مشاهده خبر

شنبه 18 شهریور 1402

سیمای شهدای مدافع امنیت در مستند «آن سوی آشوب»

مجموعه مستند «آن سوی آشوب» تصویری از زندگی و فعالیت‌های شهدای مدافع امنیت، هر روز از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

0

حوادث میانه سال 1401، موجی از اتفاقات را در سراسر کشور به راه انداخت و موجب شد، بیگانگان و عوامل داخلی آنها امیدوار به سقوط نظام جمهوری اسلامی، دست به اغتشاشات گسترده‌ای بزنند و شهرهای مختلف ایران را به آشوب بکشانند.

در این بین گروه‌های مردمی و بسیجی، برای دفاع از کیان اسلام و انقلاب وارد میدان شدند تا اجازه ندهند گروهی فریب‌خورده و عوامل داخلی بیگانگان، آرامش جامعه را بر هم زده و برای مردم ایجاد ناامنی کنند اما در این بین شهدایی را هم تقدیم کردند که اینک به نام شهدای مدافع امنیت شناخته می‌شوند.

مجموعه مستند «آن سوی آشوب» درباره زندگی و فعالیت‌های همین شهدا ساخته شده و در این بین و با استفاده از گفت‌وگو با والدین، برادر و خواهر و دوستان و آشنایان آنها، سعی شده تصویر کاملی از آرمان‌ها، اهداف و انگیزه‌هایشان برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه ایرانی به دست بیاورد.

از جمله شهدایی که در این مجموعه 25 قسمتی به زندگی آنها پرداخته شده، شهیدان نورالدین جنگ‌جو، مهدی زاهدلویی، دانیال رضازاده و حسین زینال‌زاده هستند.

آن سوی آشوب، شنبه تا پنجشنبه ساعت 18 از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم ساعت 4:30 روز بعد روی آنتن می‌رود.

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها