مشاهده خبر

شنبه 18 شهریور 1402

کربلا، صحنه مقاومت مظلومان جهان

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: کربلا صحنه مقاومت و درگیری با دشمنان است و ما با دشمنانی که بخواهند عزت ما را خدشه‌دار کنند، مبارزه می‌کنیم.

0

برنامه تکیه روز جمعه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان از شبکه افق پخش شد.

وی گفت: ما ایرانی‌ها در یاوری امام حسین در ایام اربعین سابقه داریم و اولین قیام برای خونخواهی امام حسین تنها از ایران و سیستان و بعد از دو ماه انجام شد. ما ایرانی‌ها اصل یاری امام حسین علیه السلام هستیم.

وی افزود: هرکسی که در این راه آمده است از یاران امام حسین علیه‌السلام و امام زمان علیه‌السلام هستند و کار دشمنان اهل بیت نیز همچنان ادامه دارد.

پناهیان گفت: کربلا صحنه مقاومت و درگیری با دشمنان است و ما با دشمنانی که بخواهند عزت ما را خدشه‌دار کنند، مبارزه می‌کنیم. حتی خود اهل بیت نیز در درگیری‌ها بوده‌اند و مبارزه کرده‌اند.

وی افزود: جمهوری اسلامی و حاکمیت هیچ هویتی جز نبرد حسین علیه‌السلام ندارد. جمهوری اسلامی یعنی مقاومت مانند امام حسین علیه‌السلام است و معنای دیگری از نظر من ندارد.

این کارشناس دینی گفت: دشمنان وقتی نیروی مقاوم می‌بینند،آن‌ها را محاصره می‌کنند. ما هر عزاداری برای اهل بیت انجام دهیم، هیچ کدام مانند عاشورا نمی‌شود. در عاشورا شمشیر به میدان آمد و قیام صورت گرفت. ما در عزاداری امام حسین علیه‌السلام یک تفکر را گرامی می‌داریم نه فقط یک شخصیت مظلوم.

آخرین اخبار

«به افق فلسطین» فاتح خط مقدم جنگ رسانه‌ای تاریخ تکرار می‌شود؛ غارت انبار همان غارت کوفه و زدن کنسولگری همان زدن تهران است! ناگفته‌هایی از پدافند هوایی ایران در «نبرد امواج» لحظه به لحظه با جنگ غزه توصیه جدی به اربابان اسرائیل: کنترلش کنید! اگر اسرائیل پیام ایران را نگرفته باشد... سناریوهای محتمل برای واکنش اسرائیل به عملیات موشکی ایران عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم «سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است راز قدس در روایت فتح زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود مسئله جامعه امروز اخلاق است فضای مجازی و دیکتاتورهای مدافع آزادی بیان! خروش یک ملت «به افق فلسطین» آیا آمریکا از حمله به کنسولگری ایران اطلاع داشت؟ ترور چهره‌های شاخص؛ پروژه‌ای صهیونیستی که هیچ وقت جواب نداده است پیکره 7 ساله «وقت سحر» را حفظ کرده‌ایم/ برنامه‌ای با مشارکت مرکز نهضت شبکه افق به حواشی یک توییت واکنش نشان داد/ انتشار توسط ضد انقلاب چرا اسرائیل اینگونه طغیان‌گری می‌کند؟ پاسخ سریع و محکم یا مدیریت هوشمندانه میدان؟ اولین گلوله را صهیونیست‌ها شلیک کردند نگاهی به برنامه رمضانی شبکه افق با کارشناس «وقت سحر» هماهنگی بین جهاد اسلامی و حماس در بحبوحه جنگ تفرقه صهیونیست‌ها همه اینها بچه مسجدی هستند برنامه‌های سحرگاهی حساس و لب تیغی هستند مقاومت از کشورهای عربی نا امید شده است دهه هشتادی‌ها و مسئله فلسطین؛ نگاه فانتزی یا آرمان‌خواهی متفاوت با نسل گذشته؟ سرانجام آمریکا هم زانو زد چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟ پویشی برای افطار مردمِ در حصار کمپینی برای اخراج اسرائیل از کمیسیون مقام زن سازمان ملل مستندهای متنوع افق در آستانه عید نوروز جنگ غزه را نشانه ظهور ندانیم مردی که همه برای ترورش همدست شدند! سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند جوانانی که هر طور هست به مردم غزه غذا می‌رسانند پویش «همسفره» آغاز شد/ مهربانی را آسان بگیریم و هم‌سفره شویم! مردی برای همه فصل‌های مقاومت «همسفره» ویژه برنامه افطار شبکه افق شد / تدارک رمضانی افق ترویج جلسات خانگی قرآنی همراه با ایرانگردی/ «سرزمین ستاره‌ها» روی آنتن رمضان 12 سال غفلت ایران از سوریه! مروری بر پرونده مافیا خودرو در «کافه مستند» شبکه افق رمضان شبکه افق با مستندهای متنوع از دفاع مقدس در ایران تا جنگ در غزه مستندسازی جنایات اسرائیل برای فردایی نزدیک

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها