مشاهده خبر

جمعه 5 آبان 1402

مسجد و کنیسه برای ارتش صهیونیستی فرقی ندارد، همه را می‌زند!

یک کارشناس سیاسی گفت: شما در غزه می‌بینید که مسجد مورد حمله قرار می‌گیرد، کلیسا مورد حمله قرار می‌گیرد حتی اگر کنیسه بود باز هم مورد حمله قرار می‌گرفت.

0

برنامه به افق فلسطین با پوشش آخرین تحولات موجود در غزه و با حضور مهمانان روز سه‌شنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش اول این برنامه سید محمد علی ابطحی، سیاست‌مدار و فعال فرهنگی گفت:  این جنگ، جنگ دینی نیست. شما در غزه می‌بینید که مسجد مورد حمله قرار می‌گیرد، کلیسا مورد حمله قرار می‌گیرد حتی اگر کنیسه هم بود باز هم مورد حمله قرار می‌گرفت. جنگ در غزه جنگ مظلوم با یک مجموعه تجاوزگر است.

وی افزود: مواضع رهبری، ایران را از جنگ نجات داد و موجب تقویت منافع ملی شد و جلوی جنگ و اتفاقات بعدی را گرفت.

 ابطحی گفت: حمایت ایران از فلسطین اخلاقی و اعتقادی است؛ ایران به لحاظ تاریخی با فلسطین هیچ قرابت مذهبی ندارد و از سوی دیگر جزئی از جامعه اعراب نبوده که حمایت‌های آن عربی باشد، بنابراین نوع حمایت‌های ایران از فلسطین با حمایت‌های مصر و بقیه کشورهای عربی فرق دارد.

سید جواد ساداتی نژاد، وزیر سابق جهاد کشاورزی  مهمان دیگر برنامه به افق فلسطین بود.

وی گفت: امنیت آب و منابع آبی به عنوان یک موضوع حاکمیتی جدی در دنیا تلقی می‌شود ولی رژیم صهیونیستی جریان‌های آب طبیعی مردم فلسطین را منحرف می‌کند.

وی افزود: کاری که اسرائیل در فلسطین انجام می‌دهد، اینکه چه در بلندی‌های جولان و چه در کرانه باختری آب را بر روی مردم می‌بندد و مردم باید آب را از اسرائیلی‌ها بخرند، کاری به دور از انسانیت است.

وی گفت: هر چاه آبی در این مناطق حفر شود توسط اسرائیل با بتن پر می‌شود به همین خاطر است هر از گاهی شاهد یورش اسرائیل به منابع آبی هستیم.

آخرین اخبار

اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران روایت «تنهایی» همسران شهدا آداب و رسوم اقوام ایرانی را در مستند «پارسین» تماشا کنید شهید رئیسی از زبان برادر نقشه راهی که دولت سیزدهم نوشته است او که یار رئیس جمهور شهید بود/ ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی به روایت مدیرعامل خبرگزاری ایرنا رأی این دادگاه چقدر اعتبار دارد؟ شبکه افق با مستند‌هایی از شهید جمهور رئیسی، استاد برجسته حوزه علمیه و مرد خستگی‌ناپذیر کار جهادی مردان دیپلماسی و میدان انتخاب مردم شخصی مثل رئیسی است او مردم را باور داشت و مردم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها