مشاهده خبر

دو شنبه 2 بهمن 1402

چرا صهیونیست‌ها نسبت به همه کینه دارند؟

برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین»، یکشنبه یکم بهمن ماه با موضوع چرایی خشم و کینه صهیونیست‌ها نسبت به همه دنیا، روی آنتن زنده شبکه افق رفت.

0

ابتدای این برنامه به گفت‌وگو با محمد جلیل‌وند پدر شهید مدافع حرم حیدر جلیل‌وند – اختصاص داشت؛ او با اشاره به خاطراتی از پسر شهیدش گفت: روی میز مسئول نیروی انسانی هوا - فضای سپاه، عکس شهید طهرانی مقدم و عکس حیدر ما بود؛ بعد به من گفت به حیدر بگو من را ببخشد.

ماجرای عجیب نامگذاری فرزند شهید مدافع حرم

جلیلوند خاطرنشان کرد: پسرم اسم دخترش را انتخاب کرده بود، مخالفت کردم و گفتم بگذاریم حنانه، گفت حالا که خودت اسم رویش گذاشتی، خودت هم بزرگش کن!

چرا صهیونیست‌ها نسبت به همه خشمگین هستند؟

در ادامه، حجت‌الاسلام برمایی - مدرس و مشاور خانواده – در برنامه حضور یافت؛ او در گفت‌وگو با سید حسین حسینی مجری به افق فلسطین اظهار کرد: یکی از اختلالات اصلی در هر خانواده و جامعه‌ای، خودشیفتگی است؛ اگر در جامعه‌ای زندگی کنیم که از ابتدا به عنوان نژاد برتر معرفی شویم، دچار خشمی نسبت به دیگران می‌شویم که از یک انسان بعید است.

برمایی افزود: مبانی تربیت خانوادگی در اراضی اشغالی هم مبتنی بر همین اصل است، بنابراین انتظار داریم یک سرباز اسرائیل چگونه آدمی باشد؟

مشکل صهیونیست‌ها، بی خانوادگی است

این مشاور خانواده با بیان اینکه صهیونیست‌ها آن قدر گرفتار بی خانوادگی شده‌اند که از نوع رفتار حماس با اسرا، اظهار تعجب می‌کنند گفت: وقتی بحث از خانواده می‌شود، در واقع از ریشه‌های هویتی یک جامعه می‌گوییم.

به گفته او، ملتی که خانواده‌دار باشد، خانواده‌کشی نمی‌کند، دست به کشتار زنان نمی‌زند و کودکان را قتل عام نمی‌کند.

اسرائیل برای خودش مادری می‌کند و برای دیگران للگی

برمایی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها در حوزه درمان ناباروری، پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌ها و دانش پزشکی را دارند ولی 30 سال است عدم فرزندآوری را برای ایران و دیگر کشورهای اسلامی تبلیغ می‌کند.

او افزود: البته مقامات این رژیم به دنبال تحکیم بنیان خانواده نیستند، بلکه می‌خواهند جمعیتشان را زیاد کنند.

خداوند از برخی مسئولان ما نمی‌گذرد!

این کارشناس و مشاور خانواده اضافه کرد: خداوند از مسئولانی که در این کشور، خانواده‌داری را گران و طلاق را ارزان کرده‌اند نمی‌گذرد.

او با بیان اینکه خانواده ثروت بزرگی برای جامعه ماست و تشکیل خانواده هم در ایران دولتی نیست گفت: از اسرائیل و بی خانواده بودنش درس بگیریم برای تقویت بنیان خانواده در ایران

آخرین اخبار

حکمرانی مطلوب و آینده ایران دیدگاه‌های قاضی‌زاده هاشمی در مورد مسئله فلسطین اعلام مواضع نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه «به افق فلسطین» «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» روی آنتن شبکه افق بی‌بی ماه در «بزرگراه همت» روایتی از ناگفته‌های انقلاب اسلامی در شبکه افق سیما گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها