مشاهده خبر

سه شنبه 9 خرداد 1402
فرامتن

«خیلی دخترونه» برای هویت‌بخشی به نوجوان امروز

فرامتن روز دوشنبه ویژه برنامه‌های مخصوص دختران را مورد بررسی قرار داد.

0

در بخش نخست این برنامه به آخرین اخباری که در روزنامه‌های صبح امروز کشور منتشر شده بود، پرداخته شد.

از جمله اخبار منتخب این بخش می‌توان به تسهیلات 164 هزار میلیارد تومانی کارمندان بانک‌ها، ماجرای تعطیلی داروگر و فرار مالیاتی 1200 میلیارد تومان این شرکت، شایعه جدید افزایش مبلغ بنزین، سفر سلطان عمان به ایران می‌توان اشاره کرد.

در بخش میز فرهنگ هنر برنامه فرامتن به موضوع جشن خیلی دخترونه که به مناسبت ایام دهه کرامت در فرهنگ‌سراهای تهران در حال برگزاری است، پرداخته شد.

جشن «خیلی دخترونه» عنوان برنامه‌ای است که به مناسبت دهه کرامت و روز دختر، از سوی دختران ساکن در مناطق مختلف تهران برگزار می‌شود.

حمیدرضا جعفرخونویی، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به ماهیت این برنامه‌ها خاطرنشان کرد: یکی از نقطه قوت جشن خیلی دخترونه آن است که دختران، برگزارکننده این برنامه‌ها هستند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه نسل جدید نوجوان، دارای استعدادهای عجیبی هستند، افزود: این حجم از استعدادها و افکار خلاق نوجوان امروز شگفت‌آور بوده که البته کار و فعالیت با آنان را هم سخت و هم آسان کرده است.

جعفرخونویی گفت: یکی از سیاست‌های جدی که در سازمان فرهنگی شهرداری تهران دنبال می‌شود، هویت بخشی به نوجوان امروز است تا آنان را آماده کنش‌گری در مسائل مهم زندگی اجتماعی کند.

این فعال فرهنگی اضافه کرد که یکی دیگر از اقداماتی که در این سازمان دنبال می‌شود، کشف استعدادهای نوجوان در حوزه‌های مختلف و جهت‌دهی و بسترسازی مناسب برای آنان است.

آخرین اخبار

گیاهی که کلیه را تقویت و سنگ کلیه را دفع می‌کند هرمزگان الگوی وحدت میان شیعه و اهل سنت کریدورهای پول‌ساز در راه ایران «عالی نسب» مهمان افق می‌شود پخش «محمد رسول الله» از افق «اهل گنبد» به روی آنتن افق می‌رود فناورانه، روایت توانمندی‌ شرکت‌های دانش بنیان سلامت اعضای بدن در گروه سلامت معده لزوم تشکیل اتحادیه رسانه‌ای بین کشورهای مسلمان چالش‌های یک شغل مهم در آبادان به روایت مستند «گلافی» «رزم نامه» روایتی از موفقیت ادبیات پایداری پس از انقلاب دیپلماسی توییتری! مستند نسل سوم، روایتی از کارآفرینی فرزندان شهدا مستندی محرمانه به روی آنتن شبکه افق می‌رود برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق برای تاریخ، نگاهی به ابعاد وقایع پس از انقلاب اسلامی سلام به آینده، سبک مهارت محوری برای رشد فرزندان ایران فصل دوم «سلام به آینده» به شبکه افق می‌رود چرا ایرلاین‌های ایرانی سفرهای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ دست‌ورزی‌های شفابخش شبکه افق میزبان فرمانده «غریب» می‌شود روایت تاسیس شبکه المنار لبنان بر روی آنتن افق سیما مستندی درباره تنها بازمانده «امید» تغذیه‌های مناسب برای میان وعده بچه مدرسه‌ای ‌ها برای تاریخ، نگاهی به تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس بازخوانی تاریخ معاصر عراق در مستند «عراق نابودی یک ملت» پوکی استخوان، بیماری قرن سلاح‌های شناختی کشنده‌تر از سلاح جنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری و سردرگمی در سیاست‌گذاری علمی رشد صنعت نوشت‌افزارهای ایرانی در رقابت با محصول خارجی آرامش ذهن کودکان در طب سنتی فرار به سمت نجات! با خشکی پوست در پاییز چه کنیم؟ مشکلات دارو همچنان گریبان‌گیر کشور دستِ پُر ایران در دیپلماسی عمومی رخدادی فرامتن در شبکه افق «جان وطن» در شبکه افق/ حال و هوای دفاع مقدس در مستندها روایت عجیب و غریب فیلم‌های هالیوودی از پیامبران آخرالزمان در بازی‌های ویدیویی دروغ‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ اختناق رحم؛ ترسناک ولی با درمانی ساده نگاه نادرست به ایمنی در ایران وارونه‌نمایی سفر رییس جمهور به نیویورک تراژدی 40 ساله یک ملت و کشور یک پرده از سینمای جنگ در شبکه افق خاطرات مدیرکل در مستندی از شبکه افق طرح پزشک خانواده از آغاز تاکنون درمان نازایی با طب سنتی گفتمان سلطنت طلب در ایران جایگاهی ندارد فرهنگستان برای زبان فارسی چه کرده است؟

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها