مشاهده خبر

چهار شنبه 17 خرداد 1402

شبکه‌ قوی قاچاق و ورود اجناس بی‌کیفتِ گران به کشور

برنامه فرامتن با پرداختن به موضوعات متنوع سیاسی، ورزشی و فرهنگی روز سه‌شنبه از شبکه افق پخش شد.

0

بخش اول این برنامه، به خبرهای خوب منتشر شده در ایران اختصاص داشت که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به موفقیت‌های ورزشی دختران ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی اشاره کرد. رونمایی از موشک هایپرسونیک از خبرهای مهم دیگری بود که در این بخش به آن پرداخته شد.

بخش دوم این برنامه به شناسنامه‌دار کردن کالاها و مبارزه با قاچاق کالا اختصاص داشت. مهمان این بخش از برنامه، محمد مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت بود. وی افزود: در رویکرد جدید دولت که با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا انجام می‌شود، گروه‌ کالایی خاصی را که دارای اولویت بیشتری هست در دستور کار قرار داده است.

وی در خصوص شبکه‌سازی قوی که شبکه قاچاق به صورت موییرگی ایجاد کرده است، خاطر نشان کرد: افرادی هستند که علی‌رغم اینکه بسیاری از کالاها به صورت 100 درصدی در داخل کشور تولید می‌شوند، اما این شبکه قاچاق در سراسر دنیا می‌گردد محصولی با کیفیت بسیار پایین‌تر از محصول تولید داخل، به کشور وارد کند و به دلیل اینکه منافع کلانی دارند، افراد خود را پیدا کرده و کالاها را به داخل کشور می‌آورند و با دو برابر قیمت می‌فروشند.

میز فرهنگ و هنر این برنامه نیز به کنسرت نمایش دل آرام اختصاص داشت. مهمان این برنامه محمد حسن سلیمی، نویسنده و کارگردان این کنسرت نمایش بود. وی درباره این کنسرت نمایش توضیح داد که این برنامه در قالب 4 بخش و با موضوع عفاف و حجاب به روی صحنه آمده است.

وی افزود: این کنسرت نمایش در پی اتفاقات پاییز سال گذشته و با هدف پاسخگویی به شبهات نوجوانان در حوزه عفاف و حجاب طراحی شده است. وی خاطر نشان کرد که اعتقاد ما بر این است که زبان هنر، بهترین زبانی است که می‌تواند بسیاری از مسائل را برای نسل جدید بازگو و تبیین کند. این ایده پس از بررسی و مشورت‌ها به مرحله پیش تولید رسید و پس از هماهنگی‌ها و نگارش متن نمایش‌نامه، به روی صحنه آمد.

برچسب ها :

آخرین اخبار

«به افق فلسطین» فاتح خط مقدم جنگ رسانه‌ای تاریخ تکرار می‌شود؛ غارت انبار همان غارت کوفه و زدن کنسولگری همان زدن تهران است! ناگفته‌هایی از پدافند هوایی ایران در «نبرد امواج» لحظه به لحظه با جنگ غزه توصیه جدی به اربابان اسرائیل: کنترلش کنید! اگر اسرائیل پیام ایران را نگرفته باشد... سناریوهای محتمل برای واکنش اسرائیل به عملیات موشکی ایران عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم «سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است راز قدس در روایت فتح زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود مسئله جامعه امروز اخلاق است فضای مجازی و دیکتاتورهای مدافع آزادی بیان! خروش یک ملت «به افق فلسطین» آیا آمریکا از حمله به کنسولگری ایران اطلاع داشت؟ ترور چهره‌های شاخص؛ پروژه‌ای صهیونیستی که هیچ وقت جواب نداده است پیکره 7 ساله «وقت سحر» را حفظ کرده‌ایم/ برنامه‌ای با مشارکت مرکز نهضت شبکه افق به حواشی یک توییت واکنش نشان داد/ انتشار توسط ضد انقلاب چرا اسرائیل اینگونه طغیان‌گری می‌کند؟ پاسخ سریع و محکم یا مدیریت هوشمندانه میدان؟ اولین گلوله را صهیونیست‌ها شلیک کردند نگاهی به برنامه رمضانی شبکه افق با کارشناس «وقت سحر» هماهنگی بین جهاد اسلامی و حماس در بحبوحه جنگ تفرقه صهیونیست‌ها همه اینها بچه مسجدی هستند برنامه‌های سحرگاهی حساس و لب تیغی هستند مقاومت از کشورهای عربی نا امید شده است دهه هشتادی‌ها و مسئله فلسطین؛ نگاه فانتزی یا آرمان‌خواهی متفاوت با نسل گذشته؟ سرانجام آمریکا هم زانو زد چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟ پویشی برای افطار مردمِ در حصار کمپینی برای اخراج اسرائیل از کمیسیون مقام زن سازمان ملل مستندهای متنوع افق در آستانه عید نوروز جنگ غزه را نشانه ظهور ندانیم مردی که همه برای ترورش همدست شدند! سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند جوانانی که هر طور هست به مردم غزه غذا می‌رسانند پویش «همسفره» آغاز شد/ مهربانی را آسان بگیریم و هم‌سفره شویم! مردی برای همه فصل‌های مقاومت «همسفره» ویژه برنامه افطار شبکه افق شد / تدارک رمضانی افق ترویج جلسات خانگی قرآنی همراه با ایرانگردی/ «سرزمین ستاره‌ها» روی آنتن رمضان 12 سال غفلت ایران از سوریه! مروری بر پرونده مافیا خودرو در «کافه مستند» شبکه افق رمضان شبکه افق با مستندهای متنوع از دفاع مقدس در ایران تا جنگ در غزه مستندسازی جنایات اسرائیل برای فردایی نزدیک

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها