مشاهده خبر

دو شنبه 29 خرداد 1402

ویژگی میرحسین موسوی از نظر حمید رسایی

حمید رسایی در برنامه وارونگی شبکه افق گفت: موسوی و رهنورد اسلام را مطابق میل خودشان می خواهند؛ بعد از انقلاب بازار موضوع حجاب داغ بود لذا کتاب‌های مختلف درباره حجاب نوشتند ولی امروز به خاطر منافع خود تغییر موضع داده و بیانیه ضدحکومیتی می‌دهند.

0

 

برنامه وارونگی روز سه شنبه با رد اخبار جعلی و بررسی موضوع «بیراهه رهنورد» از شبکه افق پخش شد.

در ابتدای این برنامه به اخبار جعلی منتشر شده درباره ایران اشاره شد. یکی از خبرهایی که ابتدای برنامه عنوان شد، فیلم جنجالی از صحبت های پلیس مازندران بود که شبکه های معاند آن را به بی حجاب ها و بدحجاب ها ربط داده بودند. پلیس مازندران در توضیح این امر گفت که منظور از قانون شکنان سارقان و اراذل بوده است. بخشی از ویدیوی پلیس که درباره سارقان بوده حذف شده بود وبه شکلی آن را با بی حجابی و بدحجابی و امثالهم ربط داده بودند.

در بخش شبهه برنامه فرامتن، حجت الاسلام و المسلمین حمید رسایی در موضوع «بیراهه رهنورد» توضیحاتی ارائه کرد.

وی درباره علت تغییر موضع رهنورد و موسوی گفت: امثال رهنورد و موسوی از ابتدا افکار التقاطی داشتند این ها اسلام را مطابق میل خودشان می خواهند. بعد از انقلاب بازار موضوع حجاب داغ بود لذا کتاب های مختلف درباره حجاب نوشت و مصاحبه ها و مطالبه های متفاوتی درباره حجاب و پوشش زنان داشت. اما امروز بخاطر منافع خود تغییر موضع داده و بیانیه ضدحکومیتی می دهد.

رسایی درباره بی صلاحیتی موسوی و رهنورد گفت: شخص که ثبات فکری و اعتقادی نداشته باشد، نمیتواند راهبر و نماینده مردم بشود چرا که با توجه به منافعش، موضعش تغییر میکند. این ها در هیچ زمینه ای ثبات نداشتند، قبل از انقلاب به شکلی بودند بعد از انقلاب آنجا که منافعشان بود جور دیگری تغییر کردند و حالا هم هر جا منفعت و قدرت باشد بار دیگر تغییر میکنند.

وی درباره تغییر موضع این افراد گفت: موسوی و رهنورد برای در قدرت ماندن هر کاری می کنند، سال 88 با اسلامیت به جنگ جمهوری اسلامی رفتند و امروز با مردمیت به جنگ اسلامیت می آیند.

وی در ادامه گفت: خاتمی و رهنورد عفاف و حجاب را یکی نمیدانند چرا که میخواهند از وضع موجود اعلام برائت کنند؛ مصادیق کشف حجاب امروز در جامعه از مرز جاب فراتر رفته است و مطالبات برخی استخرهای مختلط و غیره است.

 

آخرین اخبار

موشک‌سازی شهید احمدی روشن با شکر و روغن واقعیت داشت؟ رژیم که قبلا در سه جبهه می‌جنگید و حالا توان نبرد با حماس را هم ندارد رایحه ‌درمانی برای ترک سیگار مقاومت مدیون زن فلسطینی است ماجرای نیمروز، مستندی از زندگی شهید فخری زاده «اِگلانتین» و «اقتدار دریایی» مستندهای ویژه شبکه افق تفاوت مسهل و ملین در طب سنتی آنچه در غزه می‌گذرد فیلم نیست! جریمه سنگین و پرونده قضایی در انتظار واحدهای آلاینده متخلف آیا جنگ غزه بعد از وقفه انسانی از سر گرفته می‌شود؟ قصور دولت‌ها در پیشرفت صنعت گردشگری استان سیستان و بلوچستان این میوه را تازه تازه بو نکنید! ورزشکاران مشهور خارجی که حامی فلسطین‌اند 2 احتمال درباره جنگ غزه؛ اکتفا به تسخیر شمال غزه یا ادامه جنگ آیا اتحادیه‎ها در قبال بیمه کارگردان مسئولیتی دارند؟ یک مولتی ‌ویتامین طبیعی آگاهی شرط لازم داشتن نسل سالم چرا با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی‌دهیم؟ مشکلی که مجلس برای حل آن جامعه کارگری را فدا کرد تنفس مصنوعی برای زنده نگه ‌داشتن رژیم صهیونیستی دانشجویان ستاره‌ دار بی واسطه به افق می‌آیند دوگانه دولت‌ها و ملت‌ها در موضوع غزه! روش‌های ساده برای کاهش درد قاعدگی دادخواهی در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است مشکل مسکن جز با تعریف یک نظام حمایتی حل نمی‌شود آیا مشکل پسماند شمال کشور حل می‌شود؟ رژیم صهیونستی فقط با غزه نمی‌جنگد «دربرابر تاریکی» به افق رسید تاثیر سرنوشت فلسطین بر مسائل استراتژیک جهانی پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق سیاست منطقه‌ای آمریکا با طوفان الاقصی به چالش کشیده شد مستند‌های ستاره دار در افق تهدید جدی سلامت در صورت خوابیدن با استرس چی کار کنیم تو پاییز مریض نشیم؟ جنگ کریدورها و بقای کشورها بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی روایت «غربت فلسطین» در افق جنگ غزه، مقدمه فروپاشی رژیم صهیونیستی است مستندهای آدینه این هفته افق پلتفرم‌های قدیمی خودرو در ایران سود ده هستند! پیشنهاد «ابتکار» برای مقابله جهانی با رژیم صهیونیستی آیا پارکینسون درمان می‌شود؟ کواکبیان: دفاع از فلسطین وظیفه همه کشورهای اسلامی است قانون مالیات بر خانه‌های خالی و آمارهای متناقض بررسی سیاست دوگانه انگلیس در برابر فلسطین آیا ارائه تسهیلات به افراد زیر مجموعه بانک‌ها قانونی است؟ آرتروز و ارتباط آن با اختلال داخلی بدن سقوط صهیونیست‌ها از ابتدای درگیری شروع شد خوراک طیب چه نوع غذایی است؟ جنگ کثیف؛ تنها دستاورد رژیم صهیونسیتی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها