مشاهده خبر

شنبه 1 مهر 1402

رخدادی فرامتن در شبکه افق

برنامه‌های مختلف تلویزیونی با موضوعات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، طی این هفته از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

0

شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 به صورت زنده برنامه ای تحت عنوان «فرامتن» روی آنتن شبکه افق می‌رود و موضوع آن تحلیل اخبار و موضوعات روز کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی می باشد.

ساعت 21 روز شنبه ویژه برنامه مناسبتی «تکیه» به صورت زنده پخش می شود.

ساعت 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه برنامه‌ای با عنوان «خونه خودتونه» روی آنتن شبکه افق قرار می گیرد و موضوع آن سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

یکشنبه ساعت 22  برنامه «نقش جهان» به صورت زنده روی آنتن شبکه افق می رود. محوریت این برنامه بر بررسی، مرور و تحلیل رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در عرصه بین‌المللی است.

«وارونگی» با هدف پاسخ به شبهات و شایعات مطرح شده در فضای مجازی روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 21 از شبکه افق پخش می گردد.

برنامه «انارستان» ساعت 16 به صورت زنده روزهای شنبه تا چهارشنبه از این شبکه پخش می‌شود؛ این برنامه درباره سبک زندگی براساس طب سنتی است .

«تکیه» یکی دیگر از برنامه های شبکه افق است که شنبه شب و به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) روی آنتن می‌رود.

«با هم وطن» روایتی از کار خیر گروه‌های مردمی در سطح جامعه است که پنحشنبه ساعت ۱۸ از شبکه افق پخش می گردد.

یکی دیگر از برنامه های شبکه افق که به سواد رسانه ای می پردازد؛ برنامه «360 درجه » است که روزهای چهارشنبه و جمعه ساعت 22 پخش می شود.

مسابقه تلوزیونی «رخداد» با موضوع تاریخ معاصر ایران روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 21 روی آنتن شبکه افق می رود.

آخرین اخبار

گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها