مشاهده خبر

پنج شنبه 5 مرداد 1402

کمبود نیروی اورژانس و تداوم سیاست عدم استخدام

رییس اورژانس تهران در برنامه فرامتن شبکه افق گفت: در حال حاضر در استان تهران 2700 نیروی اورژانس داریم که برای اینکه به اهداف برنامه ششم برسیم به 1800 نیروی عملیاتی نیاز داشتیم.

0

برنامه فرامتن با موضوعات اجتماعی و فرهنگی روز چهارشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش خبرهای خوب و امیدبخش این برنامه به خبرهای خوب 24 ساعت گذشته پرداخته شد که از جمله آن اخبار می‌توان به این خبرها اشاره کرد: فعال سازی 20 واحد راکد صنعتی و معدنی در بوشهر، صرفه‌جویی 11 میلیون متر مکعب آب در استان یزد، ظرفیت اسکان 50 هزار زائر اربعین در بوستان بلوط ایلام، کاهش 38 درصدی قیمت مسکن تهران در تیرماه

در بخش میز فرهنگ و هنر به موضوع تاسوعای حسینی و با حضور عبدالمجید فرائی، شاعر آیینی به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: به اعتقاد بنده، یکی از خصلت‌های ویژه حضرت ابوالفضل علیه‌السلام غیرتمندی ایشان بوده است. مخصوصا آن زمانی که شمر برای ایشان امان نامه می‌آورد. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص ایشان نیز ادب حضرت است.

بخش بعدی این برنامه به موضوع اورژانس و با حضور محمد اسماعیل توکلی، رییس اورژانس تهران به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: در حال حاضر در استان تهران 2700 نیروی اورژانس داریم که برای اینکه به برنامه ششم برسیم به 1800 نیروی عملیاتی نیاز داشتیم.

وی افزود: ما با کمبود 8 هزار نیروی اورژانس مواجه بودیم که فقط 3500 نفر استخدام شدند. کارانه کارکنان اورژانس حداقل 400 و  حداکثر 800 هزارتومان است. که این کمبود نیرو باعث می‌شود تا افرادی که در حال حاضر مشغول به کار هستند از خودگذشتی و ایثار کنند و فشار کمبود نیروی موجود را به نحوی جبران کنند و در شیفت‌های چند باره قرار می‌گیرند.

توکلی گفت: برای اینکه شان همکارانم حفظ شود و از بیان ارقام حقوق خودداری می‌کنم اما اینقدری بگویم که حقوق همکاران بنده کفاف زندگی روزمره آنان را در شهر تهران نمی‌دهد. یعنی حداقل دریافتی وزارت کار را دریافت می‌کنند.

رییس اورژانس تهران افزود: تقریبا 50 درصد از نیروهای اورژانس، نیروهای شرکتی هستند و تلاش می‌کنیم تا وضعیت این عزیزان تغییر کند و تمام تلاش بر این است که حقوق دریافتی همکاران شرکتی با رسمی را برابر کنیم.

وی گفت: در استان تهران ما حدود 14 ماه عقب ماندگی پرداختی کارانه داشتیم اما حدود 9 ماه آن را تا چند وقت پیش پرداخت کردیم. با نهایت تاسف ما در شهر تهران 46 کانکس خدمات اورژانسی داریم و کل بودجه اورژانس تهران کفاف امور جاری خود را نمی‌دهد و ما این موضوع را اعلام کرده‌ایم و درخواست کمک داریم چه برسد به اینکه بخواهیم وضعیت کانکس‌های اورژانس را تغییر دهیم که البته استفاده از کانکس کاملا ممنوع است.

رییس اورژانس تهران خاطر نشان کرد: کار اورژانس و ما به عنوان سربازان نظام حفظ و حراست از سلامت سرمایه‌های اجتماعی نظام است.

آخرین اخبار

پخش دومین قسمت «سرداران روستا» در شبکه افق پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟ پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ پخش مستندهای جدید و متنوع از افق وقتی «مقاومت» تنها مسیر است وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد رابطه یبوست و سردردهای میگرنی نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق پیشگیری از سرطان از نگاه حکما پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها