مشاهده خبر

سه شنبه 13 تیر 1402
وارونگی

دین‌داری و شادی عمومی

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمی‌توان ادعای مخالف این دولت یا جبهه انقلابی با شادی مردم را درست دانست و اتفاقا جبهه‌ای که در حال حاضر تلاش می‌کند تا مردم را شاد نگه دارد همین جبهه انقلابی و دیندار است.

0

برنامه وارونگی با موضوعات سیاسی و اجتماعی روز یکشنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش اول برنامه به اخبار جعلی که در رسانه‌های معاند پوشش داده شده بود، پرداخته شد. از جمله این اخبار جعلی می‌توان به  پیشنهاد 95 میلیاردی به بیرانوند برای حضو در باشگاه استقلال، سرقت تندیس منصور پورحیدری، ارسال دام‌های ذبح شده توسط حجاج ایرانی به ایران و شکنجه یک معلول در یک مرکز توانبخشی اشاره کرد.

در بخش شبهه به موضوع مخالف دولت مستقر با انجام فعالیت‌های فرهنگی مانند کنسرت‌ها با حضور مهمان برنامه محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخته شد.

وی گفت: مجموعه وزارت ارشاد به صورت شبانه روزی در حال انجام کار است و برنامه‌های متعددی دارد و اهتمامی که وزارت ارشاد این دولت در انجام برنامه‌های فرهنگی دارد، بی سابقه است.

خراسانی‌زاده افزود: در یکی از مواردی که هجمه زیادی علیه دولت و نظام بر افراشته شد، در موضوع کنسرت‌ها بود. برخی از رسانه‌های معاند تلاش کردند این اتفاقات را متوجه جبهه دیندار و انقلابی کنند و گفتند که این مخالف‌ها از سوی آنان است.

وی خاطرنشان کرد: در جنگ رسانه‌ای که امروزه علیه دولت راه افتاده است، تصاویر قدیمی در کنار دیگر تصاویرها مونتاژ و ادیت می‌شود و در فضای مجازی منتشر می‌شود که برای مثال به فلان شکل با این فرد رفتار شد، به فلان شکل با آن خانم برخورد شد.

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: حجم کنسرت‌های برگزار شده در این دولت به نسبت سایر دولت‌ها بی‌سابقه است و نمی‌توان ادعای مخالف این دولت یا جبهه انقلابی با شادی مردم را درست دانست و اتفاقا جبهه‌ای که در حال حاضر تلاش می‌کند تا مردم را شاد نگه دارد همین جبهه انقلابی و دیندار است.

برچسب ها :

آخرین اخبار

موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است مستندهای آدینه این هفته افق پلتفرم‌های قدیمی خودرو در ایران سود ده هستند! پیشنهاد «ابتکار» برای مقابله جهانی با رژیم صهیونیستی آیا پارکینسون درمان می‌شود؟ کواکبیان: دفاع از فلسطین وظیفه همه کشورهای اسلامی است قانون مالیات بر خانه‌های خالی و آمارهای متناقض بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین آیا ارائه تسهیلات به افراد زیر مجموعه بانک‌ها قانونی است؟ آرتروز و ارتباط آن با اختلال داخلی بدن سقوط صهیونیست‌ها از ابتدای درگیری شروع شد خوراک طیب چه نوع غذایی است؟ جنگ کثیف؛ تنها دستاورد رژیم صهیونسیتی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها