مشاهده خبر

جمعه 5 آبان 1402

مسجد و کنیسه برای ارتش صهیونیستی فرقی ندارد، همه را می‌زند!

یک کارشناس سیاسی گفت: شما در غزه می‌بینید که مسجد مورد حمله قرار می‌گیرد، کلیسا مورد حمله قرار می‌گیرد حتی اگر کنیسه بود باز هم مورد حمله قرار می‌گرفت.

0

برنامه به افق فلسطین با پوشش آخرین تحولات موجود در غزه و با حضور مهمانان روز سه‌شنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش اول این برنامه سید محمد علی ابطحی، سیاست‌مدار و فعال فرهنگی گفت:  این جنگ، جنگ دینی نیست. شما در غزه می‌بینید که مسجد مورد حمله قرار می‌گیرد، کلیسا مورد حمله قرار می‌گیرد حتی اگر کنیسه هم بود باز هم مورد حمله قرار می‌گرفت. جنگ در غزه جنگ مظلوم با یک مجموعه تجاوزگر است.

وی افزود: مواضع رهبری، ایران را از جنگ نجات داد و موجب تقویت منافع ملی شد و جلوی جنگ و اتفاقات بعدی را گرفت.

 ابطحی گفت: حمایت ایران از فلسطین اخلاقی و اعتقادی است؛ ایران به لحاظ تاریخی با فلسطین هیچ قرابت مذهبی ندارد و از سوی دیگر جزئی از جامعه اعراب نبوده که حمایت‌های آن عربی باشد، بنابراین نوع حمایت‌های ایران از فلسطین با حمایت‌های مصر و بقیه کشورهای عربی فرق دارد.

سید جواد ساداتی نژاد، وزیر سابق جهاد کشاورزی  مهمان دیگر برنامه به افق فلسطین بود.

وی گفت: امنیت آب و منابع آبی به عنوان یک موضوع حاکمیتی جدی در دنیا تلقی می‌شود ولی رژیم صهیونیستی جریان‌های آب طبیعی مردم فلسطین را منحرف می‌کند.

وی افزود: کاری که اسرائیل در فلسطین انجام می‌دهد، اینکه چه در بلندی‌های جولان و چه در کرانه باختری آب را بر روی مردم می‌بندد و مردم باید آب را از اسرائیلی‌ها بخرند، کاری به دور از انسانیت است.

وی گفت: هر چاه آبی در این مناطق حفر شود توسط اسرائیل با بتن پر می‌شود به همین خاطر است هر از گاهی شاهد یورش اسرائیل به منابع آبی هستیم.

آخرین اخبار

نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق پیشگیری از سرطان از نگاه حکما موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است مستندهای آدینه این هفته افق پلتفرم‌های قدیمی خودرو در ایران سود ده هستند! پیشنهاد «ابتکار» برای مقابله جهانی با رژیم صهیونیستی آیا پارکینسون درمان می‌شود؟ کواکبیان: دفاع از فلسطین وظیفه همه کشورهای اسلامی است قانون مالیات بر خانه‌های خالی و آمارهای متناقض بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین آیا ارائه تسهیلات به افراد زیر مجموعه بانک‌ها قانونی است؟ آرتروز و ارتباط آن با اختلال داخلی بدن سقوط صهیونیست‌ها از ابتدای درگیری شروع شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها