مشاهده خبر

چهار شنبه 18 مرداد 1402

این خوراکی‌ها ناباروی مردان را برطرف می‌کند!

یک پزشک طب سنتی در برنامه انارستان گفت: برای درمان ناباروی ترکیبی از سیاه دانه به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر مغز گردو به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر زیره سیاه به اندازه یک قاشق مربا خوری، زعفران دم کرده غلیظ به اندازه یک قاشق مربا خوری و یک قاشق غذاخوری عسل به همراه یک لیوان شیر داغ حل و میل شود.

0

برنامه انارستان با موضوع عوامل ایجاد ناباروی در مردان و با حضور علی اصغر زنده دل پزشک و متخصص طب سنتی روز سه شنبه از شبکه افق پخش شد.

وی گفت: در جوامع مختلف در طول تاریخ ما امتحاناتی را پس دادیم و باعث شد که ما عبرت‌هایی را بگیریم. وقتی در غرب مردم تنها زندگی می‌کردند و خانواده‌ها فراموش می‌شد، سیاستمداران با روحیه سرمایه داری متوجه شدند که باید مردم میزان مصرف را بالا ببرند تا چیزی که تولید کرده‌اند مصرف بشود و جامعه سرمایه داری شکل بگیرد. ابزاری را ایجاد کردند که جامعه از طریق این ابزارها تحریک بشوند، احساس شعف کنند و فعال بشوند و وقتی که می‌خواهند فعال شود باید از ابزاری استفاده کنند که در اختیار سرمایه داران بود.

وی افزود: روغن کنجد یا زیتون بودار با یک مقدار پیاز تفت داده شود و چند خرمای پوست کنده شده در این پیازداغ اضافه شود و بعد از تفت داده شدن، تخم مرغ را در آن نیمرو می‌کنند و هفته‌ای دو بار استفاده شود، به شدت اثر بالایی دارد و کاملا مرد حس می‌کند که میزان جنسی او افزایش پیدا کرده است.

این متخصص طب سنتی گفت: چند خرما پوست کنده میکس شود و در آب قرار داده شود و تا صبح بماند و با اضافه کردن عسل میل شود. اگر تا 40 روز مداوم استفاده شود، نتایج بسیار خوبی خواهد داشت و احساس خستگی نخواهند داشت. کسانی که دارای خستگی هستند اگر مصرف کنند صبح تا ظهر احساس خستگی نخواهند داشت زیرا عضلات کمر سفت خواهد شد.

زنده دل گفت: برای تقویت قوای جنسی، استفاده از دمنوش کاکوتی و دارچین است. به این صورت است به اندازه یک قاشق مربا خوری پودر کاکوتی و یک قاشق چای خوری دارچین با هم مخلوط شود به همراه یک مقدار نبات در یک قوری به اندازه یک و نیم لیوان آب، جوشانده شود و در لیوان ریخته شود و نعلبکی را در درب آن قرار دهند تا پس از ده دقیقه دم بکشد و به مدت سه ماه کامل مصرف شود که بسیار زیاد می‌تواند به شادابی و نشاط مرد می‌شود.

وی افزود: مردان شاداب قوای جنسی بالاتری دارند. به محض شاد شدن، تولیدات مردان نیز افزایش می‌یابد. ترکیبی از سیاه دانه به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر مغز گردو به اندازه یک قاشق مربا خوری، پودر زیره سیاه به اندازه یک قاشق مربا خوری، زعفران دم کرده غلیظ به اندازه یک قاشق مربا خوری و یک قاشق غذاخوری عسل به همراه یک لیوان شیر داغ حل و میل شود.

وی خاطر نشان کرد: سیاه دانه آسیاب یا کوبیده شود سه برابر وزن سیاه دانه عسل اضافه شود و به مدت 40 روز مصرف کنند که در تقویت قوه باه و حرارت جنسی به صورت کاملا معجزه آسایی اثر گذار است.

زنده دل گفت: بره موم که یکی از ویژگی‌های تولیدی زنبور اصل است، روزی یک دانه به مدت سه ماه مصرف شود، نتیجه جدی برای تقویت قوه باه خواهد داشت. همچنین گرده گل یکی دیگر از مواد غذایی است که هم قوه باه و هم قوای ایمنی بدن را تقویت می‌کند. گرده گل به اندازه یک نصف قاشق چای خوری مصرف شود و نیازی ندارد با چیزی قاطی شود.

آخرین اخبار

پخش دومین قسمت «سرداران روستا» در شبکه افق پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟ پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ پخش مستندهای جدید و متنوع از افق وقتی «مقاومت» تنها مسیر است وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد رابطه یبوست و سردردهای میگرنی نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق پیشگیری از سرطان از نگاه حکما پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها