مشاهده خبر

دو شنبه 5 تیر 1402

رقابت یا رفاقت صدا و سیما با سکوهای نمایش خانگی؟!

ساترا با حمایت از سکوهای نمایش خانگی، معرفی و ایجاد فضای رسانه‌ای برای آنان تلاش می‌کند تا مردم با این سکوها بیشتر آشنا شده و این سکوها خود را به مردم بیشتر معرفی کنند.

0

برنامه وارونگی با موضوعات مختلف سیاسی و اجتماعی روز شنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش اخبار جعلی به خبرهایی از جمله استیضاح وزیر کشور با بیش از 200 امضا، واکنش خبرساز سخنگوی دولت به شایعه جدید اصلاح ساعات اداری، شایعه آب آلوده بابل،  که از سوی رسانه‌های بیگانه منتشر شده است، پرداخته شد.

در بخش شبهه این برنامه نیز به موضوع مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره سکوهای پخش (پلتفرم‌های نمایش خانگی) پرداخته شد. مهمان این برنامه محسن قائمی نسب، قائم مقام ساترا بود.

وی در ابتدا توضیحی درباره مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کرد و گفت: از سال 1395 صدا و سیما مکلف بوده است تا تشکیلاتی با نام ساترا به عنوان یکی از معاونت خود که وظیفه تنظیم‌گری، صدور مجوز فعالیت‌های فضای مجازی را دارد، راه‌اندازی کند. در دو سه سال اخیر، برخی فعالان فرهنگی به دلایل مختلف تردیدهایی در وظایف ساترا ایجاد کردند که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی باعث شد تا این شبهات برطرف شود و علت صدور این مصوبه نیز همین است و جایگاه ساترا را روشن‌تر کرد.

قائمی نسب افزود: فلسفه تولید برنامه در رسانه، جذب مخاطب است. همه رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا برنامه‌هایی که می‌سازند، دیده شود. رقبای این رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا این این رسانه‌ها دیده نشوند. اما آنچه در سازمان صدا و سیما اتفاق افتاده است، آن است که نه تنها صدا و سیما رقیب شبکه‌های خانگی نیست بلکه از آن‌ها نیز حمایت می‌کند.

ساترا با حمایت از این سکوهای نمایش و معرفی و ایجاد فضای رسانه‌ای برای آنان تلاش می‌کند تا مردم با این سکوها بیشتر آشنا شده و این سکوها خود را به مردم به خوبی معرفی کنند.

آخرین اخبار

موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است مستندهای آدینه این هفته افق پلتفرم‌های قدیمی خودرو در ایران سود ده هستند! پیشنهاد «ابتکار» برای مقابله جهانی با رژیم صهیونیستی آیا پارکینسون درمان می‌شود؟ کواکبیان: دفاع از فلسطین وظیفه همه کشورهای اسلامی است قانون مالیات بر خانه‌های خالی و آمارهای متناقض بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین آیا ارائه تسهیلات به افراد زیر مجموعه بانک‌ها قانونی است؟ آرتروز و ارتباط آن با اختلال داخلی بدن سقوط صهیونیست‌ها از ابتدای درگیری شروع شد خوراک طیب چه نوع غذایی است؟ جنگ کثیف؛ تنها دستاورد رژیم صهیونسیتی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها