مشاهده خبر

دو شنبه 29 خرداد 1402

ویژگی میرحسین موسوی از نظر حمید رسایی

حمید رسایی در برنامه وارونگی شبکه افق گفت: موسوی و رهنورد اسلام را مطابق میل خودشان می خواهند؛ بعد از انقلاب بازار موضوع حجاب داغ بود لذا کتاب‌های مختلف درباره حجاب نوشتند ولی امروز به خاطر منافع خود تغییر موضع داده و بیانیه ضدحکومیتی می‌دهند.

0

 

برنامه وارونگی روز سه شنبه با رد اخبار جعلی و بررسی موضوع «بیراهه رهنورد» از شبکه افق پخش شد.

در ابتدای این برنامه به اخبار جعلی منتشر شده درباره ایران اشاره شد. یکی از خبرهایی که ابتدای برنامه عنوان شد، فیلم جنجالی از صحبت های پلیس مازندران بود که شبکه های معاند آن را به بی حجاب ها و بدحجاب ها ربط داده بودند. پلیس مازندران در توضیح این امر گفت که منظور از قانون شکنان سارقان و اراذل بوده است. بخشی از ویدیوی پلیس که درباره سارقان بوده حذف شده بود وبه شکلی آن را با بی حجابی و بدحجابی و امثالهم ربط داده بودند.

در بخش شبهه برنامه فرامتن، حجت الاسلام و المسلمین حمید رسایی در موضوع «بیراهه رهنورد» توضیحاتی ارائه کرد.

وی درباره علت تغییر موضع رهنورد و موسوی گفت: امثال رهنورد و موسوی از ابتدا افکار التقاطی داشتند این ها اسلام را مطابق میل خودشان می خواهند. بعد از انقلاب بازار موضوع حجاب داغ بود لذا کتاب های مختلف درباره حجاب نوشت و مصاحبه ها و مطالبه های متفاوتی درباره حجاب و پوشش زنان داشت. اما امروز بخاطر منافع خود تغییر موضع داده و بیانیه ضدحکومیتی می دهد.

رسایی درباره بی صلاحیتی موسوی و رهنورد گفت: شخص که ثبات فکری و اعتقادی نداشته باشد، نمیتواند راهبر و نماینده مردم بشود چرا که با توجه به منافعش، موضعش تغییر میکند. این ها در هیچ زمینه ای ثبات نداشتند، قبل از انقلاب به شکلی بودند بعد از انقلاب آنجا که منافعشان بود جور دیگری تغییر کردند و حالا هم هر جا منفعت و قدرت باشد بار دیگر تغییر میکنند.

وی درباره تغییر موضع این افراد گفت: موسوی و رهنورد برای در قدرت ماندن هر کاری می کنند، سال 88 با اسلامیت به جنگ جمهوری اسلامی رفتند و امروز با مردمیت به جنگ اسلامیت می آیند.

وی در ادامه گفت: خاتمی و رهنورد عفاف و حجاب را یکی نمیدانند چرا که میخواهند از وضع موجود اعلام برائت کنند؛ مصادیق کشف حجاب امروز در جامعه از مرز جاب فراتر رفته است و مطالبات برخی استخرهای مختلط و غیره است.

 

آخرین اخبار

رئیسی، استاد برجسته حوزه علمیه و مرد خستگی‌ناپذیر کار جهادی مردان دیپلماسی و میدان انتخاب مردم شخصی مثل رئیسی است او مردم را باور داشت و مردم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها