مشاهده خبر

سه شنبه 9 خرداد 1402
فرامتن

«خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز

فرامتن روز دوشنبه ویژه برنامه‌های مخصوص دختران را مورد بررسی قرار داد.

1

در بخش نخست این برنامه به آخرین اخباری که در روزنامه‌های صبح امروز کشور منتشر شده بود، پرداخته شد.

از جمله اخبار منتخب این بخش می‌توان به تسهیلات 164 هزار میلیارد تومانی کارمندان بانک‌ها، ماجرای تعطیلی داروگر و فرار مالیاتی 1200 میلیارد تومان این شرکت، شایعه جدید افزایش مبلغ بنزین، سفر سلطان عمان به ایران می‌توان اشاره کرد.

در بخش میز فرهنگ هنر برنامه فرامتن به موضوع جشن خیلی دخترونه که به مناسبت ایام دهه کرامت در فرهنگ‌سراهای تهران در حال برگزاری است، پرداخته شد.

جشن «خیلی دخترونه» عنوان برنامه‌ای است که به مناسبت دهه کرامت و روز دختر، از سوی دختران ساکن در مناطق مختلف تهران برگزار می‌شود.

حمیدرضا جعفرخونویی، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به ماهیت این برنامه‌ها خاطرنشان کرد: یکی از نقطه قوت جشن خیلی دخترونه آن است که دختران، برگزارکننده این برنامه‌ها هستند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه نسل جدید نوجوان، دارای استعدادهای عجیبی هستند، افزود: این حجم از استعدادها و افکار خلاق نوجوان امروز شگفت‌آور بوده که البته کار و فعالیت با آنان را هم سخت و هم آسان کرده است.

جعفرخونویی گفت: یکی از سیاست‌های جدی که در سازمان فرهنگی شهرداری تهران دنبال می‌شود، هویت بخشی به نوجوان امروز است تا آنان را آماده کنش‌گری در مسائل مهم زندگی اجتماعی کند.

این فعال فرهنگی اضافه کرد که یکی دیگر از اقداماتی که در این سازمان دنبال می‌شود، کشف استعدادهای نوجوان در حوزه‌های مختلف و جهت‌دهی و بسترسازی مناسب برای آنان است.

آخرین اخبار

«به افق فلسطین» فاتح خط مقدم جنگ رسانه‌ای تاریخ تکرار می‌شود؛ غارت انبار همان غارت کوفه و زدن کنسولگری همان زدن تهران است! ناگفته‌هایی از پدافند هوایی ایران در «نبرد امواج» لحظه به لحظه با جنگ غزه توصیه جدی به اربابان اسرائیل: کنترلش کنید! اگر اسرائیل پیام ایران را نگرفته باشد... سناریوهای محتمل برای واکنش اسرائیل به عملیات موشکی ایران عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم «سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است راز قدس در روایت فتح زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود مسئله جامعه امروز اخلاق است فضای مجازی و دیکتاتورهای مدافع آزادی بیان! خروش یک ملت «به افق فلسطین» آیا آمریکا از حمله به کنسولگری ایران اطلاع داشت؟ ترور چهره‌های شاخص؛ پروژه‌ای صهیونیستی که هیچ وقت جواب نداده است پیکره 7 ساله «وقت سحر» را حفظ کرده‌ایم/ برنامه‌ای با مشارکت مرکز نهضت شبکه افق به حواشی یک توییت واکنش نشان داد/ انتشار توسط ضد انقلاب چرا اسرائیل اینگونه طغیان‌گری می‌کند؟ پاسخ سریع و محکم یا مدیریت هوشمندانه میدان؟ اولین گلوله را صهیونیست‌ها شلیک کردند نگاهی به برنامه رمضانی شبکه افق با کارشناس «وقت سحر» هماهنگی بین جهاد اسلامی و حماس در بحبوحه جنگ تفرقه صهیونیست‌ها همه اینها بچه مسجدی هستند برنامه‌های سحرگاهی حساس و لب تیغی هستند مقاومت از کشورهای عربی نا امید شده است دهه هشتادی‌ها و مسئله فلسطین؛ نگاه فانتزی یا آرمان‌خواهی متفاوت با نسل گذشته؟ سرانجام آمریکا هم زانو زد چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟ پویشی برای افطار مردمِ در حصار کمپینی برای اخراج اسرائیل از کمیسیون مقام زن سازمان ملل مستندهای متنوع افق در آستانه عید نوروز جنگ غزه را نشانه ظهور ندانیم مردی که همه برای ترورش همدست شدند! سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند جوانانی که هر طور هست به مردم غزه غذا می‌رسانند پویش «همسفره» آغاز شد/ مهربانی را آسان بگیریم و هم‌سفره شویم! مردی برای همه فصل‌های مقاومت «همسفره» ویژه برنامه افطار شبکه افق شد / تدارک رمضانی افق ترویج جلسات خانگی قرآنی همراه با ایرانگردی/ «سرزمین ستاره‌ها» روی آنتن رمضان 12 سال غفلت ایران از سوریه! مروری بر پرونده مافیا خودرو در «کافه مستند» شبکه افق رمضان شبکه افق با مستندهای متنوع از دفاع مقدس در ایران تا جنگ در غزه مستندسازی جنایات اسرائیل برای فردایی نزدیک

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها