مشاهده خبر

چهار شنبه 18 مرداد 1402

این خوراکی‌ها ناباروی مردان را برطرف می‌کند!

یک پزشک طب سنتی در برنامه انارستان گفت: برای درمان ناباروی ترکیبی از سیاه دانه به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر مغز گردو به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر زیره سیاه به اندازه یک قاشق مربا خوری، زعفران دم کرده غلیظ به اندازه یک قاشق مربا خوری و یک قاشق غذاخوری عسل به همراه یک لیوان شیر داغ حل و میل شود.

0

برنامه انارستان با موضوع عوامل ایجاد ناباروی در مردان و با حضور علی اصغر زنده دل پزشک و متخصص طب سنتی روز سه شنبه از شبکه افق پخش شد.

وی گفت: در جوامع مختلف در طول تاریخ ما امتحاناتی را پس دادیم و باعث شد که ما عبرت‌هایی را بگیریم. وقتی در غرب مردم تنها زندگی می‌کردند و خانواده‌ها فراموش می‌شد، سیاستمداران با روحیه سرمایه داری متوجه شدند که باید مردم میزان مصرف را بالا ببرند تا چیزی که تولید کرده‌اند مصرف بشود و جامعه سرمایه داری شکل بگیرد. ابزاری را ایجاد کردند که جامعه از طریق این ابزارها تحریک بشوند، احساس شعف کنند و فعال بشوند و وقتی که می‌خواهند فعال شود باید از ابزاری استفاده کنند که در اختیار سرمایه داران بود.

وی افزود: روغن کنجد یا زیتون بودار با یک مقدار پیاز تفت داده شود و چند خرمای پوست کنده شده در این پیازداغ اضافه شود و بعد از تفت داده شدن، تخم مرغ را در آن نیمرو می‌کنند و هفته‌ای دو بار استفاده شود، به شدت اثر بالایی دارد و کاملا مرد حس می‌کند که میزان جنسی او افزایش پیدا کرده است.

این متخصص طب سنتی گفت: چند خرما پوست کنده میکس شود و در آب قرار داده شود و تا صبح بماند و با اضافه کردن عسل میل شود. اگر تا 40 روز مداوم استفاده شود، نتایج بسیار خوبی خواهد داشت و احساس خستگی نخواهند داشت. کسانی که دارای خستگی هستند اگر مصرف کنند صبح تا ظهر احساس خستگی نخواهند داشت زیرا عضلات کمر سفت خواهد شد.

زنده دل گفت: برای تقویت قوای جنسی، استفاده از دمنوش کاکوتی و دارچین است. به این صورت است به اندازه یک قاشق مربا خوری پودر کاکوتی و یک قاشق چای خوری دارچین با هم مخلوط شود به همراه یک مقدار نبات در یک قوری به اندازه یک و نیم لیوان آب، جوشانده شود و در لیوان ریخته شود و نعلبکی را در درب آن قرار دهند تا پس از ده دقیقه دم بکشد و به مدت سه ماه کامل مصرف شود که بسیار زیاد می‌تواند به شادابی و نشاط مرد می‌شود.

وی افزود: مردان شاداب قوای جنسی بالاتری دارند. به محض شاد شدن، تولیدات مردان نیز افزایش می‌یابد. ترکیبی از سیاه دانه به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر مغز گردو به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر زیره سیاه به اندازه یک قاشق مربا خوری، زعفران دم کرده غلیظ به اندازه یک قاشق مربا خوری و یک قاشق غذاخوری عسل به همراه یک لیوان شیر داغ حل و میل شود.

وی خاطر نشان کرد: سیاه دانه آسیاب یا کوبیده شود سه برابر وزن سیاه دانه عسل اضافه شود و به مدت 40 روز مصرف کنند که در تقویت قوه باه و حرارت جنسی به صورت کاملا معجزه آسایی اثر گذار است.

زنده دل گفت: بره موم که یکی از ویژگی‌های تولیدی زنبور اصل است، روزی یک دانه به مدت سه ماه مصرف شود، نتیجه جدی برای تقویت قوه باه خواهد داشت. همچنین گرده گل یکی دیگر از مواد غذایی است که هم قوه باه و هم قوای ایمنی بدن را تقویت می‌کند. گرده گل به اندازه یک نصف قاشق چای خوری مصرف شود و نیازی ندارد با چیزی قاطی شود.

آخرین اخبار

رئیسی، استاد برجسته حوزه علمیه و مرد خستگی‌ناپذیر کار جهادی مردان دیپلماسی و میدان انتخاب مردم شخصی مثل رئیسی است او مردم را باور داشت و مردم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها