مشاهده خبر

چهار شنبه 14 تیر 1402
وارونگی

وارونگی سیاست‌های رژیم صهیونیستی و شکست از درون

اتفاقات دیگری در فضای منطقه‌ای و بین‌المللی در حال ظهور است که جریان‌سازی‌های رسانه‌ای این‌ چنینی می‌تواند اذهان عمومی را از آن اتفاقات منحرف کند.

0

برنامه وارونگی با موضوعات اجتماعی و سیاسی روز دوشنبه از شبکه افق پخش شد

در بخش اخبار جعلی این برنامه به اخباری که رسانه‌های بیگانه پوشش داده بودند پرداخته شد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ادعای کشته شدن چهار شهروند افغان به دست مرزبانان جمهوری اسلامی، پرواز نمادین تهران – قاهره

در بخش شبهه به موضوع آدم ربایی و عملیات معروف به قبرس توسط صهیونیست‌ها با حضور محمد قادری، کارشناس ارشد بین‌الملل به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی در رابطه این موضوع گفت: این موضوع مربوط به چند وقت پیش بوده است و دوباره از سوی صهیونیست‌ها رسانه‌ای شده است و دلیل آن به نظر من این است که سرویس موساد در راهبری عملیات‌های جدید خود در چند ماه گذشته در قبال ایران، ناکام و ناموفق بوده‌اند.

قادری افزود: از سوی دیگر اسرائیل از داخل نیز به شدت تحت فشار است بنابراین ویژگی طرح این موضوع در چنین شرایطی برای این است که نشان دهد ما همچنان قدرتمند و توانمند هستیم و می‌توانیم به ایران ضربه بزنیم.

این کارشناس بین‌الملل گفت: اتفاقات دیگری در فضای منطقه‌ای و بین‌المللی در حال ظهور است که جریان‌سازی‌های رسانه‌ای این‌ چنینی می‌تواند اذهان عمومی را از آن اتفاقات منحرف کند. اگر حلقه‌های یک زنجیر را بتوانیم در کنار هم بچینیم مانند اتفاقات اخیر درباره فرقه تروریستی منافقین، اتفاقاتی که در فرانسه رخ می‌دهد، اتفاقاتی که در داخل رژیم صهیونیستی می‌افتد و از سوی دیگر اتفاقات مثبت روابط ایران و عربستان نشان می‌دهد که در یک نقطه کانونی قرار داریم که تلاش می‌کرد اولا جمهوری اسلامی را از درون به مرز فروپاشی برساند و ثانیا در نظام بین‌الملل این کشور را به عنوان کشوری منزوی نشان دهد و افکار عمومی را نسبت به جمهوری اسلامی بدبین کند اما آنچه شاهد هستیم آن است که این اتفاقات در حال برعکس شدن است.

آخرین اخبار

گروهک منافقین؛ پدیده‌ای متفاوت در اندیشه الحادی دیدگاه‌های سعید جلیلی در مورد مسئله فلسطین وابستگی کاهنده جواب نداد، استقلال بالنده به کار آمد دیدگاه‌های علیرضا زاکانی در مورد مسئله فلسطین مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها