مشاهده خبر

شنبه 18 شهریور 1402

رزمندگانی که آرزوی شرکت در پیاده روی اربعین دارند

یک مستندساز گفت: مستندی ساختم با نام کیان العراق که درباره رزمندگانی است که علاقه ‌دارند مانند مردم در پیاده‌روی اربعین شرکت کنند اما به واسطه این که به دنبال برقراری امنیت در عراق هستند نمی‌توانند در این مراسم شرکت کنند.

0

برنامه موکب تلویزیونی افق با موضوعات مختلف مرتبط با اربعین و پوشش رسانه‌ای آن روز دوشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخشی از این برنامه به موضوع مستند کیان العراق که در کشور عراق ساخته شده است پرداخته شد و مهمان این بخش از برنامه حسین علی جان نژاد، مستندساز بود.

وی گفت: مستندی ساختم با نام کیان العراق که درباره یک فرمانده عراقی حشدالشعبی است که نام ایرانی دارد و فضای اصلی این مستند درباره فراماندهانی است که علاقه‌دارند مانند مردم در پیاده‌روی اربعین شرکت کنند اما به واسطه این که به دنبال برقراری امنیت در عراق هستند نمی‌توانند در این مراسم شرکت کنند و تلاش ما در این مستند این بوده است تا فعالیت‌های این رزمنده‌ها را به تصویر بکشم.

در بخش دیگری از این موکب تلوزیونی به فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی و با حضو زهرا زاهدی، مسئول خبرگزاری پانا استان مرکزی و مربی سازمان دانش آموزی استان پرداخته شد.

وی گفت: شروع فعالیت من از یک مناظره دانشجویی آغاز شد. موضوع مناظره ما آسیب‌هایی تربیتی بود و این مناظره باعث شد که من فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنم و در خبرگزاری پانا که زیر مجموعه سازمان دانش آموزی است، مشغول فعالیت شدم.

وی افزود: خبرگزاری پانا یک فضای تربیتی است که می‌تواند صحبت‌های دانش‌آموزی را به گوش مسئولین برساند و این فرصت برای دانش آموزان فراهم است.

مهشاد غفاری، عضو رسمی خبرگزاری پانا و عضو سازمان دانش‌آموزی مهمان دیگری از این برنامه بود که درباره فعالیت‌های خود توضیح داد.

وی گفت: یکی از هم‌گروهی‌های من جزء زیارت اولی بود که حس و حال عجیبی داشت و جذابیت بسیار زیادی برای او داشت.

آخرین اخبار

«به افق فلسطین» فاتح خط مقدم جنگ رسانه‌ای تاریخ تکرار می‌شود؛ غارت انبار همان غارت کوفه و زدن کنسولگری همان زدن تهران است! ناگفته‌هایی از پدافند هوایی ایران در «نبرد امواج» لحظه به لحظه با جنگ غزه توصیه جدی به اربابان اسرائیل: کنترلش کنید! اگر اسرائیل پیام ایران را نگرفته باشد... سناریوهای محتمل برای واکنش اسرائیل به عملیات موشکی ایران عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم «سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است راز قدس در روایت فتح زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود مسئله جامعه امروز اخلاق است فضای مجازی و دیکتاتورهای مدافع آزادی بیان! خروش یک ملت «به افق فلسطین» آیا آمریکا از حمله به کنسولگری ایران اطلاع داشت؟ ترور چهره‌های شاخص؛ پروژه‌ای صهیونیستی که هیچ وقت جواب نداده است پیکره 7 ساله «وقت سحر» را حفظ کرده‌ایم/ برنامه‌ای با مشارکت مرکز نهضت شبکه افق به حواشی یک توییت واکنش نشان داد/ انتشار توسط ضد انقلاب چرا اسرائیل اینگونه طغیان‌گری می‌کند؟ پاسخ سریع و محکم یا مدیریت هوشمندانه میدان؟ اولین گلوله را صهیونیست‌ها شلیک کردند نگاهی به برنامه رمضانی شبکه افق با کارشناس «وقت سحر» هماهنگی بین جهاد اسلامی و حماس در بحبوحه جنگ تفرقه صهیونیست‌ها همه اینها بچه مسجدی هستند برنامه‌های سحرگاهی حساس و لب تیغی هستند مقاومت از کشورهای عربی نا امید شده است دهه هشتادی‌ها و مسئله فلسطین؛ نگاه فانتزی یا آرمان‌خواهی متفاوت با نسل گذشته؟ سرانجام آمریکا هم زانو زد چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟ پویشی برای افطار مردمِ در حصار کمپینی برای اخراج اسرائیل از کمیسیون مقام زن سازمان ملل مستندهای متنوع افق در آستانه عید نوروز جنگ غزه را نشانه ظهور ندانیم مردی که همه برای ترورش همدست شدند! سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند جوانانی که هر طور هست به مردم غزه غذا می‌رسانند پویش «همسفره» آغاز شد/ مهربانی را آسان بگیریم و هم‌سفره شویم! مردی برای همه فصل‌های مقاومت «همسفره» ویژه برنامه افطار شبکه افق شد / تدارک رمضانی افق ترویج جلسات خانگی قرآنی همراه با ایرانگردی/ «سرزمین ستاره‌ها» روی آنتن رمضان 12 سال غفلت ایران از سوریه! مروری بر پرونده مافیا خودرو در «کافه مستند» شبکه افق رمضان شبکه افق با مستندهای متنوع از دفاع مقدس در ایران تا جنگ در غزه مستندسازی جنایات اسرائیل برای فردایی نزدیک

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها