مشاهده خبر

شنبه 13 خرداد 1402
از شنبه تا دوشنبه

«امت روح‌الله» از حضور مردم در اندیشه امام می‌گوید

ویژه برنامه «امت روح‌الله» با محوریت نقش مردم در اداره جامعه در اندیشه امام راحل، طی سه قسمت از شبکه افق پخش می‌شود.

0

همزمان با نیمه خرداد و ایام ارتحال امام خمینی(ره)، شبکه افق سیما ویژه برنامه‌ای را با عنوان «امت روح‌الله» در سه قسمت برای پخش به صورت زنده در روزهای شنبه تا دوشنبه تدارک دیده است.

محور اصلی این برنامه گفت‌وگو محور، تبیین بیانات بنیان‌گذار کبیر انقلاب در مورد حضور و اهمیت مردم در اداره جامعه خواهد بود.

امت روح‌الله در سه قسمت با موضوعات اقتصاد، قیام و فرهنگ و هنر و در هر قسمت با حضور دو کارشناس در حوزه‌های گوناگون، روی آنتن می‌رود؛ در این سه قسمت، بر اساس وصیت‌نامه، گفتارها، مکتوبات و دیگر آثار بجا مانده از امام خمینی(ره)، به مبحث مورد نظر پرداخته می‌شود.

آیتم‌های مختلفی هم برای هر قسمت و متناسب با موضوع تولید شده که در فواصل گفت‌وگو پخش خواهد شد؛ همچنین در پایان هر بخش، راهکارهایی برای حضور بیشتر مردم در صحنه بر اساس اندیشه‌های امام راحل بیان می‌شود.

محمدصادق شهبازی و جمال یزدانی در قسمت نخست، سرآبادانی و ایزدخواه در قسمت دوم و سیدان و عدالت‌خواه هم کارشناسان قسمت سوم امت روح‌الله هستند.

تهیه‌کنندگی این برنامه را محمد هادی خفاجی و اجرای آن را محمد رستم‌پور بر عهده دارند که روزهای شنبه تا دوشنبه این هفته، ساعت 21 به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود.

آخرین اخبار

گیاهی که کلیه را تقویت و سنگ کلیه را دفع می‌کند هرمزگان الگوی وحدت میان شیعه و اهل سنت کریدورهای پول‌ساز در راه ایران «عالی نسب» مهمان افق می‌شود پخش «محمد رسول الله» از افق «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب دیپلماسی توییتری! مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ دست‌ورزی‌های شفابخش شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها