مشاهده خبر

سه شنبه 6 تیر 1402

آسیب‌هایی که دستگاه باروری را تهدید می‌کنند

سلامت دستگاه باروری به قدری مهم است که اگر دستگاه باروری نامناسب عمل کند، می‌تواند بر سلامت قلب اثر بگذارد.

0

برنامه انارستان با موضوع باروری و عوامل آسیب‌زننده به آن، روز یکشنبه از شبکه افق پخش شد.

موضوع این برنامه شناخت و معرفی دستگاه باروری بود. مهمان این برنامه دکتر مهدی رشیدی، پزشک و متخصص طب سنتی بود. وی گفت: مهم‌ترین اصلی که می‌تواند به سلامت دستگاه باروری کمک کند، رعایت اصول شش گانه سلامت جسم است. این دستگاه به دلیل اینکه بسیار دستگاه مهمی است می‌تواند بر اعضای اصلی بدن ما اثرات بسیار زیادی بگذارد.

وی افزود: سلامت دستگاه باروری به قدری مهم است که اگر دستگاه باروری نامناسب عمل کند،

می‌تواند بر سلامت قلب اثر بگذارد. یکی دیگر از اثراتی که این دستگاه می‌تواند بگذارد بر کبد است.

این متخصص طب سنتی افزود: افرادی که دارای ناباروی هستند ضروری است که برای پاکسازی کبد مخصوصا کبد چرب اقدام بکنند. این پاک‌سازی تاثیر فوق العاده‌ای بر سلامت دستگاه باروری خواهد گذاشت .

رشیدی گفت: یکی از چیزهایی که می‌تواند بر ظاهر ما اثر بگذارد، همین دستگاه باروری است. اختلال در دستگاه باروری می‌تواند بر ظاهر فرد اثر بگذارد.

وی خاطرنشان کرد: مصرف برخی از داروها می‌تواند بر سلامت دستگاه باروری اثر بگذارد. مصرف داروهای سرخود، سیگار و نوشیدن الکل از جمله مواردی است که می‌تواند سلامت دستگاه باروری را تحت الشعاع خود قرار دهد.

آخرین اخبار

موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است مستندهای آدینه این هفته افق پلتفرم‌های قدیمی خودرو در ایران سود ده هستند! پیشنهاد «ابتکار» برای مقابله جهانی با رژیم صهیونیستی آیا پارکینسون درمان می‌شود؟ کواکبیان: دفاع از فلسطین وظیفه همه کشورهای اسلامی است قانون مالیات بر خانه‌های خالی و آمارهای متناقض بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین آیا ارائه تسهیلات به افراد زیر مجموعه بانک‌ها قانونی است؟ آرتروز و ارتباط آن با اختلال داخلی بدن سقوط صهیونیست‌ها از ابتدای درگیری شروع شد خوراک طیب چه نوع غذایی است؟ جنگ کثیف؛ تنها دستاورد رژیم صهیونسیتی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها