مشاهده خبر

شنبه 18 شهریور 1402

کربلا، صحنه مقاومت مظلومان جهان

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: کربلا صحنه مقاومت و درگیری با دشمنان است و ما با دشمنانی که بخواهند عزت ما را خدشه‌دار کنند، مبارزه می‌کنیم.

0

برنامه تکیه روز جمعه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان از شبکه افق پخش شد.

وی گفت: ما ایرانی‌ها در یاوری امام حسین در ایام اربعین سابقه داریم و اولین قیام برای خونخواهی امام حسین تنها از ایران و سیستان و بعد از دو ماه انجام شد. ما ایرانی‌ها اصل یاری امام حسین علیه السلام هستیم.

وی افزود: هرکسی که در این راه آمده است از یاران امام حسین علیه‌السلام و امام زمان علیه‌السلام هستند و کار دشمنان اهل بیت نیز همچنان ادامه دارد.

پناهیان گفت: کربلا صحنه مقاومت و درگیری با دشمنان است و ما با دشمنانی که بخواهند عزت ما را خدشه‌دار کنند، مبارزه می‌کنیم. حتی خود اهل بیت نیز در درگیری‌ها بوده‌اند و مبارزه کرده‌اند.

وی افزود: جمهوری اسلامی و حاکمیت هیچ هویتی جز نبرد حسین علیه‌السلام ندارد. جمهوری اسلامی یعنی مقاومت مانند امام حسین علیه‌السلام است و معنای دیگری از نظر من ندارد.

این کارشناس دینی گفت: دشمنان وقتی نیروی مقاوم می‌بینند،آن‌ها را محاصره می‌کنند. ما هر عزاداری برای اهل بیت انجام دهیم، هیچ کدام مانند عاشورا نمی‌شود. در عاشورا شمشیر به میدان آمد و قیام صورت گرفت. ما در عزاداری امام حسین علیه‌السلام یک تفکر را گرامی می‌داریم نه فقط یک شخصیت مظلوم.

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها