مشاهده خبر

سه شنبه 28 شهریور 1402

تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی

یک متخصص طب سنتی گفت: همه مردان انزال زودرس را تجربه می‌کنند اما یک سوم مردان، این انزال را دائم با خود دارند که بسیار خطرناک است.

0

برنامه انارستان با موضوع درمان ناتوانی قوای جنسی با حضور علی‌اصغر زنده‌دل روز یکشنبه از شبکه افق پخش شد.

زنده‌دل گفت: ما به جای اینکه بخواهیم محرک جنسی برای مردان ایجاد کنیم که غربی‌ها این کار را کردند و شکست خوردند و آمار خودکشی افزایش یافت، باید به دنبال افزایش توان جنسی باشیم.

وی افزود: متاسفانه یک سوم از مردان ضعف در قوای جنسی دارند و بسیاری از مشکلات مردم و کاهش اعتماد به نفس‌ها ریشه در این موضوع دارد.

وی خاطر نشان کرد: برخی از نق نق کردن‌ها در خانه ریشه در این موضوع دارد و اگر این مسئله برطرف شود، بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد و شادابی به جامعه وارد خواهدشد.

وی افزود: یکی از دلایل انزال زودرس، ژنتیک است و برای این موضوع، راهکاری وجود ندارد. یکی دیگر از دلایل زود انزالی، هورمون است. کم کاری یا پرکاری هورمون تیروئید می‌تواند بر این موضوع اثرگذار باشد و زمان زناشویی را کاهش می‌دهد.

این متخصص طب سنتی گفت: افسردگی یکی دیگر از عواملی است که می‌تواند بر انزال اثر بگذارد. همچنین تنش و استرس از عوامل دیگری است که به شدت بر این موضوع موثر است.

وی افزود: بزرگ شدن پروستات یکی دیگر از عللی است که می‌تواند باعث انزال زودرس شود.

زنده‌دل گفت: در طب سنتی اعتقاد بر این است که رسوب سودا در دستگاه تناسلی باعث کاهش قوای جنسی می‌شود.

همه مردان انزال زودرس را تجربه می‌کنند اما یک سوم مردان، این انزال را دائم با خود دارند که بسیار خطرناک است.

وی گفت: غذاهایی که حاوی چند عنصر باشند، مشکلات جنسی را برطرف می‌کند، از جمله: روی که افزایش دهنده تستسترون است، منیزیم که اسپرم را افزایش می‌دهد و سلنیوم که شادابی جنسی ایجاد می‌کند.

وی افزود: دم کرده گل میخک حاوی روی، منیزیم، سلنیوم است که شادی‌آور است و تمایل جنسی را افزایش می‌دهد. کندر نیز دیگر خوردنی است که برای تقویت قوای جنسی و لذت آن موثر است. کندر در معده هضم نمی‌شود و باید دو سه دقیقه مکیده یا جویده شود و باقی آن بیرون ریخته شود.

این پزشک طب سنتی گفت: یوهمبین که در ایران نیز کم پیدا می‌شود، در درمان ناباروی و تقویت جنسی موثر است. روزی یک فنجان مصرف شود بسیار موثر است. البته این عرق مقداری ممکن است فشار خون را افزایش دهد لذا باید در مصرف آن دقت کرد.

وی گفت: صدف، تخم کدو تنبل، سویا، اسفناج، جوانه گندم، زنجبیل، نخود سیاه و نخود فرنگی، کنجد سیاه، شکلات تلخ از خوردنی‌هایی است که می‌تواند به تقویت قوای جنسی موثر باشد.

زنده‌دل گفت: برای درمان انزال زودرس، می‌توان از سیر نیز استفاده کرد. همچنین جینسینگ هندی برای این موضوع کاملا موثر است.

وی گفت: یکی دیگر از خوردنی‌هایی که اثرات زیادی بر تقویت قوای جنسی دارد، مارچوبه است که استفاده از آن می‌توان بسیار موثر باشد

آخرین اخبار

کریدورهای پول‌ساز در راه ایران «عالی نسب» مهمان افق می‌شود پخش «محمد رسول الله» از افق «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب دیپلماسی توییتری! مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ دست‌ورزی‌های شفابخش شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها