقابل سحر رسانه‌ای دنیای غرب است.

او تصریح کرد: جهاد تبیین در تقابل با جریان رسانه‌ای غرب است چون غرب در حال فروپاشی است و همه قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی خود را از دست داده و تنها با ابزار رسانه، خود را بزک کرده است.

به گفته ابراهیم‌پور، امروز بزک رسانه‌ای غرب هم شکسته و دنیا، چهره واقعی و صهیونیستی غرب را دیده است.

معنای واقعی جهاد تبیین؛ افشای چهره واقعی زر و زور و تزویر صهیونیسم

این راوی دوران دفاع مقدس افزود: اگر چهره واقعی صهیونیسم که از مثلث زر و زور و تزویر استفاده می‌کند، به درستی به جهانیان شناسانده شود، دنیا مسیر خود را پیدا می‌کند.

ابراهیم پور گفت: باید خانواده راکفلر و دیگر ابزارهای یهود شیطانی یعنی صهیونیسم را به مردم دنیا معرفی کنیم، این همان اصل جهاد تبیین است، یعنی اصل میدان نبرد که باید در آن آرایش عملیاتی و تهاجمی داشته باشیم.

آخرین اخبار

مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر حزب دموکرات و مصادره به مطلوب اعتراضات دانشجویی در آمریکا میراث حاج نادر و افق‌های نو در آمریکا پخش «در مرز غبار آلود» از افق / روایتی متفاوت از نادر طالب‌زاده پخش مستند‌هایی با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و تاریخی از شبکه افق مسابقه‌ای برای کلاه‌سبزان نیروی دریایی پخش «بازی اختاپوس» از شبکه افق ماجرای نسبت فامیلی علیرضا قربانی با داور «محفل» از زبان احمد ابوالقاسمی + فیلم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها