مشاهده خبر

سه شنبه 27 تیر 1402
انارستان

با این میوه‌ها قوای جنسی خود را تقویت کنید

خرما، مغز بادام، انجیر و زیتون پادشاه میوه‌ها برای تقویت قوای جنسی است، حتی اگر هرکدام از این میوه‌ها جداگانه نیز مصرف شود، پس از مدتی اثرات آن دیده می‎‌شود.

1

برنامه انارستان با موضوع تقویت قوه باه و با حضور دکتر علی اصغر زنده دل، پزشک و محقق طب سنتی به عنوان مهمان برنامه روز یکشنبه از شبکه افق برگزار شد.

وی گفت: در فرهنگ طب ایرانی تلاش بر این است که همواره جنس مرد و جنس زن در درجه برتر و بالاتر باشد و هرچه می‌توان تلاش کرد اگر زنی هست، در درجه بالای زنانه و اگر مردی هست در درجه بالای مردانه قرار بگیرد.

زنده‌دل گفت: جنس با خیال‌بافی تقویت نمی‌شود. نمی‌توان یک نفر را با تحریک یا مشاهده فیلم‌های مستهجن تحریک کرد. علت اینکه در فرهنگ اسلامی و مسلمانی بر امر ازدواج تا این حد تاکید شده است، این است که در اوج آرامش و در نهایت دوست داشتن و عشق ورزی، تقویت قوا صورت می‌گیرد و ذره‌ای اضطراب در فرد ایجاد نمی‌کند و هیچ چیز حتی تحریک‌های اجتماعی نمی‌تواند جایگزین ازدواج و اثرات آن باشد.

وی افزود: فیلم‌های مستهجن، عکس و هر چه که باعث تحریک می‌شود، قوای بدنی انسان را تقویت نمی‌کند و فقط سلسله عصبی فرد را درگیر می‌کند و تحریک می‌شود و فرد از نظر عصبی و فکری فقط درگیر می‌شود و هیچ تقویتی در بنیه او اتفاق نمی‌افتد.

وی گفت: این گونه تحریک‌های غیر مستقیم تنها اعصاب فرد را درگیر می‌کند و در پی آن افسردگی ایجاد می‌شود این در حالی است که باید کاری کنیم تا بنیه جنسی انسان تقویت شود.

این پزشک و محقق طب سنتی گفت: تقویت قوه باه از جهات مختلف است. یکی از این جهات، روان سالم است. همه ابزارهایی که می‌تواند انسان را شاد کند، باعث تقویت قوه باه می‌شود. جالب است بدانید یکی از کارهایی که می‌تواند انسان را شاد کند و در برترین کتب پزشکی دنبا گفته شده است، نگاه به صورت پدر و مادر است.

یکی دیگر از راه‌های افزایش قوه باه، افزایش اعتماد به نفس، خواب کافی و لازم و تحرک بدن و ورزش کردن است. ورزش کردن در غروب و عصر باعث افزایش جدی و تقویت قوه باه در انسان است.

برخی از اعمال یداوی در انسان می‌تواند به شدت، قوه باه را تقویت کند. کسانی که فکر می‌کنند بدن ضعیفی دارند یا در مسئله جنسی ضعیف هستند، یکی از کارهایی که باعث تقویت می‌شود، روغن مالی است. روغن مالی در اطراف ناف و زیر شکم، کشاله ران است. بهترین روغن نیز روغن کنجد یا زیتون بودار است. اگر این اتفاق بیفتد پس از 10 روز، نتیجه آن به شدت مشهود است.

وی افزود: خرما، مغز بادام، انجیر و زیتون پادشاه میوه‌ها برای تقویت قوای جنسی است. حتی اگر هرکدام از این میوه‌ها جداگانه نیز مصرف شود، پس از مدت اثرات آن دیده می‌شود.

دکتر علی اصغر زنده دل گفت: روزانه سه عدد خرما، 14 عدد مغز بادام، 7 عدد انجیر در شب قبل از خواب و 7 عدد زیتون بعد از صبحانه مصرف شود باعث تقویت قوه باه می‌شود. حتی اگر فرزندان ما در مدرسه و روزی هفت عدد بادام بخورند، وقتی به خانه می‌آیند آن خستگی فراوان را نخواهند داشت و پرخوری زیادی نخواهد داشت.

وی گفت: یکی دیگر از میوه‌هایی که می‌تواند قوای بدن را تقویت کند، هسته انبه است. انبه جزء میوه‌هایی است که برای کسانی که دارای طبع سردی هستند می‌تواند بسیار مفید باشد و برای کسانی که دارای طبع گرمی باعث تعادل می‌شود.

آخرین اخبار

موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است مستندهای آدینه این هفته افق پلتفرم‌های قدیمی خودرو در ایران سود ده هستند! پیشنهاد «ابتکار» برای مقابله جهانی با رژیم صهیونیستی آیا پارکینسون درمان می‌شود؟ کواکبیان: دفاع از فلسطین وظیفه همه کشورهای اسلامی است قانون مالیات بر خانه‌های خالی و آمارهای متناقض بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین آیا ارائه تسهیلات به افراد زیر مجموعه بانک‌ها قانونی است؟ آرتروز و ارتباط آن با اختلال داخلی بدن سقوط صهیونیست‌ها از ابتدای درگیری شروع شد خوراک طیب چه نوع غذایی است؟ جنگ کثیف؛ تنها دستاورد رژیم صهیونسیتی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها