مشاهده خبر

دو شنبه 26 تیر 1402
فرامتن

چرا موسسه گاج تعطیل شد؟

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: موسسه گاج به دلیل جهت گیری در اغتشاشات سال گذشته تعطیل شد.

0

در بخش خبرهای خوب و امیدبخش در این برنامه به خبرهای خوبی که در 24 ساعت گذشته اشاره شد که از جمله این خبرها می‌توان به این خبرها اشاره کرد: راه‌اندازی دستگاه تونل باد مادون صوت برای طراحی تجهیزات هواپیما، ضدعفونی انواع زخم با اسپری ایرانی حاوی نانونقره، اتمام ابر پروژه طرح آبرسانی به شیراز، شاهکار دختران و پسران جوان ایرانی در مسابقات بسکتبال و والیبال

در بخش بعدی این برنامه به موضوع توانمندی سازی نیروهای آموزش و پرورش و با حضور احمد محمود زاده، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: آمارهایی که شما و همکاران شما از وضعیت آموزش و پرورس می‌دهد کاملا غیر کارشناسی، غیر مسئولانه و تولیدکننده فضای یاس و امیدی است. ما نباید برخی مشکلاتی که در یک مدرسه اتفاق می‌افتد را به کل مدارس و آموزش و پرورش تعمیم دهیم و فضای ناامیدی را در جامعه حاکم کرد و تخلفات را عادی سازی کنیم.

محمود زاده افزود: مدرسه غیردولتی در کشور که وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است حدود 15 هزار مدرسه از 18 هزار مدرسه زیر 20 میلیون تومان هزینه دریافت می‌کنند و حدود 2 هزار مدرسه بین 20 میلیون تا 40 میلیون و حدود 350 مدرسه در کشور که اغلب در تهران هستند، شهریه دریافتی بین 40 تا 60 میلیون دارند. در بین این مدارس که حدود 90 مدرسه در کل کشور هستند، شهریه‌ای غیر از شهریه مصوب وزارت آموزش و پرورش دریافت کنند.

وی افزود: اگر نیم درصد از مدارس غیردولتی مشکلی هم داشته باشند، نباید تمام 18 هزار مدرسه دیگر را زیر سوال ببریم.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: موسسه گاج به دلیل جهت گیری در اغتشاشات سال گذشته تعطیل شد.

محمودزاده گفت: نباید در فضای عمومی کشور بگویید که هیچ نظارتی بر شهریه مدارس غیر دولتی نیست. حرفی که اینترنشنال می‌زند را نباید شما در صدا و سیما بازگو کنید.

در بخش میز فرهنگ و هنر نیز به موضوع خانواده‌ای که 4 فرزند را به فرزندی قبول کردند و با حضور سهیلا نوری و بهمن غفاری به عنوان مهمانان برنامه پرداخته شد.

مهمانان این برنامه در خصوص پذیرفتن فرزند گفتند: سه فرزند بیمار بودند و فرایند درمان را در این خانواده طی کردند و از سال 92 اولین فرزند را به سرپرستی گرفتیم. به سرپرستی گرفتن این افراد باعث شد تا فرزندان با یک فرآیند رو به رشد، تربیت و بزرگ شوند.

آخرین اخبار

رئیسی، استاد برجسته حوزه علمیه و مرد خستگی‌ناپذیر کار جهادی مردان دیپلماسی و میدان انتخاب مردم شخصی مثل رئیسی است او مردم را باور داشت و مردم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها