مشاهده خبر

چهار شنبه 17 خرداد 1402

شبکه‌ قوی قاچاق و ورود اجناس بی‌کیفتِ گران به کشور

برنامه فرامتن با پرداختن به موضوعات متنوع سیاسی، ورزشی و فرهنگی روز سه‌شنبه از شبکه افق پخش شد.

0

بخش اول این برنامه، به خبرهای خوب منتشر شده در ایران اختصاص داشت که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به موفقیت‌های ورزشی دختران ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی اشاره کرد. رونمایی از موشک هایپرسونیک از خبرهای مهم دیگری بود که در این بخش به آن پرداخته شد.

بخش دوم این برنامه به شناسنامه‌دار کردن کالاها و مبارزه با قاچاق کالا اختصاص داشت. مهمان این بخش از برنامه، محمد مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت بود. وی افزود: در رویکرد جدید دولت که با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا انجام می‌شود، گروه‌ کالایی خاصی را که دارای اولویت بیشتری هست در دستور کار قرار داده است.

وی در خصوص شبکه‌سازی قوی که شبکه قاچاق به صورت موییرگی ایجاد کرده است، خاطر نشان کرد: افرادی هستند که علی‌رغم اینکه بسیاری از کالاها به صورت 100 درصدی در داخل کشور تولید می‌شوند، اما این شبکه قاچاق در سراسر دنیا می‌گردد محصولی با کیفیت بسیار پایین‌تر از محصول تولید داخل، به کشور وارد کند و به دلیل اینکه منافع کلانی دارند، افراد خود را پیدا کرده و کالاها را به داخل کشور می‌آورند و با دو برابر قیمت می‌فروشند.

میز فرهنگ و هنر این برنامه نیز به کنسرت نمایش دل آرام اختصاص داشت. مهمان این برنامه محمد حسن سلیمی، نویسنده و کارگردان این کنسرت نمایش بود. وی درباره این کنسرت نمایش توضیح داد که این برنامه در قالب 4 بخش و با موضوع عفاف و حجاب به روی صحنه آمده است.

وی افزود: این کنسرت نمایش در پی اتفاقات پاییز سال گذشته و با هدف پاسخگویی به شبهات نوجوانان در حوزه عفاف و حجاب طراحی شده است. وی خاطر نشان کرد که اعتقاد ما بر این است که زبان هنر، بهترین زبانی است که می‌تواند بسیاری از مسائل را برای نسل جدید بازگو و تبیین کند. این ایده پس از بررسی و مشورت‌ها به مرحله پیش تولید رسید و پس از هماهنگی‌ها و نگارش متن نمایش‌نامه، به روی صحنه آمد.

برچسب ها :

آخرین اخبار

کریدورهای پول‌ساز در راه ایران «عالی نسب» مهمان افق می‌شود پخش «محمد رسول الله» از افق «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب دیپلماسی توییتری! مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ دست‌ورزی‌های شفابخش شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟ یائسگی زودرس در بانوان و تدبیر طب سنتی تدابیر طب سنتی برای درمان ناتوانی قوای جنسی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها