مشاهده خبر

دو شنبه 26 تیر 1402
فرامتن

چرا موسسه گاج تعطیل شد؟

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: موسسه گاج به دلیل جهت گیری در اغتشاشات سال گذشته تعطیل شد.

0

در بخش خبرهای خوب و امیدبخش در این برنامه به خبرهای خوبی که در 24 ساعت گذشته اشاره شد که از جمله این خبرها می‌توان به این خبرها اشاره کرد: راه‌اندازی دستگاه تونل باد مادون صوت برای طراحی تجهیزات هواپیما، ضدعفونی انواع زخم با اسپری ایرانی حاوی نانونقره، اتمام ابر پروژه طرح آبرسانی به شیراز، شاهکار دختران و پسران جوان ایرانی در مسابقات بسکتبال و والیبال

در بخش بعدی این برنامه به موضوع توانمندی سازی نیروهای آموزش و پرورش و با حضور احمد محمود زاده، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: آمارهایی که شما و همکاران شما از وضعیت آموزش و پرورس می‌دهد کاملا غیر کارشناسی، غیر مسئولانه و تولیدکننده فضای یاس و امیدی است. ما نباید برخی مشکلاتی که در یک مدرسه اتفاق می‌افتد را به کل مدارس و آموزش و پرورش تعمیم دهیم و فضای ناامیدی را در جامعه حاکم کرد و تخلفات را عادی سازی کنیم.

محمود زاده افزود: مدرسه غیردولتی در کشور که وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است حدود 15 هزار مدرسه از 18 هزار مدرسه زیر 20 میلیون تومان هزینه دریافت می‌کنند و حدود 2 هزار مدرسه بین 20 میلیون تا 40 میلیون و حدود 350 مدرسه در کشور که اغلب در تهران هستند، شهریه دریافتی بین 40 تا 60 میلیون دارند. در بین این مدارس که حدود 90 مدرسه در کل کشور هستند، شهریه‌ای غیر از شهریه مصوب وزارت آموزش و پرورش دریافت کنند.

وی افزود: اگر نیم درصد از مدارس غیردولتی مشکلی هم داشته باشند، نباید تمام 18 هزار مدرسه دیگر را زیر سوال ببریم.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: موسسه گاج به دلیل جهت گیری در اغتشاشات سال گذشته تعطیل شد.

محمودزاده گفت: نباید در فضای عمومی کشور بگویید که هیچ نظارتی بر شهریه مدارس غیر دولتی نیست. حرفی که اینترنشنال می‌زند را نباید شما در صدا و سیما بازگو کنید.

در بخش میز فرهنگ و هنر نیز به موضوع خانواده‌ای که 4 فرزند را به فرزندی قبول کردند و با حضور سهیلا نوری و بهمن غفاری به عنوان مهمانان برنامه پرداخته شد.

مهمانان این برنامه در خصوص پذیرفتن فرزند گفتند: سه فرزند بیمار بودند و فرایند درمان را در این خانواده طی کردند و از سال 92 اولین فرزند را به سرپرستی گرفتیم. به سرپرستی گرفتن این افراد باعث شد تا فرزندان با یک فرآیند رو به رشد، تربیت و بزرگ شوند.

آخرین اخبار

پخش دومین قسمت «سرداران روستا» در شبکه افق پشت پرده جنبش‌های دانشجویی چیست؟ پخش اولین قسمت از «سرداران روستا» از شبکه افق ۳۶۰ در‌جه دوباره روی آنتن شبکه افق می‌نشیند سرانجام «جنگ سرنوشت» برای اسرائیل چیست؟ پخش مستندهای جدید و متنوع از افق وقتی «مقاومت» تنها مسیر است وقتی کالای فاخر ایرانی متولی ندارد رابطه یبوست و سردردهای میگرنی نگاه به جنگ و صلح در غزه از منظر سیاسی و دینی نهضت ملی مسکن از وعده تا تحقق پیشگیری از سرطان از نگاه حکما پلن B آمریکا برای بعد از جنگ در غزه موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها