مشاهده خبر

سه شنبه 13 تیر 1402
وارونگی

دین‌داری و شادی عمومی

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمی‌توان ادعای مخالف این دولت یا جبهه انقلابی با شادی مردم را درست دانست و اتفاقا جبهه‌ای که در حال حاضر تلاش می‌کند تا مردم را شاد نگه دارد همین جبهه انقلابی و دیندار است.

0

برنامه وارونگی با موضوعات سیاسی و اجتماعی روز یکشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش اول برنامه به اخبار جعلی که در رسانه‌های معاند پوشش داده شده بود، پرداخته شد. از جمله این اخبار جعلی می‌توان به  پیشنهاد 95 میلیاردی به بیرانوند برای حضو در باشگاه استقلال، سرقت تندیس منصور پورحیدری، ارسال دام‌های ذبح شده توسط حجاج ایرانی به ایران و شکنجه یک معلول در یک مرکز توانبخشی اشاره کرد.

در بخش شبهه به موضوع مخالف دولت مستقر با انجام فعالیت‌های فرهنگی مانند کنسرت‌ها با حضور مهمان برنامه محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخته شد.

وی گفت: مجموعه وزارت ارشاد به صورت شبانه روزی در حال انجام کار است و برنامه‌های متعددی دارد و اهتمامی که وزارت ارشاد این دولت در انجام برنامه‌های فرهنگی دارد، بی سابقه است.

خراسانی‌زاده افزود: در یکی از مواردی که هجمه زیادی علیه دولت و نظام بر افراشته شد، در موضوع کنسرت‌ها بود. برخی از رسانه‌های معاند تلاش کردند این اتفاقات را متوجه جبهه دیندار و انقلابی کنند و گفتند که این مخالف‌ها از سوی آنان است.

وی خاطرنشان کرد: در جنگ رسانه‌ای که امروزه علیه دولت راه افتاده است، تصاویر قدیمی در کنار دیگر تصاویرها مونتاژ و ادیت می‌شود و در فضای مجازی منتشر می‌شود که برای مثال به فلان شکل با این فرد رفتار شد، به فلان شکل با آن خانم برخورد شد.

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: حجم کنسرت‌های برگزار شده در این دولت به نسبت سایر دولت‌ها بی‌سابقه است و نمی‌توان ادعای مخالف این دولت یا جبهه انقلابی با شادی مردم را درست دانست و اتفاقا جبهه‌ای که در حال حاضر تلاش می‌کند تا مردم را شاد نگه دارد همین جبهه انقلابی و دیندار است.

برچسب ها :

آخرین اخبار

نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران روایت «تنهایی» همسران شهدا آداب و رسوم اقوام ایرانی را در مستند «پارسین» تماشا کنید شهید رئیسی از زبان برادر نقشه راهی که دولت سیزدهم نوشته است او که یار رئیس جمهور شهید بود/ ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی به روایت مدیرعامل خبرگزاری ایرنا رأی این دادگاه چقدر اعتبار دارد؟ شبکه افق با مستند‌هایی از شهید جمهور رئیسی، استاد برجسته حوزه علمیه و مرد خستگی‌ناپذیر کار جهادی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها