مشاهده خبر

پنج شنبه 5 مرداد 1402

کمبود نیروی اورژانس و تداوم سیاست عدم استخدام

رییس اورژانس تهران در برنامه فرامتن شبکه افق گفت: در حال حاضر در استان تهران 2700 نیروی اورژانس داریم که برای اینکه به اهداف برنامه ششم برسیم به 1800 نیروی عملیاتی نیاز داشتیم.

0

برنامه فرامتن با موضوعات اجتماعی و فرهنگی روز چهارشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش خبرهای خوب و امیدبخش این برنامه به خبرهای خوب 24 ساعت گذشته پرداخته شد که از جمله آن اخبار می‌توان به این خبرها اشاره کرد: فعال سازی 20 واحد راکد صنعتی و معدنی در بوشهر، صرفه‌جویی 11 میلیون متر مکعب آب در استان یزد، ظرفیت اسکان 50 هزار زائر اربعین در بوستان بلوط ایلام، کاهش 38 درصدی قیمت مسکن تهران در تیرماه

در بخش میز فرهنگ و هنر به موضوع تاسوعای حسینی و با حضور عبدالمجید فرائی، شاعر آیینی به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: به اعتقاد بنده، یکی از خصلت‌های ویژه حضرت ابوالفضل علیه‌السلام غیرتمندی ایشان بوده است. مخصوصا آن زمانی که شمر برای ایشان امان نامه می‌آورد. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص ایشان نیز ادب حضرت است.

بخش بعدی این برنامه به موضوع اورژانس و با حضور محمد اسماعیل توکلی، رییس اورژانس تهران به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: در حال حاضر در استان تهران 2700 نیروی اورژانس داریم که برای اینکه به برنامه ششم برسیم به 1800 نیروی عملیاتی نیاز داشتیم.

وی افزود: ما با کمبود 8 هزار نیروی اورژانس مواجه بودیم که فقط 3500 نفر استخدام شدند. کارانه کارکنان اورژانس حداقل 400 و  حداکثر 800 هزارتومان است. که این کمبود نیرو باعث می‌شود تا افرادی که در حال حاضر مشغول به کار هستند از خودگذشتی و ایثار کنند و فشار کمبود نیروی موجود را به نحوی جبران کنند و در شیفت‌های چند باره قرار می‌گیرند.

توکلی گفت: برای اینکه شان همکارانم حفظ شود و از بیان ارقام حقوق خودداری می‌کنم اما اینقدری بگویم که حقوق همکاران بنده کفاف زندگی روزمره آنان را در شهر تهران نمی‌دهد. یعنی حداقل دریافتی وزارت کار را دریافت می‌کنند.

رییس اورژانس تهران افزود: تقریبا 50 درصد از نیروهای اورژانس، نیروهای شرکتی هستند و تلاش می‌کنیم تا وضعیت این عزیزان تغییر کند و تمام تلاش بر این است که حقوق دریافتی همکاران شرکتی با رسمی را برابر کنیم.

وی گفت: در استان تهران ما حدود 14 ماه عقب ماندگی پرداختی کارانه داشتیم اما حدود 9 ماه آن را تا چند وقت پیش پرداخت کردیم. با نهایت تاسف ما در شهر تهران 46 کانکس خدمات اورژانسی داریم و کل بودجه اورژانس تهران کفاف امور جاری خود را نمی‌دهد و ما این موضوع را اعلام کرده‌ایم و درخواست کمک داریم چه برسد به اینکه بخواهیم وضعیت کانکس‌های اورژانس را تغییر دهیم که البته استفاده از کانکس کاملا ممنوع است.

رییس اورژانس تهران خاطر نشان کرد: کار اورژانس و ما به عنوان سربازان نظام حفظ و حراست از سلامت سرمایه‌های اجتماعی نظام است.

آخرین اخبار

او مردم را باور داشت و مردم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر حزب دموکرات و مصادره به مطلوب اعتراضات دانشجویی در آمریکا میراث حاج نادر و افق‌های نو در آمریکا پخش «در مرز غبار آلود» از افق / روایتی متفاوت از نادر طالب‌زاده

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها