مشاهده خبر

سه شنبه 6 تیر 1402

آسیب‌هایی که دستگاه باروری را تهدید می‌کنند

سلامت دستگاه باروری به قدری مهم است که اگر دستگاه باروری نامناسب عمل کند، می‌تواند بر سلامت قلب اثر بگذارد.

0

برنامه انارستان با موضوع باروری و عوامل آسیب‌زننده به آن، روز یکشنبه از شبکه افق پخش شد.

موضوع این برنامه شناخت و معرفی دستگاه باروری بود. مهمان این برنامه دکتر مهدی رشیدی، پزشک و متخصص طب سنتی بود. وی گفت: مهم‌ترین اصلی که می‌تواند به سلامت دستگاه باروری کمک کند، رعایت اصول شش گانه سلامت جسم است. این دستگاه به دلیل اینکه بسیار دستگاه مهمی است می‌تواند بر اعضای اصلی بدن ما اثرات بسیار زیادی بگذارد.

وی افزود: سلامت دستگاه باروری به قدری مهم است که اگر دستگاه باروری نامناسب عمل کند،

می‌تواند بر سلامت قلب اثر بگذارد. یکی دیگر از اثراتی که این دستگاه می‌تواند بگذارد بر کبد است.

این متخصص طب سنتی افزود: افرادی که دارای ناباروی هستند ضروری است که برای پاکسازی کبد مخصوصا کبد چرب اقدام بکنند. این پاک‌سازی تاثیر فوق العاده‌ای بر سلامت دستگاه باروری خواهد گذاشت .

رشیدی گفت: یکی از چیزهایی که می‌تواند بر ظاهر ما اثر بگذارد، همین دستگاه باروری است. اختلال در دستگاه باروری می‌تواند بر ظاهر فرد اثر بگذارد.

وی خاطرنشان کرد: مصرف برخی از داروها می‌تواند بر سلامت دستگاه باروری اثر بگذارد. مصرف داروهای سرخود، سیگار و نوشیدن الکل از جمله مواردی است که می‌تواند سلامت دستگاه باروری را تحت الشعاع خود قرار دهد.

آخرین اخبار

سومین قسمت ویژه برنامه «خیابان آزادی» به روی آنتن افق راز خوانش انقلاب اسلامی از سوژه‌ها مستند «اشک» روایتی متفاوت از سوگواری بر سالار شهیدان روایتی از شهید تاسوعا از قاب شبکه افق تله‌تئاتر «کاتب اعظم» تاسوعا و عاشورا پخش می‌شود روایت یکی از کهن‌ترین عزاداری محرم در مستند «آبی برای سقایی» گنجینه نواهای عاشورایی «مثل سرو» نمادی از حیات شهدا «سید معطر» ذاکری که تنها به عشق اهل بیت می‌خواند تدارک مستندهای ویژه شبکه افق برای ایام محرم افق محرمی سیما «گوهرشاد» به روی آنتن افق هفته عفاف و حجاب با ویژه برنامه «خیابان آزادی» در ستاد امر به معروف چه می‌گذرد؟ این است حقیقت غرب: بازداشت به خاطر چند پست در صفحه شخصی روایتی از کودتای نوژه در مستند «آنچه گذشت» روایتی از امید و توسل در مستند «فرشی برای رُستن» کار جهادی؛ مسیری امتحان پس داده پیش روی دولت چهاردهم شبکه افق در اولین روز محرم سیاه پوش می‌شود فصل اول «نجلا» در قاب افق «خانه‌های نورانی» با روضه‌های سید الشهدا (ع) مستندهای افق رنگ و بوی محرم گرفت مستند «محافظ» با روایتی از زندگی نامه شهید سید مهدی موسوی روایتی متفاوت از سیاست‌ورزی مقتدرانه دولت شهید رئیسی بازخوانی جنایتی که از یاد‌ها نخواهد رفت این نامه برسد به دست رئیس‌جمهور دویست و شصت و هشتمین روز جنگ غزه و مردمی که همچنان مقاومند «پرواز اردیبهشت» امشب روی آنتن شبکه افق «من یک هیولا گرفته‌ام» به پخش افق رسید/ داستانی واقعی؛ از فاسدترین واحد پلیس آمریکا نظم نوین چند قطبی و چالش جدید آمریکا برنامه «انتخاب ایران» برای دور دوم انتخابات به افق رسید «برسد به دست رئیس جمهور» نامه‌ای برای رئیس جمهور آینده ایران شبکه افق با «آوردگاه» به عید مباهله می‌پردازد «آخرین ایست بازرسی» به افق رسید مجلس دوازدهم، دولت چهاردهم و آینده سیاست و اقتصاد ایران گزارش و گفت‌وگوهای اختصاصی «به افق فلسطین» از غزه روایتی از تبعیض نژادی آمریکایی‌ها به آنتن افق رسید ماه بانو در «بزرگراه همت» تازه‌های مستند افق سیما در هفته افشای حقوق بشر آمریکایی مردم در میدان هستند ولی تحول اداری و اقتصادی هم می‌خواهند مواضع نامزدها به افق فلسطین ریشه‌های دینی انتخابات و ضرورت مشارکت حداکثری کابینه جنگی که بلای جان نتانیاهو شده است نقاط عطف فعالیت‌های دولت شهید رئیسی در مستند «برسد به دست رئیس‌جمهور» معیشت مردم و انتخاب چهاردهم دیدگاه‌های محمدباقر قالیباف در مورد مسئله فلسطین حکمرانی مطلوب و آینده ایران دیدگاه‌های قاضی‌زاده هاشمی در مورد مسئله فلسطین اعلام مواضع نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه «به افق فلسطین» «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» روی آنتن شبکه افق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها