مشاهده خبر

شنبه 18 شهریور 1402

رزمندگانی که آرزوی شرکت در پیاده روی اربعین دارند

یک مستندساز گفت: مستندی ساختم با نام کیان العراق که درباره رزمندگانی است که علاقه ‌دارند مانند مردم در پیاده‌روی اربعین شرکت کنند اما به واسطه این که به دنبال برقراری امنیت در عراق هستند نمی‌توانند در این مراسم شرکت کنند.

0

برنامه موکب تلویزیونی افق با موضوعات مختلف مرتبط با اربعین و پوشش رسانه‌ای آن روز دوشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخشی از این برنامه به موضوع مستند کیان العراق که در کشور عراق ساخته شده است پرداخته شد و مهمان این بخش از برنامه حسین علی جان نژاد، مستندساز بود.

وی گفت: مستندی ساختم با نام کیان العراق که درباره یک فرمانده عراقی حشدالشعبی است که نام ایرانی دارد و فضای اصلی این مستند درباره فراماندهانی است که علاقه‌دارند مانند مردم در پیاده‌روی اربعین شرکت کنند اما به واسطه این که به دنبال برقراری امنیت در عراق هستند نمی‌توانند در این مراسم شرکت کنند و تلاش ما در این مستند این بوده است تا فعالیت‌های این رزمنده‌ها را به تصویر بکشم.

در بخش دیگری از این موکب تلوزیونی به فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی و با حضو زهرا زاهدی، مسئول خبرگزاری پانا استان مرکزی و مربی سازمان دانش آموزی استان پرداخته شد.

وی گفت: شروع فعالیت من از یک مناظره دانشجویی آغاز شد. موضوع مناظره ما آسیب‌هایی تربیتی بود و این مناظره باعث شد که من فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنم و در خبرگزاری پانا که زیر مجموعه سازمان دانش آموزی است، مشغول فعالیت شدم.

وی افزود: خبرگزاری پانا یک فضای تربیتی است که می‌تواند صحبت‌های دانش‌آموزی را به گوش مسئولین برساند و این فرصت برای دانش آموزان فراهم است.

مهشاد غفاری، عضو رسمی خبرگزاری پانا و عضو سازمان دانش‌آموزی مهمان دیگری از این برنامه بود که درباره فعالیت‌های خود توضیح داد.

وی گفت: یکی از هم‌گروهی‌های من جزء زیارت اولی بود که حس و حال عجیبی داشت و جذابیت بسیار زیادی برای او داشت.

آخرین اخبار

برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی «سوران» به افق می‌آید بررسی نهضت احیای واحدهای اقتصادی در «عیار» شبکه افق لاستیک هم کالای سرمایه‌ای شد! اروپایی‌های همیشه بد عهد یاد شهدای حرم شاه چراغ در مستندهای شبکه افق/ باکس‌های مستند افق رنگ و بوی دفاع مقدس می‌‎گیرند تدبیر رهبری محاسبه طراحان اغتشاش را بر هم زد درمان دردهای عضلانی با طب سنتی از نهضت سوادآموزی تا پزشکی! چرا روایت‌ رسانه‌های ضدایرانی باورپذیر می‌شود؟! اهمیت مراقبت از پوست در طب سنتی داستان «ولایت عشق» در افق بیمه‌ای رایگان یا با حداقل قیمت برای همه ایرانی‌ها همراه با شبکه افق به دنبال «گمشده‌ای که پیدا بود» تصویرسازی «قطعه‌ای از بهشت» در شبکه افق «قرار روز شانزدهم» با مردی که حلب آزادی‌اش را مدیون اوست نگاهی متفاوت به جنگ در مستند «سیزده پنجاه و نه» ورزش، بهترین تدبیر برای سلامت انسان وظیفه برخی بانک‌ها تعطیل کردن واحدهای صنعتی است! بررسی چرایی کاهش عرضه و رکود مسکن در تهران انرژی‌زاها مخل زندگی زناشویی و باروری! جریمه‌های دیرکرد تسهیلات بانکی کجا می‌رود؟ درگیری ارمنستان – آذربایجان به ضرر ایران است!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها