مشاهده خبر

سه شنبه 23 آبان 1402
مستند «وعده‌ها و خیانت‌ها»

بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین

مستند «وعده‌ها و خیانت‌ها، بریتانیا و اشغال سرزمین قدس» با موضوع شکل گیری رژیم غاصب صهیونیستی و نقش سیاست‌های دوگانه انگلستان در برابر اعراب و یهودیان، سه شنبه ساعت 18 به روی آنتن افق سیما می‌رود.

0

اقدامات رژیم صهیونیستی در برابر مردم فلسطین، همواره مورد انتقاد و سرزنش افکار عمومی قرار گرفته است. مجامع حقوقی نیز این مسئله را هشدار داده و این رژیم را ناقض مسلم حقوق بین‌المللی معرفی کرده اند.

با این حال  هیچ‌ گاه واکنش متناسبی با تجاوزات و جنایات این رژیم از سوی مجامع بین‌المللی و حتی عربی صورت نگرفته است. درک این مسئله مستلزم آگاهی از چگونگی شکل گیری رژیم صهیونیستی و اشکال فلسطین است.

این مستند سیر تاریخی اشغال فلسطین را به نمایش در می‌آورد. تماشای این مستند می‌تواند تصویر روشنی از ماهیت رژیمدصهیونیستی و حامیان آن به مخاطب ارائه کند.

علاقه مندان می‌توانند مستند «وعده‌ها و خیانت‌ها، بریتانیا و اشغال سرزمین قدس» را سه شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۸ و تکرار آن را روز بعد ساعت ۲ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۵ ظهر از شبکه افق سیما به تماشا بنشینند.

انتهای ‍پیام/

آخرین اخبار

عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم «سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است راز قدس در روایت فتح زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود مسئله جامعه امروز اخلاق است فضای مجازی و دیکتاتورهای مدافع آزادی بیان! خروش یک ملت «به افق فلسطین» آیا آمریکا از حمله به کنسولگری ایران اطلاع داشت؟ ترور چهره‌های شاخص؛ پروژه‌ای صهیونیستی که هیچ وقت جواب نداده است پیکره 7 ساله «وقت سحر» را حفظ کرده‌ایم/ برنامه‌ای با مشارکت مرکز نهضت شبکه افق به حواشی یک توییت واکنش نشان داد/ انتشار توسط ضد انقلاب چرا اسرائیل اینگونه طغیان‌گری می‌کند؟ پاسخ سریع و محکم یا مدیریت هوشمندانه میدان؟ اولین گلوله را صهیونیست‌ها شلیک کردند نگاهی به برنامه رمضانی شبکه افق با کارشناس «وقت سحر» هماهنگی بین جهاد اسلامی و حماس در بحبوحه جنگ تفرقه صهیونیست‌ها همه اینها بچه مسجدی هستند برنامه‌های سحرگاهی حساس و لب تیغی هستند مقاومت از کشورهای عربی نا امید شده است دهه هشتادی‌ها و مسئله فلسطین؛ نگاه فانتزی یا آرمان‌خواهی متفاوت با نسل گذشته؟ سرانجام آمریکا هم زانو زد چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟ پویشی برای افطار مردمِ در حصار کمپینی برای اخراج اسرائیل از کمیسیون مقام زن سازمان ملل مستندهای متنوع افق در آستانه عید نوروز جنگ غزه را نشانه ظهور ندانیم مردی که همه برای ترورش همدست شدند! سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند جوانانی که هر طور هست به مردم غزه غذا می‌رسانند پویش «همسفره» آغاز شد/ مهربانی را آسان بگیریم و هم‌سفره شویم! مردی برای همه فصل‌های مقاومت «همسفره» ویژه برنامه افطار شبکه افق شد / تدارک رمضانی افق ترویج جلسات خانگی قرآنی همراه با ایرانگردی/ «سرزمین ستاره‌ها» روی آنتن رمضان 12 سال غفلت ایران از سوریه! مروری بر پرونده مافیا خودرو در «کافه مستند» شبکه افق رمضان شبکه افق با مستندهای متنوع از دفاع مقدس در ایران تا جنگ در غزه مستندسازی جنایات اسرائیل برای فردایی نزدیک رقابت در رخداد تاریخی مردی که اشتباه اخوان المسلمین را تکرار نکرد رهبران ضد استعماری جهان در «رهبران استقلال»/ مسیر آزادی کم هزینه نیست ابر معامله‌ای که مذاکرات آتش بس بهانه آن است! سریال «عاشورا» روایتگر لشکر ۳۱ عاشورا به افق رسید «بی بی» از جان اسرائیل چه می‌خواهد؟! روایت ظرفیت‌های اقتصادی کشور در مستند «گنج شایگان»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها